18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Full auto Glock

MrKinggston • 2014-05-27, 23:46
Glock w ustawieniu full auto.
Nie ma sensu zaopatrywać się w Uzi :idzwch*j:


konrad_n

2014-05-27, 23:56
wk***ia mnie jego kacapski akcent

Dhore

2014-05-28, 00:03
Tańszy i skuteczniejszy pewnie byłby zwykły kałach.

Sz...........an

2014-05-28, 00:08
MrKinggston napisał/a:

Glock w ustawieniu full auto.
Nie ma sensu zaopatrywać się w Uzi



To już zależy na jaki dystans i w jakiej sytuacji ci jest dana broń potrzebna. Oczywistą rzeczą jest, że długa lufa daje większą celność na dalszy zasięg. Także do ochrony własnego mienia ( dom na przykład ) wybrałbym uzi, czy inny pistolet maszynowy, natomiast glocka full auto woziłbym w aucie :) .

A i tu taki bonus ode mnie:


konradtl

2014-05-28, 00:16
Burst w glocku jest zajebisty tylko trzeba dobrze wycelować w głowę i nie panikować... Wiem coś o tym ...


Kielo88

2014-05-28, 02:22
Piwo za 1:40 "Problem solved" :ok:

De...........37

2014-05-28, 09:00
"Oczywistą rzeczą jest, że długa lufa daje większą celność na dalszy zasięg."

Nie bardzo. Na dystansie do tych 100m broń jest tak celna jak strzelec. Dłuższa lufa da tyle, że masz dłuższą linię celowniczą bo cała broń jest dłuższa.

"Także do ochrony własnego mienia ( dom na przykład )"

Fakt, 5m z sypialni do przedpokoju to dystans po sk***ysynu.

pi...........in

2014-05-28, 09:20
A co do ceny i skuteczności, to kałach owszem, byłby tańszy i skuteczniejszy, ale nie schowasz go do kabury pod marynarką albo płaszczem.

De...........37

2014-05-28, 10:01
Nie jest tańszy od glocka.

Avalanger

2014-05-28, 12:20
Korzystając z okazji, gdyż na pewno znajdują się fani/znawcy ów kanału YT:

Skąd, do ch*ja Pana ten colo ma tyle broni? Ojciec generał?
Przecież ruscy z tego co wiem, nie mają pozwolenia na broń...

A taki ów FPS Russia potrafi napie**alać zarówno z małego Glocka, jak i z miniguna, na podjeżdżaniu transporterem opancerzonym do McDonalda kończąc.... O co tutaj chodzi? Skąd on to wszystko ma? Zostało to gdzieś wyjaśnione?

he...........01

2014-05-28, 12:26
Wielkie piwko za Twój avatar :D

M.K.

2014-05-28, 12:39
Dać takie policjantom, łącznie z prawem takim, jak w USA :) Dużo częściej będziecie słyszeli "problem solved" ;)

mistrz173

2014-05-28, 13:02
Taaaa dać coś polskim polucjantom... najpierw gruntowne przeszkolenie z użycia broni skończone porządnym egzaminem.
Najlepiej dać prawo do obrony własnej (ch*j z przekroczeniem obrony koniecznej - jak ktoś grozi mi śmiercią mam prawo go zabić bez strzałów ostrzegawczych, bez żadnych konsekwencji prawnych) i noszenia broni każdmeu zdrowemu psychicznie bez przeszłości kryminalnej, wtedy przestępczości nie będzie, a i policjanci będą mieli mniej roboty.

Fisz_

2014-05-28, 13:19
FPS Russia to Amerykanin, o ile mnie pamięć nie myli fundusze na to wszystko czerpie właśnie z kasy z jutjuba ;) Parę razy to tłumaczył. A to, jak strzela - kwestia faktu, że łażenie w juesej na strzelnicę jest już traktowane niemal jak rozrywka dla całej rodziny, nie dziwota, że potrafią z tego korzystać ;)

Nihilista

2014-05-28, 13:31
Avalanger napisał/a:

Korzystając z okazji, gdyż na pewno znajdują się fani/znawcy ów kanału YT:

Skąd, do ch*ja Pana ten colo ma tyle broni? Ojciec generał?
Przecież ruscy z tego co wiem, nie mają pozwolenia na broń...

A taki ów FPS Russia potrafi napie**alać zarówno z małego Glocka, jak i z miniguna, na podjeżdżaniu transporterem opancerzonym do McDonalda kończąc.... O co tutaj chodzi? Skąd on to wszystko ma? Zostało to gdzieś wyjaśnione?


Znajomy z Moskwy chciał mieć coś do strzelania, więc po prostu kupił pozwolenie na broń myśliwską i teraz zaopatruje się w różne wynalazki, czasem przez neta.
Prawdopodobnie przepisy nakazują przeprowadzenie jakiegoś testu na poczytalność itp, ale skala korupcji doprowadziła do tego, że wszystkim znana jest po prostu oficjalna cena takiego pozwolenia, a o psychotesty nikt nawet nie pyta. Taki burdel mają w tym grajdołku..
Nie wiem jak to jest z automatami, ale możliwe, że tak samo.