18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Game na temat Eminema

Cormacze • 2014-12-12, 15:56
murzyn twierdzi że boi się białasa(tak w skrócie)

santaxl

2014-12-12, 16:20
A ostatnio J. Cole zdissował Eminema, ciekawe czy go oleje ciepłym moczem czy odpowie.








j***ć metal.

Policeman

2014-12-12, 17:44
Kto w ogóle słucha ich ch*jowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to k***a jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.

BongMan

2014-12-12, 18:40
Mój kumpel Angol twierdzi, że Eminem należy od Iluminatów i że w jego tekstach można znaleźć nawiązania do tego. Aż tak dokładnie go nigdy nie słuchałem. Kojarzy ktoś coś?

Raikiri73

2014-12-12, 19:05
Policeman napisał/a:

Kto w ogóle słucha ich ch*jowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to k***a jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.




k***a j***na ale Ty jesteś ograniczony :amused:
Oni np. nawijają o swoim 'świecie' a to że się różni od Polski to co? Ich wina?
Robisz gównoburze, bo ch*ja się znasz a chcesz zaistnieć w komentarzach.

PS. Ja np. nie wiem gdzie są Chojnice i co k***a z tego?

Stranuh

2014-12-12, 19:55
Raikiri73 napisał/a:




k***a j***na ale Ty jesteś ograniczony :amused:
Oni np. nawijają o swoim 'świecie' a to że się różni od Polski to co? Ich wina?
Robisz gównoburze, bo ch*ja się znasz a chcesz zaistnieć w komentarzach.

PS. Ja np. nie wiem gdzie są Chojnice i co k***a z tego?



To teraz chojniczanie będą robić "gównoburze" pod twoim postem 8-)

Cormacze

2014-12-12, 19:58
To że istnieje taki kraj jak Polska napewno wiedzą pewnie za to nie wiedza gdzie ale co to ma do rzeczy. A co do muzyki to jak dla mnie wspolny kawałek game i 50 centa "hate it or love it" jest wart więcej niż 99% polskiego hiphopu.

reynevvan

2014-12-12, 23:04
Mozna zrozumiec czarnego, ktory chce byc biały. Niestety nie rozumiem białego(eminema), ktory wolałby być czarnym... j***na sp***olina białej rasy.

paffko

2014-12-12, 23:05
Policeman napisał/a:

Kto w ogóle słucha ich ch*jowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to k***a jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.


A czego ty k***a oczekujesz? Że 50 Cent przyleci do Sosnowca i nagrał kawałek jako to w Polsce jest ch*jowo?

Kazio666

2014-12-12, 23:11
Tu już ch*j z tym, że nie wiedzą gdzie Polska leży, kto by się dziwił skoro przeciętny hamerykanin ma wiedzę na poziomie 12 latka z Polski. Mnie bardziej boli to, że ludzie jarają się tą ich "muzyką" którą sobie tam stworzyli gdzieś w piwnicach a ludzie to podchwycili. No do ch*ja, kiedy my (nasza cywilizacja) kilka tysięcy lat temu budowaliśmy metropolie, wielkie imperia, to oni żyli w j***nych szałasach w gówna i trawy. Gdyby nie kolonizacja nadal by tam siedzieli i gnili. Przypłynęli sobie do nowego świata i siedzą w większości na socjalu. Posłuchajcie normalnej muzyki, a nie "my niga, my nigga" I jak jeszcze usłyszałem że tam jakiś raper (ch*j wie jak go zwą w jego plemieniu) powiedział, że rap to nowy rock'n roll to mnie k***ica strzeliła. Jak można coś takiego porównywać. Nie żebym miał coś do polskiej sceny tego hiphopu, ale te murzyny mnie irytują. Tego się nie powinno słuchać, moje zdanie, kropka. Mimo iż murzyni są ludźmi, to mimo wszystko są nieco niżej na poziomie rozwoju.

Twin

2014-12-12, 23:15
A tu Harry Shotta, angielski eminem, w wydaniu drum'n'bass:

zielak300

2014-12-12, 23:17
Nic w tym dziwnego, eminem jest dużo lepszym raperem. Game to gangster z murzyńskiego getta.

kermicik

2014-12-12, 23:20
...liryczny konflikt, dissy... trzeba was gimbazo do Donbasu wysłać albo do Syrii!

Blablo

2014-12-12, 23:26
The Game nagrał ostatnio kawałek z popkiem, więc chyba wie co to jest polska :D

ulifont

2014-12-12, 23:30
W Polskich dissach to Tedzik wpie**ala absolutnie każdego, jednak hiphopu już ze 2 lata nie słucham, wyrosłem.