18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fura pod twój nastrój:)

Moby_Dick • 2012-11-05, 21:57


taką furke chciałby chyba każdy-przynajmniej jeśli o kolorystykę chodzi. Początek może być nudny dla niektórych :P

Autor

2012-11-05, 22:15
Po co mi ten bajer i tak cały czas był by czarny; widząc co się ku*wa dzieje na tych jeb*nych drogach...

Moby_Dick

2012-11-05, 22:47
jak byś się seksił w aucie z fajnądupeczką to byś zmienił zdanie-kolor znaczy sie :P

reloop

2012-11-05, 22:53
Ciekawe ile by kosztowało malowanie jakiegoś elementu:P

Tafariel

2012-11-05, 22:57
@up - zgodnie z danymi na rok 2012 - w ch*j :D

lofix1

2012-11-05, 22:58
dck napisał/a:

jak byś się seksił w aucie z fajnądupeczką to byś zmienił zdanie



jakbyś oprócz golfa dwójki miał także pieniądze i obycie, to wiedziałbyś, że fajne dupeczki r*cha się wszędzie indziej tylko nie w wozie
:samoboj:

tagi - peugot
co k***a?

Archilus

2012-11-06, 02:55
Jakby to było GTA, to nie trzeba by było wjeżdżać do garażu, żeby zlikwidować gwiazdki ;x

Re...........ms

2012-11-06, 10:02
na cholerę mi takie auto? żeby wszyscy w koło wiedzieli, że mi panna właśnie opie**ala gałę?

Moby_Dick

2012-11-06, 13:22
"jakbyś oprócz golfa dwójki miał także pieniądze i obycie, to wiedziałbyś, że fajne dupeczki r*cha się wszędzie indziej tylko nie w wozie "

Hmmm znaczy sie wyższa liga . W przeciwieństwie do Ciebie GOLFA dwójki nigdy nie miałem! I tatuś samochodu mi nie kupił. Co do kasy i obycia hmm jeżdzę rowerem SPECEM co stoi lepiej od golfa dwójki. Jeśli rozumiesz aluzje co do tego golfa. A co do obycia to to nie wyrywam lasek pokazując jaki ja kozak posiadający pieniądze i nie wydaje chu wie ile i gram chu wie kogo ala bonda żeby tylko fajną dupeczke wyr*chać. Ale niektórym tylko pieniądze w tym pomogą żeby zaliczyć zdarza się :) a co do bzykania wszędzie oprócz w samochodzie, to zrób ankiete najlepiej. Kto sie nie bzykał w samochodzie i kto tego nie lubi . Ankietę przeprowadź też u kobiet... łącznie z tymi co je wyrywałeś na milorda obytego . A jak myślisz że Cie rodzice zrobili a hotelu w HILTONIE to sie mylisz -szybciej to był golf dwójka

TajnyPaktCukierkowy

2012-11-06, 13:59
Mnie się podoba, wygram w dziś lotto to cena nie gra roli..
Fajna babka szkoda że cycków nie ma, bo wziąłbym w zestawie z autem.

Mgla

2012-11-07, 02:52
Hmmm, mam swoje auto, faceci z mega furami mi nie imponują, bo jak widzę im nowszy model tym rzadziej montują im kierunkowskazy a takimi jeżdzą zazwycaj Ci co myślą, mam tyle koni, oh bejbe, mnie przepisy i prawa fizyki nie dotyczą.

Dziadek

2012-11-07, 03:21
Dobre auto do GTA szybciej bym policji uciekł :D

genghiskhan

2012-11-07, 07:11
peżoty i renufki som dla gejuf! :lol:

robertoo

2012-11-07, 07:25
Mgla napisał/a:

bo jak widzę im nowszy model tym rzadziej montują im kierunkowskazy




hee? nie pomylilo Ci sie czasem z innymi pojazdami widywanymi na drodze? moze rower czy cos...