18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Garaż z dupy

~Sunday • 2015-06-30, 16:21


Kierowca twierdzi, że nastolatka "pojawiła się znikąd" i jej nie zauważył.

Co...........an

2015-06-30, 22:16
Myślała że jak nie będzie patrzeć to ją nie pie**olnie? :homer:

Siobhaan

2015-06-30, 23:18
Co za tępa krowa nawet się nie rozejrzała. Teraz kierowca ma problem, jej rodzina ma problem, rodzina kierowcy ma problem, tylko nie ona.

Myku

2015-07-01, 00:05
Ale wy k***a wszyscy jesteście mądrzy, wszyscy pewnie macie doktoraty, hm? No więc panowie i panie doktoranci, pie**olony kierowca powinien zwolnić przed przejściem dla pieszych, bo ma obowiązek ustąpienia pieszemu pierwszeństwa. Kobieta pewnie nadjeżdżający samochód widziała i znając przepisy stwierdziła, że ustąpi jej pierwszeństwa. ch*j, który prawo jazdy zdał cudem, albo nie ma go wcale jej nie zauważył. To on przede wszystkim powinien zachować szczególną ostrożność, więc nie pie**olcie mi że się sama o to prosiła. Moją kobietę też taka marna k***a potrąciła na pasach, kiedy była już pod koniec przejścia dla pieszych. Tłumaczenie tej k***y było jak każdy się domyśla "wtargnęła na pasy, nie widziałem jej". Pewnie, zajebiście wtargnęła, skoro była już praktycznie po drugiej stronie ulicy. ch*j przekroczył prędkość i był ślepy jak kret, to są fakty. Moja kobieta żyje, nie jeździ na wózku, ale przez tą k***ę nie mogę jej wziąć od tyłu, bo ma uszkodzone więzadła krzyżowe. To jest k***a sprawiedliwość?!

Gebofon

2015-07-01, 00:27
@Siobhaan

To już nie nasz problem :kawa:

assburger

2015-07-01, 00:32
Miałem ostatnio podobną sytuację, koleś w podobnej odległości jak ta panna wyskoczył na pasy mimo tego że widział, że zapie**alam (jechałem około 90, głupia sprawa, ale mocno się śpieszyłem). Ostre hamowanie, zatrzymałem się niecały metr przed nim. Cała akcja trwała około 3 sekund, koleś cały czas się na mnie gapił i szedł dalej. Nie stanął, nie sp***alał, tak jakby miał kompletnie wyłączony mózg. To już chyba choroba naszych czasów. Leming za lemingiem.

Grachu

2015-07-01, 01:24
Myku napisał/a:

Ale wy k***a wszyscy jesteście mądrzy, wszyscy pewnie macie doktoraty, hm? No więc panowie i panie doktoranci, pie**olony kierowca powinien zwolnić przed przejściem dla pieszych, bo ma obowiązek ustąpienia pieszemu pierwszeństwa. Kobieta pewnie nadjeżdżający samochód widziała i znając przepisy stwierdziła, że ustąpi jej pierwszeństwa. ch*j, który prawo jazdy zdał cudem, albo nie ma go wcale jej nie zauważył. To on przede wszystkim powinien zachować szczególną ostrożność, więc nie pie**olcie mi że się sama o to prosiła. Moją kobietę też taka marna k***a potrąciła na pasach, kiedy była już pod koniec przejścia dla pieszych. Tłumaczenie tej k***y było jak każdy się domyśla "wtargnęła na pasy, nie widziałem jej". Pewnie, zajebiście wtargnęła, skoro była już praktycznie po drugiej stronie ulicy. ch*j przekroczył prędkość i był ślepy jak kret, to są fakty. Moja kobieta żyje, nie jeździ na wózku, ale przez tą k***ę nie mogę jej wziąć od tyłu, bo ma uszkodzone więzadła krzyżowe. To jest k***a sprawiedliwość?!




Słyszałeś o zasadzie ograniczonego zaufania? Kiedy jedziesz ulicą z pierwszeństwem (o ile masz prawko - wątpię) zawsze ciśniesz na ślepo ? Bo masz pierwszeństwo? To zwalnia Cię z myślenia? Kiedy będziesz jechał ulicą i małe dziecko wybiegnie na jezdnie za piłką też je pie**olniesz BO MASZ PIERWSZEŃSTWO? Ten przywilej z niczego nie zwalnia, szczególnie z myślenia.

Nawet na światłach się rozglądam a tym bardziej na przejściach bez sygnalizacji. Nie wspominając o tym, żeby uważać żeby taki siniak jak Ty wj***ł mi się w słuchawkach pod koła.

pve11

2015-07-01, 01:56
Też nie rozumiem jak można tak wejść na jezdnię, co nie zmienia faktu, że to kierowca był pie**olonym imbecylem. Jakby laska wybiegła na autostradę, to obwinialibyście kierowcę, że nie zachował ostrożności? No nie sądzę, a to były pasy, przejście dla pieszych, gdzie taki j***ny debil ma obowiązek zwolnić, wiedząc, że może mu tam wyjechać dziecko na rowerku.

Dr...........le

2015-07-01, 08:35
A te kawałki co się po ulicy rozsypały? Szło pewnie k***isko z telefonem w łapie/ słuchawkami na uszkach to ma... Wczoraj wieczorkiem jechałem sobie przez miasto trochę nie przepisowo, bo całe 60km/h i chłopaczek po lewej postawił już nogę na jezdni... Myślę sobie: h*j! przepuszczę go... Byłem dość blisko, to przyhamowałem trochę mocniej, żeby zatrzymać się przed pasami. A tu k***a h*j! Panisko pie**olone! Nie pogadasz: jotpe jotpe słuchaweczki na uszach i k***a wolnym kroczkiem idzie sobie z piwkiem w ręku, bo to k***a gimbaza/licbaza chyba już wakacje zaczęła. Taka mnie k***ica wzięła, że zapaliłem awaryjne i wyskoczyłem wytłumaczyć h*jowi jak się k***a przechodzi przez drogę. Nie jest żadnym osiągnięciem srogo wpie**olić gimnazjaliście/licealiście, ale k***a najlepsze było to, że piwo, które niósł- w puszce było jeszcze nie otwarte i nie rozj***ło się. To k***a pozwoliłem sobie je otworzyć i oblać nim całego gnoja, żeby zakończył już na ta noc swoje szaleństwa na mieście...
Do czego zmierzam: jestem kierowcą i staram się rozumieć pieszych, ale też nich oni rozumieją nas k***a! Albo się nie dziwią...

dashadow

2015-07-01, 10:11
Myku napisał/a:

Ale wy k***a wszyscy jesteście mądrzy, wszyscy pewnie macie doktoraty, hm? No więc panowie i panie doktoranci, pie**olony kierowca powinien zwolnić przed przejściem dla pieszych, bo ma obowiązek ustąpienia pieszemu pierwszeństwa. Kobieta pewnie nadjeżdżający samochód widziała i znając przepisy stwierdziła, że ustąpi jej pierwszeństwa. ch*j, który prawo jazdy zdał cudem, albo nie ma go wcale jej nie zauważył. To on przede wszystkim powinien zachować szczególną ostrożność, więc nie pie**olcie mi że się sama o to prosiła. Moją kobietę też taka marna k***a potrąciła na pasach, kiedy była już pod koniec przejścia dla pieszych. Tłumaczenie tej k***y było jak każdy się domyśla "wtargnęła na pasy, nie widziałem jej". Pewnie, zajebiście wtargnęła, skoro była już praktycznie po drugiej stronie ulicy. ch*j przekroczył prędkość i był ślepy jak kret, to są fakty. Moja kobieta żyje, nie jeździ na wózku, ale przez tą k***ę nie mogę jej wziąć od tyłu, bo ma uszkodzone więzadła krzyżowe. To jest k***a sprawiedliwość?!



ch*ja się tam znasz. kierowca owszem, powinien zwolnić, ale pieszy nie ma prawa wejść przed pędzący samochód, w dodatku nie rozglądając się! więc nie pie**ol że nie prosiła się o to sama.

konop720

2015-07-01, 11:30
da da da da, garaż, garaż, mnie z dupy garaż?? heheh

krakenwmajtach

2015-07-01, 14:13
A pewnie chciała dać tylko temu jedynemu.