18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frendly Fire

T3RMINATOR • 2023-03-15, 14:51
Zastępca szeryfa hrabstwa Genesee, Brandon Fachting, został ciężko ranny, kiedy został dwukrotnie postrzelony przez Brendana Patricka Pinkstona, podczas pościgu za podejrzanym przez dzielnicę mieszkalną w Burton 21 grudnia 2021 r. Inny funkcjonariusz policji Burton Dalton Christie, również był ciężko ranny, gdy podczas pościgu został trafiony kilkoma pociskami z broni palnej.


Jokerd

2023-03-15, 20:58
Do ch*ja z takimi nagraniami. Gdyby nie opis to ch*ja widac i ch*ja wiadomo co tam sie stalo. Ujęcie z pod pachy na przedramię, pare strzałów i leżący policjanci. Wow.

Geraldinio

2023-03-15, 21:24
Porada dla nowicjuszy: Chciałem na szybko wyszukać ten temat, żeby pokazać kumplowi (jest głupi, a chce do policji, ale to osobna historia). Nie róbcie tego błędu i nie wpisujcie w google "frendly fire" przy wyłączonym filtrze SafeSearch....
:oops:

Szary_Jeleń

2023-03-16, 05:47
Przej***ne, ciężko sobie nawet wyobrazić w jakim stresie muszą działać... chociaż z drugiej strony lata szkolenia powinny ich przygotować do tego.

antoni_chrobry

2023-03-16, 23:39
Folur napisał/a:

niezła jatka, dalej k***a dostęp do palnej broni dla każdego miejcie, j***ne prawackie jankesy
dobrze że to pokazują, powinno lecieć codziennie w śniadaniówce cnn z telewizora każdego j***nego zwolennika do posiadania broni i każdy taki ch*j powinien kule dostać w gire lub klate


o, a na każdego j***nego lewackiego tęczowca, dawajcie ch*jowego gumowca :)

a poważnie, niestety, każdego wrogiego obywatela z bronią, może zatrzymać tylko doświadczony praworządny obywatel z bronią, vide Dicken Drill