18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ramzes12

2014-07-22, 18:12
SPRZEDAM, sprowadzony, bezwypadkowy, do drobnych poprawek lakierniczych

StereoTyp

2014-07-22, 18:31
Smutas napisał/a:

Woda na benzynę? czemu mnie to nie dziwi u typowego głupiego amerykanina?



Niech Pan profesor sobie przeczyta opis filmu na YouTube.
Koleś gdy zobaczył że mu motocykl stanął w płomieniach, próbował znaleźć koc aby zadusić ogień, lecz nigdzie w swoim otoczeniu go nie znalazł, a był tam jedynie wąż z dostępem do wody... To miał się patrzyć jak mu się maszyna topi? Według mnie, to byłyby kretyńskie.
Sam bym próbował wszystkiego...

Ale najlepiej sprzed komputerka siać cebule :kawa:

CahirAepMawr

2014-07-22, 18:38
zuczek33 napisał/a:

tak zapier***ał aż sie motocykl zapalił ;O



zuczek33 napisał/a:

Jak mnie juz wk****a takie gadanie.



k***a patrze, zalogowany jestem, cenzury włączonej nie mam, a więc co tu k***a robią te pedalskie gwiazdki? :badyl:

WinterWolf

2014-07-22, 18:38
Bardzo mądrze koleś postąpił. chłodził bak z benzyną i silnik żeby nie rozj***ło. Nastepnym razem jak zaczniecie się fachowcy z kooziej dupy wypowiadać, poczytajcie troszkę o gaszeniu pożarów. Bo z podstawowych zasad BH k***a P wiadomo co trzeba robic w takiej sytuacji jak się nie ma innego wyjścia.

Belweder

2014-07-22, 19:09
Gdyby się odlał coca-colą co wypił do śniadania to by ugasił spokojnie :amused:

smyku1012

2014-07-22, 19:37
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wk****a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.


Nie pie**ol.
Każdy wypadek motocyklowy skomentowany jest przez pedałów na ścigaczach - Patrzcie w lusterka. Pomijam fakt ze jakiś j***ny kretyn jechał 150 km/h w zabudowanym i ma w dupie wszystkich. Normalni motocykliści jeżdżą z normalnymi prędkościami, dostosowanymi do swoich umiejętności i do otoczenia.
Pozdrawiam wszystkich roztropnych na harlejach.

Joseph_Fritzl

2014-07-22, 19:42
@smyku1012 ale o czym Ty pie**olisz, że tak spytam? Nie zrozumiałeś chyba żuczka

PanGrzanka

2014-07-22, 19:58
@szopenfeldziarz

Haha, dobre. Bawią mnie takie posty. Zwróć tylko uwagę na to, że motocykliści też nie są święci i jeżdżą jak debile wyprzedzając tam, gdzie nie powinni, przekraczają prędkość i zagrażają wszystkim dookoła. Oczywiście nie chcę tu uogólniać, ale przecież sami wiecie, jak jest...

czeladnik

2014-07-22, 20:11
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wk****a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.


Mnie irytują te pedalskie naklejki "Kierowco patrz w lusterka ..." i dopóki będę je widywał na autach będę je wyśmiewał.

PS. Pewnie ktoś grillował i nie patrzył w lusterka i motór się zajął.

Wittia

2014-07-22, 20:15
Jak mnie już wk***ia takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komentarz opieprzając powtarzanie się komentarzy o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto, to ktoś opieprza komentarze piszących "nie patrzył w lusterka". k***a hipokryci j***ni.

ThunderZ

2014-07-22, 20:18
szkoda ze nic nie wyj***lo

Sc...........do

2014-07-22, 20:29
Zdecydowanie za gorąca woda.

Parowozo257

2014-07-22, 21:37
I ch*j mnie to interesuje! Jakaś mechaniczna ukraina u hamburgerów. Na ch*j to wrzucać?

rbpp

2014-07-22, 22:14
Ghost Rider, nic tylko wsiąść i jechać.

sebix97

2014-07-23, 01:24
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wk****a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.



Jeżdżą pedały na skuterach i pie**olą, żeby w lusterka patrzeć...
k***a jak wyrobiłeś karte motorowerową to skończ pie**olić i z j***nego plastikowego gówna piździka przesiądź się na crossa, albo jawke, albo komarka rometa k***a ludzie!
Jeździcie na j***nych bzykawkach i nie dajecie spać, drudzy natomiast jeżdżą na j***nych szlifierkach 600 ccm j***ne potwory i sie rozpie**alają na znakach na pół... Ale tacy idioci muszą żyć.. No krew i narządy są potrzebne, tylko dlaczego mają za debili ginąć uczestnicy ruchu drogowego jak te pedały zapie**alają 200km/h na zakrętach..