18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gadowski mówi jak jest.

bacus • 2015-05-06, 14:50
Witam użytkowników portalu. Ostatnio zacząłem się interesować dziennikarstwem śledczym(według mnie jedyna pozostała forma dziennikarstwa, która nie jest jeszcze wypaczona). Bardzo zainteresowali mnie panowie Gadowski i Sumliński. Obejrzałem kilka ich wywiadów, reportaży i jestem pod ogromnym wrażeniem(albo inaczej zaniepokojeniem). Na dniach mam też zamiar przeczytać najświeższą książkę pana Sumlińskiego(może po tej lekturze dodam coś kolejnego od siebie :P ). Polecam subskrybować ich kanały. Poniżej filmik pana Gadowskiego(robi cotygodniowe sprawozdania). Moderatora proszę o nie wrzucanie materiału do dokumentalnych z wiadomych przyczyn(mniejszy przekaz niż na głównej). Dziękuję, pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się opiniami.


cys23

2015-05-06, 15:46
Dobrze nawija, ale co z tego? Nagada się, nagada, obejrzy go z 3tys. ludzi, 1/3 przy faktach tvn zapomni, 1/3 nawet się nie zastanowi a ostatni 1000 ludzi pomyśli, że sami i tak nic nie zmienią. Niestety...jak bardzo nienawidzę tego stwierdzenia, tak muszę powiedzieć, że Polska strasznie zarosła cebulą. ludzie się nie zgadzają, bo ogórek na prezydenta, korwin dla gimbusów, kukiz bez matury. Bo ateiści, bo księdza pedały. Bo jak wydją górnicy i rolnicy pytać się o swoje, to reszta narodu ma ból dupy, że nieroby i zawsze im mało, zamiast przyłączyć się i jebnąć rewolucję. Bo wszyscy tylko skłaniają głowy i dają się j***ć wielkim niebieskim ch*jem z wygrawerowanymi gwiazdkami. Bo rosja atakuje ukrainę. Bo wizy do ameryki. Bo w telewizji pchają na was pedałów i tranzwestytów, a wy, de fakto, im się jawnie dajecie r*chać oglądając ich i narzekając przed tv. Bo zus stawia sobie budynki za grube miliony, a moja babka rozkminia, jak podrabiać recepty na leki, żeby kasa chorych rzuciła parę groszy. Bo żyje się w imię zasady 'nieważne ile mam ja, byle sąsiad miał mniej'. Bo dostajecie żałosne wypłaty, które pozwalają wam na wymarzone wakacje na mazurach czy w kołobrzegu. idźcie w ch*j. To nie politycy tylko wy, j***ne matoły niszczycie ten kraj. Politycy to garstka ludzi. was jest prawie 40 milionów.

kalijanek

2015-05-06, 17:25
zgadzam się z tobą, ten naród jest zj***ny w ch*j i niech mi nikt nie mówi, że to wina zaborów i takie tam. Nikt nas nie lubił od zawsze bo tacy właśnie jesteśmy. I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć