18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy posługujesz się Apple Maps....

juki • 2012-10-15, 22:52
...daleko nie zajedziesz :amused:



do............!

2012-10-15, 22:58
Nie rozumiem tego, że mapy w iOS6 są możliwie najbardziej odchudzone a posiadacze iphona 5 i tak do ostatniej kropli krwi będą bronić swojej zabawki, że jest najlepsza, lepsiejsza od galaxy s 3 itp itd.

SoLUffka

2012-10-15, 23:04
ej to wam sie udalo

kurabezkosci

2012-10-16, 00:12
ten z focusa ..widac ze ma 'Nokia maps" i leci na skroty ;)

sz...........an

2012-10-16, 02:38
map war starts in 3...2...1

virusotron

2012-10-16, 02:45
Za hejt ogryzka zawsze piwo!

JezusToŻyd

2012-10-16, 07:40
Uwaga, to nie jest dowcip. To jest oryginalna ikona nawigacji Apple:


"Looking at the icon above, it's clear that what the icon is telling an end user to do is to take a left turn off of the De Anza Boulevard overpass (note: overpass) and onto Interstate 280. "

Dla nieznających angielskiego:
"Patrząc na ikonę powyżej, jest oczywiste, że ikona każe użytkownikowi skręcić w lewo z wiaduktu De Anza Boulevard (zauważcie: wiaduktu) na autostradę 280."

Za: http://www.examiner.com/article/apple-s-maps-fiasco-is-spotlighted-by-its-own-ios-6-maps-icon

.3lite

2012-10-16, 14:07
dojcz.! napisał/a:

Nie rozumiem tego, że mapy w iOS6 są możliwie najbardziej odchudzone a posiadacze iphona 5 i tak do ostatniej kropli krwi będą bronić swojej zabawki, że jest najlepsza, lepsiejsza od galaxy s 3 itp itd.



Ja jebie, w aucie mam 2 GPS'y - jeden wbudowany w radio a drugi w schowku i na pewno nie mam jeszcze zamiaru używać telefonu jako GPS bo nie służy do tego.

Uczepiliście się tych map jakby nie wiadomo co to było, frajerzy z androidem zawsze jakieś pierdoły znajdą by tylko zacząć debilny hejt w komentarzach - komu to k***a potrzebne? Dowartościowujecie się tym?


Z przykrością też zawiadamiam, że nie mam iPhone a HTC.

MCL

2012-10-16, 14:27
@.3lite
Ogarnij się koleś, to że Apple zj***ło mapy to fakt ;) Jesteś j***nym ignorantem więc poszukaj sobie w necie dlaczego "Apple Maps" to fiasko ;)
I też, nie każdy korzysta z GPSa normalnego, dla wielu ludzi oszczędnością jest używanie urządzeń "wszystko w jednym" : aparat, telefon, gps, odtwarzacz muzyki. Po co nosić ze sobą 4 rzeczy jak można jeden telefon?

.3lite

2012-10-16, 14:41
MCL napisał/a:

@.3lite
Ogarnij się koleś, to że Apple zj***ło mapy to fakt ;) Jesteś j***nym ignorantem więc poszukaj sobie w necie dlaczego "Apple Maps" to fiasko ;)
I też, nie każdy korzysta z GPSa normalnego, dla wielu ludzi oszczędnością jest używanie urządzeń "wszystko w jednym" : aparat, telefon, gps, odtwarzacz muzyki. Po co nosić ze sobą 4 rzeczy jak można jeden telefon?



Faktem jest ale ile można tego słuchać? za 1, 2, 4 razem było śmiesznie ale za 20? No ile można?

schycha

2012-10-16, 16:07
juki napisał/a:

...daleko nie zajedziesz :amused:


Obrazek



Zawsze można użyć map od Google.

Ileev

2012-10-16, 17:47
Po raz kolejny odzywają się osoby, które Iphona nawet w ręce nie miały.

Teraz idźcie się pobawić swoimi Androidami o ile Wam się nie zatnie zaraz.

JezusToŻyd

2012-10-16, 18:19
Co się ma zaciąć? Wszystko płynnie chodzi i to bez taniego iphonowego tricku o wyświetleniu obrazka zanim się aplikacja załadowała, żeby wyglądało płynnie. Tak, wyglądało, bo muli bardziej niż Android.
Nie mówiąc o rewolucyjnych aplikacjach na iphony, które obsługują tylko jedną rozdzielczość na raz. Potem wychodzi taki iphone 4 i 2/3 z wydłużonym wyświetlaczem i dupa. Uruchomisz w letterbox w ogóle nie wykorzystując większego ekranu.

Nie, nie mam iphona, bo 100 razy bardziej wolałem wymienić swój telefon na OneX niż za większe pieniądze na przestarzałego iP5. Korzystałem z niego przez ponad 30 minut w salonach i wiem jedno. Są do dupy.

.3lite

2012-10-16, 19:02
JezusToŻyd napisał/a:

Co się ma zaciąć? Wszystko płynnie chodzi i to bez taniego iphonowego tricku o wyświetleniu obrazka zanim się aplikacja załadowała, żeby wyglądało płynnie. Tak, wyglądało, bo muli bardziej niż Android.
Nie mówiąc o rewolucyjnych aplikacjach na iphony, które obsługują tylko jedną rozdzielczość na raz. Potem wychodzi taki iphone 4 i 2/3 z wydłużonym wyświetlaczem i dupa. Uruchomisz w letterbox w ogóle nie wykorzystując większego ekranu.

Nie, nie mam iphona, bo 100 razy bardziej wolałem wymienić swój telefon na OneX niż za większe pieniądze na przestarzałego iP5. Korzystałem z niego przez ponad 30 minut w salonach i wiem jedno. Są do dupy.



Przestań takie bzdury idioto wypisywać, najpierw ogarnij temat i zrozumiesz dlaczego iOS zawsze będzie szybszy od androida bez zbędnych 543534 rdzeniowych procesorów.