18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Galaktyczne lektury, odcinek 5.

MIhau_ • 2013-07-05, 17:12
Kolejny odcinek "Galaktycznych lektur", moim zdaniem najlepszy do tej pory. Enjoy.


Sz...........jk

2013-07-06, 15:21
Owszem, przetrwało w formie zwyczajowej, ale nie czyniło to z naszych przodków pogan. Mało tego, istniały nawet nieliczne grupy ludności na dalekiej prowincji, które nadal wyznawały religię słowiańską, ale był to margines na tle całego społeczeństwa Korony.

Joseph_Fritzl

2013-07-06, 16:15
Gratuluje k***a. Wasz idiotyzm sięgnął zenitu. pie**olić o religii pod zj***nym filmikiem... :) Gratuluje, do zobaczenia na jutrzejszej mszy k***a ateiści z gimnazjum.

!Timon

2013-07-06, 16:45
Abdulan napisał/a:

Owszem, przetrwało w formie zwyczajowej, ale nie czyniło to z naszych przodków pogan. Mało tego, istniały nawet nieliczne grupy ludności na dalekiej prowincji, które nadal wyznawały religię słowiańską, ale był to margines na tle całego społeczeństwa Korony.



Przecież napisałem, że ze strony zakonu takie zjawiska były nadmiernie nagłaśniane w celu siania propagandy anty-polskiej.
Faktem jest też, że stwierdzenie pogaństwo "właściwie nie istniało" jest nieprawdziwe. :)

@Qui Pro Quo

Cicho tam jak dojrzali ludzie dyskusję prowadzą.

MIhau_

2013-07-06, 17:24
Ogarnijcie sie, to jest zwykla kreskowka od GIT Produkcji, a wy pie**olicie mi to u religii panujacej na ziemiach polskich w XV w.

Sz...........jk

2013-07-06, 18:29
@!Timon

Ja się w pełni z Tobą zgadzam, swój post napisałem bardziej jako dopełnienie moich poprzednich wpisów ;) .

Natej

2013-07-07, 00:08
Nie żeby coś, ale filmy GIT Produkcji w samej swojej istocie mają być jak najbardziej popie**olone, żałosne i kontrowersyjne. Na tym polega humor Walaszka.

pi...........ka

2013-07-07, 09:57
jebac kuraw krzyzaków i nasze dawne k***a spory xD wolałbym przejebac wtedy i byc niemcemem na prusach k***a :P a i tak niemcy wykupia u nas mazury k***a i pomorze wy j***ne dałny, historycy k***a xD prawda jest taka ze wtedy byl taki rozpie**ol ze ci ludzie mieli w dupie wszystko a wy ich nazywacie kuraw szlachta , panstwem litewskim k***a tamte czasy to nie world of warcraft co za zjeby ja jebie nie wierze k***a moge sie zalozyc ze jezdzicie i sie przebieracie w te poj***ne stroje rycerskie i sie napieprzacie jak p*zdy :D kiedys w gdansku w twierdzy wisloujscie byl taki pokaz nawet niezle sie bili ale wzieli ochotnika i ubrali w zbroje :) pech chcial ze to bylem ja ;) rozj***lem kazdego rycerza tam takie p*zdy a pierwszy raz walczylem tym stylem i w takiej zbroi :P wiec ch*j wam w leb p*zdy

Sz...........jk

2013-07-07, 12:55
@pika

Jaki z ciebie poj***ny prowokator, chętnie bym ci w zęby wyj***ł. Przy okazji odwiedź psychiatrę, bo twój styl pisania wskazuje na ostre zaburzenia rozwojowe.

babycow

2013-07-07, 18:25
Cytat:

Z tą Bogurodzicą śpiewaną pod Grunwaldem to bym nie był znowu taki pewny. Żadnych dowodów historycznych na to nie ma. Przewija się ta informacja w literaturze i sztuce, ale nie jest potwierdzona i nigdy nie będzie potwierdzona historycznie. Tym bardziej śpiewanie tej pieśni przez rycerstwo polskie, litewskie i najemników z innych państw jest mało prawdopodobne ponieważ, była to bitwa przeciwko zakonowi rycerskiemu, który mieczem nauczał miłosierdzia bożego. Po za tym pod Grunwaldem walczyło wielu pogan. Chrześcijaństwo w Polsce tak na prawdę nie pojawiło się w 966 roku i po chrzcie Mieszka I w żaden magiczny sposób wszyscy ludzie zamieszkujący te ziemie nie stali się od razu chrześcijanami.

A co do Galaktycznych lektur, to są na prawdę słabe nie ma to jak Bomba, albo Blok ekipa.


Nie k***a lepiej ogladac anime...