18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaahl

Skrzatanz12klasy • 2013-02-02, 12:14
Filmik przedstawia wywiad z wokalistą black metalowego zespołu Gorgoroth.
Pamiętajcie, że jest ogromna różnica pomiędzy metalami, a black metalami.

Muzz

2013-02-02, 23:18
Torgg napisał/a:


A napisał gdzieś, że wierzy w szatana? Nie? To morda w kubeł i do książek ;]


Satanista, który nie wierzy w szatana? Człowieku, każdy katolik wierzy w szatana (nie myl pojęcia "wierzy" z "wyznaje"). Drogą logicznego myślenia musi w niego wierzyć, nie? W przeciwnym wypadku nie nazywałby się satanistą, co?

A z tą "mordą" to pojechałeś... strach się bać!

razoreus

2013-02-02, 23:25
Muzz napisał/a:



No wiesz, nauka jako pojęcie istnieje od bardzo dawna, a na istnienie natury wszyscy mają dowody.
Ale nie masz dowodu, że szatanek istnieje :amused:



Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. I jeszcze. I jeszcze. Tak, jeszcze raz. Teraz zastanow sie chwile... Jako ze prawdopodobne jest ze mysli za Ciebie ksiadz/media/moda/mama tutaj masz zasugerowany tok myslenia:

"...czekaj. Ten czlowiek nie wierzy w boga. Logika wyraznie wskazuje, ze nie wierzac w boga ten czlowiek, neguje tez koncepcje istnienia szatana czy innych mocy nadprzyrodzonych."

Jezeli, pomimo to, ktokolwiek nadal mialby problem ze zrozumieniem to przedstawie to na zasadzie podstawowej logiki matematycznej:
krotki poradnik dla gimbazy:
⇔ - symbol logiczny "wtedy i tylko wtedy gdy"
⇒ jezeli x to y, z x wynika ze y
~ - negacja, zaprzeczenie

Bog istnieje ⇔ szatan istnieje
⇒ szatan istnieje ⇔ bog istnieje
⇒ ~bog istnieje ⇔ ~szatan istnieje
⇒ ~szatan istnieje ⇔ ~bog istnieje

Z tej oto prostej, logicznej zaleznosci wyraznie widzimy, ze nie da rady wierzyc w szatana nie wierzac w boga, czy wierzyc w boga nie wierzac w szatana. Poniewaz nie wierze w boga, sila rzeczy nie wierze w szatana, pomimo to, z definicji, jestem satanista, poniewaz wierze w niezaprzeczalne moce natury i nauke jednoczesnie negujac istnienie boga.

Torgg

2013-02-02, 23:35
Muzz napisał/a:


Satanista, który nie wierzy w szatana? Człowieku, każdy katolik wierzy w szatana (nie myl pojęcia "wierzy" z "wyznaje"). Drogą logicznego myślenia musi w niego wierzyć, nie? W przeciwnym wypadku nie nazywałby się satanistą, co?

A z tą "mordą" to pojechałeś... strach się bać!


Pierwszy, podstawowy błąd katolickiego ścierwa - katolik patrzy na innych tylko i wyłącznie przez swój pryzmat widzenia. Dlatego ciężko zrozumieć, że w tym wypadku szatan to tylko metafora ;]

Przeczytaj post razoreus'a. Naprodukował się by takie bagno w bani jak Ty mógł pojąć tak dziecinnie prostą zależność.

Tak więc tym, którzy wierzą w szatana jako bóstwo/opozycję względem wyimaginowanego boga - serdecznie współczuję. Nieważne, po której stronie stoją.

Muzz

2013-02-02, 23:36
razoreus napisał/a:



Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. I jeszcze. I jeszcze. Tak, jeszcze raz. Teraz zastanow sie chwile... Jako ze prawdopodobne jest ze mysli za Ciebie ksiadz/media/moda/mama tutaj masz zasugerowany tok myslenia:

"...czekaj. Ten czlowiek nie wierzy w boga. Logika wyraznie wskazuje, ze nie wierzac w boga ten czlowiek, neguje tez koncepcje istnienia szatana czy innych mocy nadprzyrodzonych."

Jezeli, pomimo to, ktokolwiek nadal mialby problem ze zrozumieniem to przedstawie to na zasadzie podstawowej logiki matematycznej:
krotki poradnik dla gimbazy:
⇔ - symbol logiczny "wtedy i tylko wtedy gdy"
⇒ jezeli x to y, z x wynika ze y
~ - negacja, zaprzeczenie

Bog istnieje ⇔ szatan istnieje
⇒ szatan istnieje ⇔ bog istnieje
⇒ ~bog istnieje ⇔ ~szatan istnieje
⇒ ~szatan istnieje ⇔ ~bog istnieje

Z tej oto prostej, logicznej zaleznosci wyraznie widzimy, ze nie da rady wierzyc w szatana nie wierzac w boga, czy wierzyc w boga nie wierzac w szatana. Poniewaz nie wierze w boga, sila rzeczy nie wierze w szatana, pomimo to, z definicji, jestem satanista, poniewaz wierze w niezaprzeczalne moce natury i nauke jednoczesnie negujac istnienie boga.



Nikt za mnie nie myśli. Człowiek uczy się na błędach. Zwracam honor ;-)


@Torgg Kultura nie boli, uwierz. Za bardzo się emocjonujesz ;-) Nawet takie "bagno w bani" jak ja może coś wynieść z Sadistica ;-)
Razoreus ładnie mi to przedstawił, ty nie potrafiłeś.

Re...........ms

2013-02-02, 23:42
chciałem dać piwko, ale jest ich 66, więc nie ruszam :D

człowiek_zły

2013-02-03, 01:10
Czuchry j***ne. Boga nie ma to i szatana też. Co do palenia świątyń zgadzam się. Jak chcą się modlić to niech się modlą po domach lub w lesie.

boski_adonis

2013-02-03, 01:57
@up x 23 albo wiecej: k***a, napisałem post że gość jest dla mnie p*zdą to od razu jestem internetowym napinaczem... myślę że nie miałbym problemu powiedzenia mu tego prosto w oczy, to po pierwsze po drugie jak mozna powiedzieć że nie mam o czymś pojęcia to żebym sie nie wypowiadał ? na temat czego nie mam pojęcia ? muzyki black metal ? czyli musze jej słuchać żeby uważać chodzenie w ciasnych skórach za pedalskie ?

Al...........CL

2013-02-03, 05:49
Zawsze jak gościa widzę to mam wrażenie, że ciężką depresję przechodzi ;-)
Ale na koncercie w Krakowie przed CoF w 2012 dawał czadu na scenie :-)

bambo222

2013-02-03, 06:47
debile są wszędzie

EmPeroR77

2013-02-03, 09:08
Proszę bardzo oto zdjęcia pana galla z zespołu geygoroth :) jakiż on mroczny



do gazu z taką k***ą

WP...........PR

2013-02-03, 09:31
W sumie, to lepsza beka z "mędrców", którzy spinają się w komentarzach niż z samej wrzutki. :D

Dunedain

2013-02-03, 15:14
Torgg napisał/a:


A napisał gdzieś, że wierzy w szatana? Nie? To morda w kubeł i do książek ;]



Glen Benton z Deicide wypowiadał się w ten sposób że Szatan rządzi światem, przejawia się on nie jako postać fizyczna tylko jako symbol buntu i przeciwieństwa. Ktoś wspomniał o Vargu...Varg zasłynął z tego że zabił gitarzystę Mayhem, kościoły wyszły dopiero podczas śledztwa.

Vaco91

2013-02-03, 18:37
Kur*wa z jednej strony ciapaci a z drugiej jakieś poj*eby podpalacze sataniści. Wypier*alam w kosmos. :noga: