18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FUS RO DAH

teken • 2013-05-26, 09:26
Skyrim w realnym świecie ;p


donplicco

2013-05-26, 10:25
Matko... ten portal nie nazywa się PEDAŁSTIC tylko Sadistic.

teken

2013-05-26, 10:50
A co to ma k***a do rzeczy ? O.o

black88

2013-05-26, 10:56
kto takie gówna kręci... matko i córko...

donplicco

2013-05-26, 11:16
teken napisał/a:

A co to ma k***a do rzeczy ? O.o



Że wchodzę tu ogladać syf, zło i gołe dupy, a nie kilku zj***nych studentów, którzy kręcą takie ścierwo w przerwie między zajęciami z zarządzania polem namiotowym.

teken

2013-05-26, 12:47
donplicco napisał/a:



Że wchodzę tu ogladać syf, zło i gołe dupy, a nie kilku zj***nych studentów, którzy kręcą takie ścierwo w przerwie między zajęciami z zarządzania polem namiotowym.

To wypie**alaj na hard, na ch*j tu siedzisz marny trollu ?

danis008

2013-05-26, 14:29
teken napisał/a:

To wypie**alaj na hard, na ch*j tu siedzisz marny trollu ?





ktoś tutaj warna dostanie ;-)

dmnunited

2013-05-26, 14:38
kuternoga z nożykiem do obierania jabłek by och*jał jakby musiał z buta walić po schodach, na dodatek utrzymując ciągle dystans 5 stopni na schodach

donplicco

2013-05-26, 15:32
teken napisał/a:

To wypie**alaj na hard, na ch*j tu siedzisz marny trollu ?



Nie trolluję Ciebie, miejsce na ten filmik jest na kwejku, nie tutaj. POJMIJ TO!

teken

2013-05-26, 15:36
donplicco napisał/a:



Nie trolluję Ciebie, miejsce na ten filmik jest na kwejku, nie tutaj. POJMIJ TO!

i mówi to osoba, która nie ma wkładu w rozwój portalu, jak i zarejestrowała się po największych zmianach :facepalm2:

koniec offtopa.

donplicco

2013-05-26, 15:46
Chyba nie chcesz powiedzieć, że ten temat ma jakikolwiek wpływ na 'rozwój'. Jeżeli ma jakiś wpływ to najwyżej na 'zwój' tego portalu.
:idzwch*j:

teken

2013-05-26, 15:53
Twoim tokiem myślenia musiałbyś wypie**olić jakieś 80% zawartości tego portalu.
Jak dla mnie za samo stwierdzenie typu "To jest sadistic, tu nie ma miejsca na takie coś" powinien być warn w wielkości 5.

Poza tym i tak dalej uznaję, że jesteś marnym trolem :D

donplicco

2013-05-26, 15:57
Tak? 80%? Nie więcej niż 5-10%.

NafazowanyKoleś

2013-05-26, 19:33
teken napisał/a:

Twoim tokiem myślenia musiałbyś wypie**olić jakieś 80% zawartości tego portalu.
Jak dla mnie za samo stwierdzenie typu "To jest sadistic, tu nie ma miejsca na takie coś" powinien być warn w wielkości 5.

Poza tym i tak dalej uznaję, że jesteś marnym trolem :D





Nie trzebaby wypie**olić 80% zawartości portalu bo to by nic nie dało, ktoś dorzucił by następny syf. I właśnie o to chodzi, nie trzeba wywalać treści tylko takich debili jak ty, którzy mają jakiegoś kucyka w avatarze, nick "teken" ch*j wie co oznaczający, jarający się datą rejestracji na portalu (jakby to k***a miało znaczenie?), wyzywający na dodatek ludzi wyrażających swoje zdanie od marnych trolli.

Trollem głąbie jesteś tutaj ty, bo nie dociera do ciebie słowo innych a swoje uznajesz za najważniejsze.

Głęboko w mojej dupie i twoim gardle mam takie gówniane filmiki jak ten tutaj. Nie chcę tutaj tego, koleś wyżej też nie chce, ludzie którzy nie dali ci piw a odwiedzili temat także najwyraźniej nie chcą. Pierwszy raz cię widzę, może przez to, że przestałem tutaj zaglądać przez takich jak ty, ale gdy następnym razem zobaczę "teken" będziesz mi się kojarzył z ch*jozą i będzie to ostrzeżenie, by nie oglądać twoich wpisów - co oczywiście mija się z sensem zakładania tematów, bo są one przecież dla nas. Jakby każdy taki lalul zmienił treść wrzucanych filmów, a jeśli nie treść to portal na który to wrzuca to byłoby tutaj fajnie..

..Ale nie będzie, bo twój następny wpis będzie hejtem trolla.

:idzwch*j:

BurbonPL

2013-05-26, 19:35
MUSTARD JAR!