18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

fun

mariorip • 2010-11-29, 00:23
1. Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... Ale z drugiej strony,
mleko w sumie też nie.
2. Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć.
3. Biblia uczy nas kochać. Kamasutra uczy jak.
4. Co to jest, gdy iluzjonista wyciąga z kapelusza to co chciał?
Sztuczka. A kiedy kobieta wyciąga ze swej torebki to czego właśnie potrzebuje? Cud!
5. Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne...
6. Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia. Udało im się je załatwić za jednym zamachem...
9. Kto to jest psychiatra? Jest to człowiek, który zadaje ci dziesiątki pytań za pieniądze...pytań, które żona zadaje ci za darmo.
10.Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach.
Niestety,wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków.
11.Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace,palmy,wielbłądy. Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu
zostajesz sam na sam z wielbłądem.
12.Cios dla kobiecego ego - kiedy mężczyzna zasypia zaraz po seksie.Cios dla męskiego ego - kiedy kobieta zasypia w trakcie seksu.
13.Badania wykazały, ze 40% mężczyzn miało pierwszy kontakt seksualny pod prysznicem. Pozostałych 60% w wojsku nie służyło.
14.Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę,nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają -narkotykom
powiedz NIE!
:-o

boczek2

2010-11-29, 01:02
dlaczego po punkcie 6 następuje 9?? nurtuje mnie to

Szaitan

2010-11-29, 09:16
Ach te cyferki są tak podobne ! ale Ostatnie jest najlepsze daje browar ;) my szowiniście musimy trzymać się razem :)

koopa

2010-11-29, 09:25
11 najlepszy :]

nanaka

2010-11-29, 10:23
5. Życie jest piękne! A potem się trzeźwieje.

LadyBergamoth

2010-11-29, 11:58
Po szóstce musi być dziewiątka, jeśli ma być 69

GKC

2010-11-29, 15:27
Brzmi to jak fejsbukowe grupy...

PARK3R

2010-11-29, 22:27
tiaa i jutro w poczekalni na demotywatorach dzieci neo będą szaleć mądrościami, piwa nie będzie ode mnie, przykro mi.