18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fulcrum Drivers Mig-29

Orlik • 2014-06-29, 22:04
Bujanie w obłokach MiGiem 29-tym z 22 bazy lotnictwa taktycznego w Malborku. Fulcrum rulez!



Muzyka: The Glitch Mob - We Can Make The World Stop

bigosamigos77

2014-06-30, 09:11
Cytat:

Muzyka: The Glitch Mob - We Can Make The World Stop



Dobrze, że nie sail :krejzi:

maksymilian45 napisał/a:

A kto płaci za paliwo/utrzymanie tych samolotów? W jakim celu latają? Żeby sobie filmiki nakręcić? Jakby ruskie naleciały to i tak by nas wystrzelały. Nie hejtuję, nie napinam się tylko zamiast kupować jakieś gruchoty ( jak F16 w których co chwila jakaś awaria była ) spożytkowaliby te kase inaczej...



Latają właśnie po to ciężki kretynie, żeby w razie ataku ruskich, którego tak bardzo się boisz nie spadła ci bomba na ten durny łeb. Płaci państwo, czyli ty i ja chyba, że nie pracujesz to ja stawiam. Niech sobie chłopaki kręcą jest czym oko nacieszyć, a może kogoś tym zachęcą do spróbowania swoich sił w lotnictwie wojskowym i będziemy mieć kolejnych świetnych pilotów. Nasze lotnictwo wojskowe jest jakie jest, ale jest ! Taka Litwa czy Łotwa nie mają wcale, więc niech pożytkują kasę na to śmiało.

MarGunio

2014-06-30, 10:10
Jaaaaaaa Chyba nasze Wojsko dostaje coraz więcej kasy

3 myśliwce - 1 myśliwiec ma rakietę ( jedną ) - Wystrzelił Ją

no nie dowierzam

po wylądowaniu idą wszyscy do kantyny i temat :

Ty Mietek jak to jest ? pytają koledzy
A on Dumnie :) w końcu tyle lat latam na tym złomie i okazuje się że potrafi nawet strzelać

zły_skurwiel

2014-06-30, 12:07
Wszystkim hejtującym pod tym filmem wielki ch*j w dupę.
A odpowiadając na pytania - kto za to płaci, odpowiadam - ja i ty głąbie jeśli pracujesz. I bardzo dobrze, szkoda tylko że taki mały procent z podatku.


piterek098

2014-06-30, 12:20
też bym tak bujał gdyby nie to że do dęblina biorą karłów, a tak mogę bujać szybowcami, moje życie jest do dupy

AcikowyTG

2014-06-30, 14:00
Zajebista sprawa, zawsze chciałem iść do lotnictwa, ale zrobiłbym dwa razy beczkę i puściłbym pawia.

ko...........wy

2014-06-30, 14:11
Za maszyny z mojego miasta zawsze PIWO !

Cybuch88

2014-06-30, 14:23
kazałem babci założyć konto na sadolu żeby dała piwko
zajebiste widoki ciary leca po plecach

chrucik

2014-06-30, 14:27
Szlachta się bawi.
Chętnie usiadł bym na pasażerskim maszyny szkoleniowej coby miała ze 70 kN ciągu i poczuł te moc.
Pytanie do latających steruje się samym drążkiem czy pod stopami tez coś jest ?

b3mol

2014-06-30, 15:02
Jeżeli ktoś, kiedyś był w okolicach Małdyt czy Wilamowa ( jezioro Ruda Woda/Duckie) to można tych dzikusów zobaczyć jak szaleją nad polami na wsi. Czasami zbierały się grupy ludzi i czekali na nich cały dzień. Ci jak tylko wypatrzyli to od razu show był przez kilka minut. Piwko dla nich :)

piterek098

2014-06-30, 15:13
chrucik napisał/a:

Szlachta się bawi.
Chętnie usiadł bym na pasażerskim maszyny szkoleniowej coby miała ze 70 kN ciągu i poczuł te moc.
Pytanie do latających steruje się samym drążkiem czy pod stopami tez coś jest ?


drążkiem sterujesz lotkami i sterem wysokości, a na dole masz pedały do steru kierunku

Bembols

2014-06-30, 19:49
k***a mówiłem matce, żeby nie pożyczała samolotów, bo nagrają i na sadola wrzucą to się nie słucha... :/

gregor40

2014-07-01, 00:12
@up pedały to ty masz w domu. To jest orczyk.

Orlik

2014-07-01, 00:30
gregor40 napisał/a:

@up pedały to ty masz w domu. To jest orczyk.



Orczyk to masz na wyciągu narciarskim, w MiGu są pedały. Pedały od orczyka różnią się tym, że pedały nie są na belce skrętnej. Dzięki temu, pedały zawsze będą do siebie równoległe, przez co stopy nie ulegają skręceniu, jak to jest w przypadku orczyka. Pedał wystarczy popychać - popchnięcie jednego powoduje cofnięcie drugiego. W orczyku dochodzi jeszcze obrót pedałów po łuku.

Pozdrawiam.

piterek098

2014-07-01, 16:29
gregor40 napisał/a:

@up pedały to ty masz w domu. To jest orczyk.


no k***a debil