18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy nie ma w domu rodziców...

Halman • 2023-07-20, 21:00

dzieci wpuszczają pana koszmara...

7wporzondku

2023-07-22, 06:54
kulawiec napisał/a:

O k***a, to najzabawniejsze, co zobaczyłem tutaj od bardzo dawna. Ten kulawy typ mógłby grać w horrorach, gówniaki darcie mordy pierwsza klasa.
Ale raczej ustawka z plastikowym toporkiem, bo zero krwi, pewnie na postrach aby dzieci nie wpuszczały nieznajomych.



Jak zero krwi, a plama w miejscu w którym dzieciak otwiera drzwi? Plama jak nic, to nie były ćwiczenia

Eaoden147

2023-07-22, 08:12
Jakieś info czy przeżyły?

ba...........zu

2023-07-22, 09:19
Clistwood napisał/a:

Mięczak



sp***alaj gówniarzu posprzątać pokój a nie pie**ol w necie że patrzenie bez grymasu uczuć na krzywdę dzieci jest wyrazem męstwa bo nie jest. Jesteś cipą która się próbuje dowartościować w necie niczym więcej. W prawdziwym życiu to właśnie ty jesteś mięczak, miękka faja, falfus i nieudacznik.

Ardo

2023-07-22, 10:12
Ale typ jakis ewidentnie slaby, przeciez tym mlotkiem/siekierka jakby dobrze sie zamachnal i uderzyl w glowe to tylko raz. On tylko tak jakby muskal.

Normandino

2023-07-22, 10:31
ja pie**ole, człowieku usuń to

myku89

2023-07-22, 12:07
A mówi się nie otwieraj nieznajomym....

galanty

2023-07-22, 18:10
Wołyń vol.2 :mrgreen:

Krzysztof1988

2023-07-22, 19:06
Nic mnie na sadolu zbytnio nie rusza,.ale agresja na dzieci już tak. Te drugie zbyt małe żeby skumalo że trzeba uciekać. Na fejk nie wygląda,.więc mocny materiał

dżonyłojlker

2023-07-22, 21:15
BellaGrubaDupa napisał/a:

Tylko debile cieszą się z tego filmiku



Nieprawda to.

Adriankas

2023-07-22, 21:31
Na harda natychmiast! Chociaż z drugiej strony co tu się odj***lo ze nagle jakiś zwyrol chce wejść do mieszkania, w którym siedzą tylko małe dzieci… za bardzo płaczą żeby to była ustawka ku przestrodze.

kulawiec

2023-07-23, 00:15
7wporzondku napisał/a:

a plama w miejscu w którym dzieciak otwiera drzwi?



Właśnie ta plama też jakaś taka mało realna. W ogóle tak przeanalizuj film. Dzieci same w domu, otwierają drzwi, wbija typ, który jest kulawy i idzie tak, jakby się opierał na złamanej nodze. Do tego napie**ala dzieci tępym kawałkiem młotka do kotletów (mam podobny, do schabowych, prawie taki sam, nawet sprawdziłem czy mi ktoś nie zaj***ł), a po jednym jebnieciu czymś takim w łeb, zabiłby na miejscu. On jednak tłuczek kilka razy, po jakimś czasie pojawia się plama przy drzwiach.

Gościu znika, i zostawia dzieci. Jakieś to wszystko mało realne. Może taka patologia, ale to telewizory LCD tam już dodają do chipsów, a kamerki są w standardzie?

Raczej to wygląda na zmajstrowany fake, może dzieci są okładane plastikowym młotkiem a typ kuleje, żeby było strasznie i aby darły mordy.

BeardedBastard

2023-07-23, 07:36
Coś mnie się wydaje że typ wpadł uregulować rachunki z tymi smarkulami.... wnioskuję tak dlatego bo patrząc na niego pewnie sobie zza ogrodzenia śmieszkowały....

Kultren

2023-07-23, 11:44
Co to k***a za j***ny ukrainiec. Obdzierać takich kawałek skóry po kawałku na głównym rynku ku przestrodze, k***a wynaturzona.

Exclip

2023-07-23, 12:51
Black_Hole napisał/a:

ty k***a pie**olony przegrywie zyciowy , to juz nie zwykle lajkowanie filmu u ciebie tylko twoja psychopatyczna chora mozgownica chcialaby to zobaczyc... ze tez taki robak jak ty oddycha tym samym co ja. Do pieca hutniczego z toba cwe*u



Aleś k***a delikatny. Na inne portale zapraszam. Materiał w sam raz.