18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy gaśnie silnik

Macx83wwww • 2023-10-28, 12:58


Motoparalotniarz miał dużo szczęścia..

Lo...........cz

2023-10-28, 13:05
Dobre !!! Gość wybrnął z tego obronną „ręką”

KoniecZartow

2023-10-28, 13:11
Paralotnia działa jak latawiec. Nawet przy wyłączonym silniku nie powinno dojść do takiej sytuacji, to wygląda jak ciąg wsteczny, a nie awaria silnika. Ewentualnie jakiś zajebisty podmuch od spodu, który nawet rotor zaczął obracać w drugą stronę :krejzi:

Zulu-Gula

2023-10-28, 13:24
Dobrze gnojowi j***nemu.

Mieszkam na przedmieściach dosyć dużego miasta i nie wiem skąd te sk***ysyny się biorą?

Lata takie wieśniackie kurestwo, jakby nie miało swoich pól i łąk obesranych.
Burczą cały czas tymi swoimi piździkami mi nad głową, jak poj***ne. j***ł ich pies.

Tylko żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, jakby nie było, szanuję rolników i ich pracę, ale wiejską kaskaderkę, do tego lotniczą, niech zostawią, k***a, dla siebie.
Taka moja ni w ch*j, ni w dupę refleksja.

bercisko

2023-10-28, 13:39
Idzie dwóch gliniarzy i widzą lecącego paralotniarza:
- Widzisz tego ptaka?
- Widzę. Wielki w ch*j!
- Wielki i żarłoczny. Wczoraj wystrzelałem dwa magazynki zanim puścił człowieka!

MarekJarek1

2023-10-28, 13:50
Lord_Slizgacz napisał/a:

Dobre !!! Gość wybrnął z tego obronną „ręką”



Wybrnął z sytuacji, do której sam doprowadził.
To jest przeciągnięcie. Za mała prędkość, za duży kąt natarcia i skrzydło traci nośność .

petervonwolfen

2023-10-28, 14:23
MarekJarek1 napisał/a:

Wybrnął z sytuacji, do której sam doprowadził.
To jest przeciągnięcie. Za mała prędkość, za duży kąt natarcia i skrzydło traci nośność .




Żadne przeciągnięcie. To jest powiniecie czołowe, tzw frontstall.
I nie sam doprowadził- chodź można to zrobić oczywiście samemu. Ale do tego skrzydło musi zanurkowac do przodu a pilot nie zachamuje wyskoku sterówkami. Tutaj mamy ewidentnie wpływ turbulencji od termiki którą dość mocno pracuje - co widać w dalszej części filmu.

Zulu-Gula napisał/a:

Dobrze gnojowi j***nemu.
Mieszkam na przedmieściach dosyć dużego miasta i nie wiem skąd te sk***ysyny się biorą?
Lata takie wieśniackie kurestwo, jakby nie miało swoich pól i łąk obesranych.
Burczą cały czas tymi swoimi piździkami mi nad głową, jak poj***ne. j***ł ich pies.
Tylko żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, jakby nie było, szanuję rolników i ich pracę, ale wiejską kaskaderkę, do tego lotniczą, niech zostawią, k***a, dla siebie.
Taka moja ni w ch*j, ni w dupę refleksja.




Nie zesraj się :)

Yolanda

2023-10-28, 14:33
Zulu-Gula napisał/a:

Dobrze gnojowi j***nemu.
Mieszkam na przedmieściach dosyć dużego miasta i nie wiem skąd te sk***ysyny się biorą?
Lata takie wieśniackie kurestwo, jakby nie miało swoich pól i łąk obesranych.
Burczą cały czas tymi swoimi piździkami mi nad głową, jak poj***ne. j***ł ich pies.
Tylko żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, jakby nie było, szanuję rolników i ich pracę, ale wiejską kaskaderkę, do tego lotniczą, niech zostawią, k***a, dla siebie.
Taka moja ni w ch*j, ni w dupę refleksja.


Mieszkając koło ciebie, chcieli zostać ptakami, żeby Ci nasrać na łeb.

krozy

2023-10-28, 18:57
zbroja obsrana

JakiesGowno

2023-10-28, 19:04
Zulu-Gula napisał/a:

Dobrze gnojowi j***nemu.
Mieszkam na przedmieściach dosyć dużego miasta i nie wiem skąd te sk***ysyny się biorą?
Lata takie wieśniackie kurestwo, jakby nie miało swoich pól i łąk obesranych.
Burczą cały czas tymi swoimi piździkami mi nad głową, jak poj***ne. j***ł ich pies.
Tylko żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, jakby nie było, szanuję rolników i ich pracę, ale wiejską kaskaderkę, do tego lotniczą, niech zostawią, k***a, dla siebie.
Taka moja ni w ch*j, ni w dupę refleksja.



ale ty bardzo nie masz nic w głowie.

Juzwa

2023-10-28, 21:14
Zulu-Gula napisał/a:

Dobrze gnojowi j***nemu.
Mieszkam na przedmieściach dosyć dużego miasta i nie wiem skąd te sk***ysyny się biorą?
Lata takie wieśniackie kurestwo, jakby nie miało swoich pól i łąk obesranych.
Burczą cały czas tymi swoimi piździkami mi nad głową, jak poj***ne. j***ł ich pies.
Tylko żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, jakby nie było, szanuję rolników i ich pracę, ale wiejską kaskaderkę, do tego lotniczą, niech zostawią, k***a, dla siebie.
Taka moja ni w ch*j, ni w dupę refleksja.



Motop*zda czy latającamotop*zda to ten sam gatunek. Czy w powietrzu, na wodzie, na drodze, to są zakały.

smc

2023-10-28, 23:58
Latam szmatopłatami od dawna. To nie frontstall, lecz sam podwiną krawędź natarcia linkami. U mnie na lotnisku jeden z pilotów właśnie tak zginął. Ten miał dużo szczęścia, choć wysokość była niewielka.

tbom

2023-10-29, 08:17
On jeszcze nie skończył.. Przywalił tylko komiwojażera i pokracznie wystartował znowu