18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gapowicz kontra kontrolerki. Kto kogo pobił?

Pr...........83 • 2012-09-11, 23:35
Absurdy dnia codziennego - kanarki kontra pasażer :D

We wtorek przed godz. 8.00 doszło do szarpaniny między kontrolerkami biletów a 29-letnim pasażerem. Przepychanka rozpoczęła się w autobusie linii 70B, a następnie przeniosła się na przystanek przy ul. Kopcińskiego.

Pracownice MPK zgłosiły się na pogotowie, gdzie stwierdziły, że zostały pobite. Tymczasem film, do którego dotarliśmy, pokazuje jak dwie kobiety przytrzymują siłą młodego mężczyznę, który stara się im wyrwać. Zobaczcie sami... :mrgreen: :mrgreen:



---------


Koli

2012-09-11, 23:44
Hahaha... Właśnie dostałem pracę jako kanar. Ze mną by była krótko i treściwie. Ma szczęście, że na mnie nie trafił.

BongMan

2012-09-11, 23:45
Jak bardzo zdesperowana musi być kobieta żeby zostać kanarzycą?

zonk

2012-09-11, 23:48
@Up, praca jaka jest, taka jest. Ważne żeby pracować. A to że ludzie są niedorozwinięci i nie wiedzą że trzeba kasować bilety to już nie jest wina tych pań.

mrowek1-85

2012-09-12, 00:00
Mi to wygląda jakby on im obiecał striptiz, ale w międzyczasie się rozmyślił, więc one próbują same sobie wziąć co im było obiecane :-)

Hrabia Drapula

2012-09-12, 00:04
@Koli,uważaj,już nie raz widziałem takich cwaniaków ,a później płakali na policji.
pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś sprytniejszy i silniejszy od ciebie

ssonix

2012-09-12, 00:07
z jakiego filmu to to drugie nagranie?

stery_srh

2012-09-12, 00:37
Koli napisał/a:

Hahaha... Właśnie dostałem pracę jako kanar. Ze mną by była krótko i treściwie. Ma szczęście, że na mnie nie trafił.


No, tylko żebyś się nie przeliczył - bo może Ci się przytrafić, że będzie bardziej krótko i treściwie niż byś się spodziewał. Na każdego kozaka, zawsze znajdzie się jeszcze większy kozak - samo życie. ;-)

maderfakermen

2012-09-12, 02:34
to jakiś leszcz. i nie przez to, że dał się przerobić na ostatnią cipę...

Radoslaf

2012-09-12, 04:31
Wujek mojej byłej jest bezdomny, tzn. ma mieszkanie, ale w dowodzie nie ma adresu, w miejscu na adres wpisane jest "BRAK", posiadacz takiego dowodu nie dostanie mandatu za przejazd bez biletu. No i kiedyś wujka zawinął kanar w tramwaju w Krakowie (tam wujek mieszkał) i nie dał sobie wytłumaczyć, że bez sensu jego piana bo mandatu i tak nie będzie. W końcu kanar stwierdził, że wujka "udupi" i cały tramwaj wraz z pasażerami przymusowo pod komisariat gdzieś w p*zdu. Ludzie wkurzeni, bo kto by nie był, a kanar zadowolony wygraża wujkowi kolejnymi stówkami kary 800 - 900 PLN tylko, że już na komisariacie wujek się przywitał daje dowód, policjant obadał, oddał i mówi, że nie pomoże. Dowód ok, ale bez adresu więc sobie kanar może wysyłać mandaty w p*zdu do nieba. Kanar w strachu, że on teraz będzie odpowiadał za zmianę przymusową trasy tramwaju, że ludzie wk***ieni i co on ma teraz zrobić, a policjant mu na to przy wujku "A ch*j mnie to obchodzi." :D

Mr.Drwalu

2012-09-12, 08:41
@up

Dokładnie :ok: Twoja historia jest tak wspaniała, że aż "ch*j mnie to obchodzi" :-/

Krzysztof_Jarzyna

2012-09-12, 09:35
@Radoslaf
No tak, podjechali tramwajem pod komisariat, potem do cyrku a następnie na piwo do centrum a motorniczy jak układał tory to mu cały tramwaj klaskał.

lllll

2012-09-12, 13:26
Tak, nie płaćcie za bilety a potem narzekajcie, że autobusy jeżdżą stare i niepunktualnie.

kaiel

2012-09-12, 15:30
@up
chcesz w pierwszej klasie jeździc kupuj dwa bilety