18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gastronomia z kupska

iceberg • 2010-06-30, 08:32
Jadąc sobie po mieście zauważyłem ciężarówkę firmy gastronomicznej o intrygującej nazwie. Zdjęcia zdążyć nie zrobiłem, ale później znalazłem je na necie.

Nie pytam, czym nadziewają pierogi :-/


Basika063

2010-06-30, 13:10
Właścicielką wytwórni mająca siedzibę we Wrocławiu jest Małgorzata Kupska, więc to tylko nazwisko takie jak: Tyłek, Szczotka, Fiut, Ściera, c**a, Pinda, Kupa i wiele innych perełek wśród polskich nazwisk.

super_stefek

2010-06-30, 15:53
popracuj nad szykiem zdania bo nigdy nie skończysz podstawówki

Everal

2010-06-30, 15:58
Basika063 napisał/a:

Właścicielką wytwórni mająca siedzibę we Wrocławiu jest Małgorzata Kupska, więc to tylko nazwisko takie jak: Tyłek, Szczotka, Fiut, Ściera, c**a, Pinda, Kupa i wiele innych perełek wśród polskich nazwisk.

Pozdro jakbyś miał na nazwisko DUPA to tak nazwałbyś swoją firmę, weź się ogarnij.
" PIEROGI Z DUPY NAJLEPSZE W MIEŚCIE" idź potrenuj na onet.

kszysztof

2010-06-30, 16:09
"Zdjęcia zdążyć nie zrobiłem" podstawówki też zdążyć nie zrobiłeś ;P

~PowerBoBass

2010-06-30, 16:40
Everal napisał/a:

Basika063 napisał/a:

Właścicielką wytwórni mająca siedzibę we Wrocławiu jest Małgorzata Kupska, więc to tylko nazwisko takie jak: Tyłek, Szczotka, Fiut, Ściera, c**a, Pinda, Kupa i wiele innych perełek wśród polskich nazwisk.


Pozdro jakbyś miał na nazwisko DUPA to tak nazwałbyś swoją firmę, weź się ogarnij.
" PIEROGI Z DUPY NAJLEPSZE W MIEŚCIE" idź potrenuj na onet.



Everal, Ty weź się chłopie uspokój, Basika to ona nie on, więc czego oczekujesz? Co najwyżej do kuchni się nadaje! ;-)

Demoness

2010-06-30, 18:19
Może Basika063 ma właśnie takie nazwisko i to jej firma, dlatego tak się tłumaczy :P

de_Vil

2010-06-30, 18:38
na ja zawsze jak idę na mieście i widzę te busiki z KUPSKA to łach :szczerbaty:

Slevin

2010-06-30, 19:27
prawdą jest że takie nazwy się rzucają w oczy. dzięko wam ta Pani Kupska ma... darmową reklamę, ba, nawet sobie nie zdajecie z tego sprawy. wiecie... marketing i te zabawy.

Xarn

2010-06-30, 20:35
Jadłem kiedyś kopytka od tej Pani....

Nawet nawet, ale w składzie nie było napisane nic o tajemniczym składniku :)

iceberg

2010-06-30, 22:34
super_stefek napisał/a:

popracuj nad szykiem zdania bo nigdy nie skończysz podstawówki


Demoness napisał/a:

"Zdjęcia zdążyć nie zrobiłem" podstawówki też zdążyć nie zrobiłeś ;P


Po Waszych wypowiedziach natomiast można wywnioskować, że jedynymi książkami jakie czytaliście były książki do gramatyki w podstawówce.

du...........ka

2010-07-01, 15:39
@iceberg
"Zdjęcia zdążyć nie zrobiłem"
Przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl co miałeś na myśli