18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Game Over Cycles

Deemx • 2013-05-07, 11:29
Witam wszystkich serdecznie, chciałbym Wam zaprezentować ekipę, która działa pod nazwą Game Over Cycles. Znajduje się niedaleko mojej małej miejscowości, (ich siedziba Lisie Jamy, Podkarpacie). Tworzą głownie motory, lecz w ich asortymencie nie brakuje także samochodów. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zrobi się o nich głośno, gdyż goście wykonują kawał solidnej roboty.

Od stycznia firma Game Over Cycles buduje customowy motocykl powstający we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu, zespołem Behemoth. W warsztacie pojawił się sam Nergal, by po raz pierwszy zobaczyć motocykl na żywo.

Do zakończenia prac pozostał jeszcze miesiąc. Oficjalną prezentację Behemoth Bike zaplanowano na 4-5 czerwca podczas Impact Festiwal, który odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie. Zespół Behemoth będzie jedną z gwiazd imprezy.

Pojazd w zamierzeniu konstruktorów ma być potężną i mroczną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanej dotąd ornamentyce inspirowanej twórczością zespołu Behemoth.



A tutaj relacja z tvn turbo :)


Jeżeli wystąpi zainteresowanie wstawię w komentarzu więcej zdjęć ich maszyn, a uwierzcie mi są niesamowite!

Tutaj link do ich profilu na fb: https://www.facebook.com/GameOverCycles?fref=ts

Pedobear69

2013-05-07, 18:35
Czekam aż się na nim wypie**oli

Deemx

2013-05-07, 19:16
Ajj k***a nigdy motocyklem nie jeździłem to nie przywykłem do mówienia tak na maszyny. Przepraszam za mój błąd :emo:

5987389

2013-05-07, 19:45
Rems napisał/a:

j***ć Nergala.. zamiast nagrywać nowe płyty to się j***ny w celebrytę bawi.



No rzeczywiście, Behemoth wcale nie wydaje płyty w tym roku, a motocykl wcale nie jest powiązany z nowym imagem grupy :homer: Najlepiej k***a by było gdyby dalej grali podziemny mhoczny i jakże "prawdziwy" black metal dla 50-osobowego audytorium. Polacy do boju, komu się udało ten jest frajer i się sprzedał !!

A odwołując się do podmiotu tematu, dupy nie urywa, ale czekam z oceną na finalne stadium. I mam przeczucie że Behemoth planuje niezły marketingowy projekcik, pewnie na Imppakcie usłyszymy ryk tej bestii wjeżdżającej na scene z nergalem na grzbiecie, niczym kiedyś Rob Halford. Będzie zajebiście spektakularnie liczę że zrobią coś takiego !
HAIL BEHEMOTH :metalhead:

Bila

2013-05-07, 19:54
Przerost formy nad treścią,tyle w temacie.

Baphomet

2013-05-07, 20:08
Widziałem 2 ich motocykle z bliska. Z daleka - faktycznie wyglądają odlotowo, ale kiedy obejrzałem je z bliska... strasznie raził plastik i tandeta. Ładnie wygladają na zdjęciach, jednak na żywca niestety juz widać, że materiałem dominującym jest plastik, który psuje cale wrażenie Customa.

Deemx

2013-05-07, 21:11
Tutaj jeszcze Chevrolet Corvette z 1958r za którego też się ostatnio chłopacy wzięli oraz kilka z modelkami :D


















Dziamian

2013-05-07, 21:31
taka prawda, że nie jeden chciałby mieć takie zaplecze i umiejętności ;) tak jak Ci ludzie, projekty są na prawdę wyborne i taki styl uwielbiam, indywidualizm na maxa :D

KelThuzzaR

2013-05-07, 21:35
Maszyny zajebiste i oby tak dalej, a Behemoth póki co skończył się na The Apostasy. Tyla.

gargo

2013-05-07, 22:06
komuś już białaczka przeszła

5987389

2013-05-07, 22:09
KelThuzzaR napisał/a:

Maszyny zajebiste i oby tak dalej, a Behemoth póki co skończył się na The Apostasy. Tyla.


Radio Żelaza ! Niczym intelektualny nektar dla młodych kleryków spragnionych oświecenia !
Coś się kończy coś zaczyna ;-) Oświeć mnie więc mistrzu- dlaczego wg Ciebie Behemoth kończy się na The Apostasy i z jaką mnogością ten zespół miał okazję kończyć się w przeszłości ? Inaczej nie uklękne :karate:

vladislav

2013-05-07, 22:18
Jak ja kocham fora:)

Każde! k***a każde!

Masa ekspertów od wszystkiego k***a jego mać. Ale jak trzeba władzę wybrać to "nie chodzę na wybory bo mam w dupie politykę" No i jest jak jest. Wiem, narzekam, to też takie "polskie".

A wracając do tematu, za jedmoślady i dobrą musykę zawsze piwko.

KelThuzzaR

2013-05-07, 23:10
Każdy zespół, ma raz lepsze raz gorsze płyty rzecz wiadoma, każdy zespół nagrywa płytę najlepszą w całej swojej dyskografii (mówię o większości głosów, bo każdy wszak będzie miał swoje zdanie swój gust ;) ) i albo utrzyma swój poziom albo obniży loty. The Apostasy jest płytą zajebistą dopracowaną pod każdym względem, Evangelion wg mnie już taka nie jest, nie ma takiego jaja co ich wcześniejsze wydawnictwo chłopaki za szybko chyba wskoczyli do studia. Potem Nergal zaczął się bawić w celebryte itp gówna przez co stracił w moich oczach i niestety jakoś i na swój sposób zepół. Więc dla mnie póki co Behemoth skończył się na The Apostasy, wiem że chłopaki pracują nad nową płytą, kiedy ją dorwę w łapy przesłucham wtedy zmienię zdanie lub nie. ;)

(sory za spam i odbieganie w komentarzach od tematu postu)

kamik306

2013-05-08, 00:42
Zajebiaszczy motorek, chociaż mi się bardziej te ich inne motocykle podobają. Fajnie czytać, że oprócz żałosnego hatowania są ludzie, którzy starają się coś osiągnąć :)