18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Garry

~Velture • 2023-10-14, 10:12
Garry jest spokojny.
Garry nie chce problemów.
Garry unika konfrontacji.
Garry jest asertywny.
Garry ma swoje granice.
Garry się wk***ił. Bądź jak Garry :ok:


Ogórek

2023-10-14, 10:15
Poco to babsko się wtrąca!!! Tylko blokowała wyprowadzenie pana pastowanego na czarny ląd.

Manolito666

2023-10-14, 10:20
Ogórek napisał/a:

Poco to babsko się wtrąca!!! Tylko blokowała wyprowadzenie pana pastowanego na czarny ląd.



Też mnie idiotka zdenerwowała.

onucek

2023-10-14, 10:21
Gary jest fajny owszem ale ma jedną wadę - wybrał sobie głupią p*zdę. Normalna kobieta by na odchodne kopnęła małpę w głowę, po tym jakby Gary już skończył. Niestety mamy ogromny kryzys kobiecości wśród białych kobiet.

Riikko

2023-10-14, 10:24
garry to swoj chlop!

jjzz26

2023-10-14, 10:39
k0biety to są jednak głupsze od dzieci a mają prawa wyborcze. To już nie pierwszy filmik na którym baba blokuje swojego chłopa i naraża go na szwank w konfrontacji z przeciwnikiem.

qhash

2023-10-14, 10:56
w drugiej kolejności powinien przyj***ć tej głupiej piździe

m10bp

2023-10-14, 12:42
No i oczywiście smoluch hahaha :-)

antidotum4

2023-10-14, 13:50
Wk***ił się Garry, bo Czarodziej próbował na nim stosować swoje Czary Mary.

Problem jest taki, że społeczność Czarodziejów (BLM) będzie go niebawem zmuszała do przeprosin,
a następnie żeby Garry w pierdlu garował

A propos czarodziejów przypomniał mi się dobry kawał:
Wchodzi do baru facet z siedzącym na ramieniu małym człowieczkiem (takim ze 40cm), i zamawia:
- Proszę setkę czystej, a dla kolegi pięćdziesiątkę.
Barman polewa i pyta:
- Skąd pan wytrzasnął takiego cudaka?
Klient na to:
- Zrób pan kolejkę, to panu powiem.
Barman szybko napełnił następną kolejkę.
- To było na safari..idziemy z kolegą przez dżunglę, wychodzimy na polane na której wokół ogniska pełno murzynów z dzidami, a na środku taki jeden z wielkim pióropuszem na głowię tańczył jakieś wygibasy.
W tym momencie przerywa opowieść i zwraca się do człowieczka na ramieniu:
- I jak Ty mu wtedy Heniu powiedziałeś...że ch*j jest z niego, nie czarownik?

rob-855

2023-10-14, 13:56
I do not k***a get it o co kaman?

SantaMaria

2023-10-14, 14:17
bo ta baba to pie**olona lewaczka która jeszcze by przeprosiła jakby dostała kosę od murzyna... czego wy od niektórych kobiet wymagacie? XD

Prosty

2023-10-14, 14:37
Manolito666 napisał/a:

Też mnie idiotka zdenerwowała.



Ja rozumiem zdenerwowanie to piwo dalem ale popatrzmy dokladnie ...

Zna chłopa wie żeby go nie wk***iac ..nie chce by jej facet siedziec za cwe*a poszedl I wciaz powtarza "do auta" i " zostaw" a nie atakuje czarnego czy staje jakos bardzo pomiedzy... to chyba po prostu dobra kobieta byla ..I na koncu do niego " zeby juz do auta wypie**alal" spoko babka myślę.. nie zostawila go ...ale tez nie przesadzala i swoj wiek mają...widzialem gorsze p*zdozordy...

A dla Garego browarek standardowo :mrgreen:

S.Cat

2023-10-14, 14:52
onucek napisał/a:

Gary jest fajny owszem ale ma jedną wadę - wybrał sobie głupią p*zdę. Normalna kobieta by na odchodne kopnęła małpę w głowę, po tym jakby Gary już skończył. Niestety mamy ogromny kryzys kobiecości wśród białych kobiet.


Kulturalni biali ludzie nie wykazują takich zachowań.Powinna po prostu się nie wpie**alać i dać Garremu działać.