18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gadatliwa baba

Ec...........on • 2010-10-05, 17:42
Od 0:30 -->



Jakoś później zrobiła się mniej gadatliwa :mrgreen:

perun88

2010-10-05, 19:35
Nie miała innego wyjścia i szybko poszła na współpracę

bloodwar

2010-10-06, 07:32
Niech zgadne, nie chciała wrócić do kuchni :-) Bardzo dobre umiejscowienie krzesełka, ale fajniej by było jakby stała tam np. włączona piła łańcuchowa albo jakiś szpikulec do rozbijania lodu... :-)

Gienek2

2010-10-06, 08:33
to był bezprzewodowy kontroler do człowieka

Asterot

2010-10-06, 17:47
para prara para ;D Paraaalizator ;D

Janusz~

2010-10-06, 18:00
Doskonały przykład w jaki sposób pieścić kobiety.

RajConn

2010-10-06, 21:40
Ale c**y z tych amerykańskich smerfów...

Huherko

2010-10-06, 22:07
RajConn napisał/a:

Ale c**y z tych amerykańskich smerfów...



Ale cię nie pierdzilą z cwaniakami, nie współpracujesz dostajesz w morde z tasera i od razu miękniesz, a w Polsce policjant boi sę do kogokolwiek podejśc, bo jak za mocno zareaguje to zrobią szum i jeszcze z roboty wyleci ...

raspbery

2010-10-06, 22:34
@up

tak się nie pie**olili że kumplowi nerkę odbili bo nie chciał powiedzieć od kogo ma trawę

Twój Stary

2010-10-06, 23:07
Huherko nawet jakbym byl takim chudym leszczem ktoremu w podstawowce zabierali kanapki to nie mialbym takiego zdania na ten temat jak ty

Prozac

2010-10-07, 15:00
Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapie**ala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? :) to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! :D a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... :) takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!

Ec...........on

2010-10-07, 16:04
Prozac napisał/a:

Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapie**ala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? :) to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! :D a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... :) takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!




Dobrze cię wycwe*ili ? :)

Huherko

2010-11-24, 22:38
Prozac napisał/a:

Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapie**ala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? :) to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! :D a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... :) takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!



Zastanawiam się gdzie Ty pracujesz, (o ile pracujesz) bo gdybyś pracował z ludźmi to zapewne gdyby ktoś nie chciał z Tobą współpracować dla Ciebie byłby od razu debilem, cwe*em i ciotą. I tak samo wygląda praca policjanta, który się musi użerać z takimi cwaniakami.

A skoro koleś pokazując Ci maszynę do pisania pomyślłał, że trafił na debila (jeżeli sprawiasz takie wrażenie, to smutno mi bardzo) ...

PS, ja jestem geodetą, a mój ojciec operatorem sprzętów ciężkich. nie głosowałem na pis i lubię wypić piwo w miejscu publicznym, jakieś jeszcze pytania ?