18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gazeta Wyborcza

Hauer88 • 2013-11-01, 11:58
Cztery grafiki promujące gazetę michnika/szechtera - niepotrzebne skreślić [ew. powiesić].



Gorgor

2013-11-01, 12:32
Jak to jest mieć wyprany mózg i reagować tylko na hasła typu: "komuna", "gazeta wyborcza", "tvn", "tusk"...? Dokładnie w ten sam sposób psy reagują na polecenia.

Hauer88

2013-11-01, 12:45
Gorgor napisał/a:

Jak to jest mieć wyprany mózg i reagować tylko na hasła typu: "komuna", "gazeta wyborcza", "tvn", "tusk"...? Dokładnie w ten sam sposób psy reagują na polecenia.




Wyprany mózg ma raczej ten który wierzy ewidentnym łgarzom i historycznym manipulantom. Wyprany mózg ma ten, kto popiera osoby plujące na własny naród, popiera persony które szkalują Polskę i Polaków - wyprany mózg ma ten co przyklaskuje socjotechnicznym zabiegom wrogów polskości, których rodziny zwalczały podziemie antytotalitarne.

_R...........s_

2013-11-01, 12:45
Logika niektórych osób dziś:
Płacz że gówno wyborcze, i tvn kłamią... Czytaj równie zakłamane i ch*jowe media, tak samo "tuningujące" rzeczywistość ale dla innej opcji politycznej.
Jesteście j***nymi lemingami, równie głupimi jak i czytelnicy gw.


Uprzedzając wasze odpowiedzi. Nie mam nawet telewizora, nie czytam gazet ani czasopism (poza branżowymi, w których nic nie ma o polityce). Jeśli już bardzo chce się dowiedzieć czegoś nt jakiegoś newsa, to przeglądam kilka różnych portali. Omijam zawsze największe gówna typu gw, tv trwam, tvn, nie mówiąc już o gównie typu nowyekran, oraz wszelki podobny syf śmierdzący demagogią.

petru23

2013-11-01, 12:53
RottenFetus napisał/a:

Logika niektórych osób dziś:
Płacz że gówno wyborcze, i tvn kłamią... Czytaj równie zakłamane i ch*jowe media, "tuningujące" rzeczywistość ale dla innej opcji politycznej.
Jesteście j***nymi lemingami, tak samo jak i czytelnicy gw.


Uprzedzając wasze odpowiedzi. Nie mam nawet telewizora, nie czytam gazet ani czasopism (poza branżowymi, w których nic nie ma o polityce). Jeśli już bardzo chce się dowiedzieć czegoś nt jakiegoś newsa, to przeglądam kilka różnych portali. Omijam zawsze największe gówna typu gw, tv trwam, tvn i tym podobne gówno śmierdzące demagogią.



to powiedz mi proszę, skoro nie masz Tv, nie czytasz gazet ani czasopism i ogólnie stronisz od polityki to skąd k***a wiesz co się dzieje w kraju i świecie? z czasopism branzowych? rozmów pod sklepem? I na czym sie opierasz w wypowiedziach skoro nie masz na ten temat zielonego pojęcia? Powtarzasz ślepo za innymi nie mając podstaw do własnej opinii.
I kto tu jest lemingiem? ;-)

_R...........s_

2013-11-01, 12:57
@up

Z pudelka k***a :krejzi:
Odpowiedź jest zawarta w poprzednim poście, ale niektórzy chyba potrzebują wszystko wielkimi literami napisane.
Cytat:

Jeśli już bardzo chce się dowiedzieć czegoś nt jakiegoś newsa, to przeglądam kilka różnych portali.


Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dlaczego tak robię, i że to daje mi chodź namiastkę obiektywności? Wiem że trudno to zrozumieć niektórym, ale żadne media nie mówią prawdy.

Niektórzy ludzie po prostu nie radzą sobie z bardziej skomplikowanym tekstem. Być może to tłumaczy, dlaczego tylko bardzo proste, przepełnione demagogią media trafiają do takich ludzi. W końcu bardziej skomplikowany tekst przerasta ich możliwości. A prawdę bardzo ciężko ująć w jednym zdaniu. Dlatego drukuje się brednie, żeby szara masa się jarała.

ch...........at

2013-11-01, 12:58
@petru23
Przecież wchodzi codziennie na sadistic.pl i tutaj otrzymuję Jedyną Słuszną Prawdę Polityczną głoszoną przez obiektywnych, wyedukowanych użytkowników! :)

petru23

2013-11-01, 13:12
chickeneatingcat napisał/a:

@petru23
Przecież wchodzi codziennie na sadistic.pl i tutaj otrzymuję Jedyną Słuszną Prawdę Polityczną głoszoną przez obiektywnych, wyedukowanych użytkowników! :)



JSPP 100% :mrgreen:

Na szczęście mam własny rozum ;)