18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy koran wejdzie za mocno

misiekdiablo1 • 2024-03-28, 08:23
Mężczyzna udusił swoją 22-letnią siostrę w obecności ojca i innych członków rodziny. Inny brat filmował morderstwo, podczas gdy pozostali członkowie rodziny byli świadkami tego przerażającego zdarzenia, jakby nic złego się nie działo.Przyczyny makabrycznego zabójstwa są nadal nieznane.Pakistan

100imiQtas

2024-03-28, 20:01
Może lepiej i dla niej. Pewnie jakieś honorowe zabójstwo bo pokochała nie tego co trzeba. Gówniany język, gówniany wygląd, gówniany kraj i ta dziura. Śmiać mi się zawsze chce jak polskie księżniczki wyrywają takich królewiczów a potem są traktowane jak szmaty albo królewicz nagle znika z bachorem. To powinni puszczać na lekcjach wiedzy o życiu czy czego tam uczą teraz.

Jarazz

2024-03-28, 21:08
I tak nic nie robiła, to po ch..ja ją w domu trzymać?

I tak nic nie robiła, to po ch..ja ją w domu trzymać?

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Dla niej to może i lepiej, w sumie uduszenie to nie taka straszna śmierć jak spalenie żywcem, czy dekapitacja tępym nożem jak to mają w zwyczaju robić muslimy z brudasowa. Uwolnił ją od tej ch*jni, w której żyła: Widać, że nikt jej nie kocha, zero jakichkolwiek praw, gwałty, poniżanie, domowe więzienie, kazirodztwo, stręczenie jakiemuś staremu dziadowi w zamian za posag, ciąża przynajmniej raz w roku, brak dostępu do edukacji, syf, smród, brud, brak opieki medycznej, lepianka zamiast domu, niewolnicza praca w domu, brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę warunków życia. Chwilę pocierpiała i ma spokój, a tak to męczyłaby się kolejnych kilkadziesiąt lat z tymi małpami.




Ciąża przynajmniej raz w roku? Co ty pie**olisz za głupoty...

spyyd3r

2024-03-28, 22:48
NO i z takim dowodem ukamienuja cala scierwa rodzine i na h*j im to. Brudasy j***ne

TwójCzarnyPan

2024-03-28, 23:10
Kolejny filmik z opisem z dupy. Wygląda raczej jak palarnia opium. To takie meliny, gdzie zamiast spić się w trupa jak u nas, patusy sobie jarają i leżą półprzytomni na zawszonych kocach rozkoszując się błogością. Co powiecie na taką historię?

piterpiotrek

2024-03-28, 23:10
oni powinni byc izolowani od europy ale z tego co widze to europa przyjmuje ich z otwartymi rękami :)

Bullet991

2024-03-31, 11:15
Zwierzęta są od nich lepsze w szczególności świnie

Kidl3r

2024-03-31, 20:24
ZiooMall napisał/a:

Jestem tłumaczem języka pakistańskiego i słyszę tutaj że gadają o tym, że powiedziała że musi iść do ginekologa, bo przez nich nabawiła się grzybicy, a oni stwierdzili że w takim razie już jest nie potrzebna, a tak poza tym i tak mieli to zrobić 7 lat wcześniej, bo od tamtej pory kiedy pierwszy raz do ginekologa poszła, to ma tak rozj***ną że zero przyjemności z penetracji. No i ostatecznie panowie doszli do wniosku że będą się j***ć nawzajem w dupę



Dobry jesteś w tym tłumaczeniu. Brawo co za talent