18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gang i egzekucja

misiekdiablo1 • 2024-02-18, 22:04
na policjancie.17lutego. Wenezuela

Radian1

2024-02-19, 15:23
rudirude napisał/a:

Szkoda chłopa, straszny los. Wystarczy podpaść tam jakimś zwyrodnialcom.
Dziękować losowi, że nasze europejskie realia są inne. Hegemon dzieli i rządzi niestety nie po równo.



Ruskie aspirują do miana człekokształtnych murzynów Europy. Oby ich strefy wpływów nie były już nigdy takie jak kiedyś.

Bo z kwestią inżynierów i lekarzy którzy przedawkowali solarium myślę, że sobie jakoś poradzimy - zbyt małym socjalem nie wystarczającym małpom na wygodne życie, i konsultacjami międzyrasowymi w wykonaniu zwolenników różnych polskich klubów piłkarskich.
Pracując w Chorzowie, czuję się w miarę bezpiecznie. Jest tu dosyć dużo ekspertów od dialogu międzyrasowego z Ruchu Chorzów ;D

Vincentus

2024-02-20, 02:09
Condom69size napisał/a:

Sadol oduczył mnie latać do Wenezueli.



A wenezuelki takie śliczne, chętne i biedne.
I chętne.

JenkinsPerkins

2024-02-20, 08:59
ibrahim napisał/a:

Musiał nieźle sk***ysynom j***nym zaleźć za skórę.



wcale nie musial, wystarczy ze ktorys z tych klapkowych gangusow zobaczyl ze np jego stara mu mundur suszy na sznurku i to juz byl wystarczajacy powod zeby sie zaczaic na niego w miejscu zamieszkania i odeslac na tamten swiat

IncooFukOfff

2024-02-20, 20:45
Z cyklu czego nauczył mnie salod, nie kupować motorka, nie jeździć na wakacje do żadnych Meksyków Brazylii czy innych Portugalii, Manaus to wyrok śmierci, że człowiek dla czlowieka k***ą pozostanie i ogólnie żeby nie ufać nikomu.Dziękuje bo to wiedza bezcenna

AntMan

2024-02-24, 01:21
Złożył się jak ten robot z Gwiezdnych Wojen...