18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gangnan style Zespół Pieśni i Tańca z Ełku w Korei Płd

artur_sz13 • 2012-11-01, 23:27
Cheonan World Dance Festival 2012 - Występ Zespołu Pieśni i Tańca z Ełku



Wiem że piw nie będzie bo ludzi wkurza ta nuta i kolejne filmiki ale bardziej traktuję to jako wstawkę edukacyjną z cyklu "Sadistic uczy i bawi"

Vandalier

2012-11-02, 17:02
1# Dlaczego co chwilę ktoś rzuca 'gimbusem'?
2# Ten filmik to się nawet na kwejka nie nadaje a tam głównie gówno ląduje.

Mr Dan

2012-11-02, 17:49
Dla Gangnama zawsze piwo :amused:

piotraron

2012-11-06, 15:47
po przeczytaniu komentarzy obawiam się że nie każdy w ogóle rozumie o co tu chodzi i co z czym się je...

tak więc postaram się mniej wiecej wyjaśnić o co chodzi w zamieszczonym filmiku.

Festiwal w korei jest miedzynarodowym festiwalem zespołów LUDOWYCH(podkreślam to słowo, warte zapamietania)

A piosenka Gangnam Style ze względu na jej Koreańskie pochodzenie jest tam straszliwie popularna i uwielbiana.

teraz mały Quiz.
Czy piosenka Gangnam style ma coś wspólnego z kulturą LUDOWĄ?
a) nie ma nic wspólnego
b) nie ma to żadnego związku
c) w żadnym wypadku nic


W trakcie festiwalu, po występie pary solowej która zajęła 4 miejsce na 24 grupy z całego świata poproszono polską grupę o zatańczenie "tańca łosia" żeby wypełnić czas w trakcie którego ustawiała się kapela kolejnej pary solowej.

Grupa potraktowała to jako dobrą zabawę i bardzo spontaniczną akcję dlatego pomyłki które widzicie zupełnie nie mają znaczenia ponieważ taniec ten nie był ani w konkursie ani nie był przygotowywany.

Polska grupa zajęła w korei 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji na 24 zespoły z całego świata. Jako grupa amatorska i "zbieranina" młodych ludzi którzy nie dostaja za to żadnego wynagrodzenia jest to niesamowity wynik.


Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do techniki i rysunku(równości) układów, odsyłam do jakiegokolwiek filmiku na którym prezentuje się grupa. Można je znaleźć na YT.


SERDECZNIE POZDRAWAM HATERÓW, piotraron.