18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

F(u)akty niezależne wiadomości

LisekChytrusek • 2015-10-31, 14:19
ah te tvn-y wiem Liroy nie jest święty ale zobaczcie jak oni manipulują odbiorcami jak z rozmowy wyciągają "ciekawe" wypowiedzi tylko to co chcą usłyszeć Powczyki. Żydowska stacja i oni się nazywają niezależnymi wiaodmosciami...
Pisowcem tez nie jestem dla waszej wiedzy; robią ludziom gówno z mózgu i mamy jakie mamy wyniki

pan "dziennikarz" doskonale wie ze nie istnieje dobra odpowiedz na pytanie co młody człowiek ma zrobić, i cisnie liroya bo wie ze kazda odpowiedz bedzie niedostateczna

Baranejro

2015-10-31, 14:49
za ten drugi materiał szanuje jak pojebion.

vileider

2015-10-31, 14:52
Dzięki lisek. Nie oglądam tv, to nie miałem okazji tego 2 zobaczyć. W proniemieckich mediach z 13min wyszło tylko że liroj z chęcią domknie wieko trumny. Dziękuje dobranoc.

tomilol

2015-10-31, 15:10
Widzicie na tym to polega... Kukiz alkoholik, Liroy idiota, Korwin faszysta, Wipler pijak co pod klubem w ryj dostał...

Media przypinają łatki żeby ludzię którzy na co dzień sie nie interesują polityką bo nie mają na to czasu albo są już tak zniesmaczeni że mają to w dupie wiedzieli co myśleć (oczywiście co myśleć według tych własnie mediów)
Jest to obrona pewnego rodzaju układ lub systemu, który zapewniają partie głównego nurtu. Zauważcie że tak naprawdę czy to PO czy PiS czy lewica nie chca zmieniać ustroju a jedynie przekrzykują sie na obietnice.

Oczywiście można by długo pisać o tym komu na tym zależy, kto ma z tego korzyści itp itd ale to nie ma sensu bo jedyną szansą na zmiany jest pokolenie wychowane w dobie internetu który jeszcze nie jest tak zawłaszczony i jest szansa znaleźć tam rzetelne informację.
ps choć troche ch*j człowieka strzela że to wszystko zależy od gimbusów o IQ ameby ehh

amator_kwasnych_jablek

2015-10-31, 16:58
Każde media manipulują, czy to tvn/wyborcza czy republika i niezalezna czy wsieci. A narodowcy jak manipulują :D już dwa razy mnie banowali na swoich oficjalnych fp na fejsie gdy ośmieliłem się stwierdzić, że posuwają się do metod wyborczej lub gdy skrytykowałem jakość ich ch*jowej przybudówki medialnej prostozmostu, gdzie potrafią tak bezczelnie pociąć materiał, że nawet nie wiecie. Jak się o tym napisze głośniej to zbywają albo banują.

obudźcie się lepiej, bo potem wam będzie przykro