18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Freestyle O.S.T.R

Johny666 • 2013-02-01, 13:18
Ostatnio było trochę freestyle więc wrzucam jak ostry jedzie po amatorach.Stare ale jare:)





ciamciar21

2013-02-01, 15:24
A ja się pytam, czemu telewizja (w tym przypadku viva) tak się sprała przez te lata. Kiedyś coś można było w niej obejrzeć, a teraz? Teraz na szczęście jest jeszcze sadistic ;p

lukasz634

2013-02-01, 15:24
@Dalione
Kolega chyba zapomniał jeszcze o Duże Pe :)

borntoglory

2013-02-01, 15:42
Jedyny raper w Polsce Adaś.

ilovepain

2013-02-01, 15:45
Czy tylko mi wydaje się to biedne, żenujące i ch*jowe?

igot5onit

2013-02-01, 16:05
ilovepain. tak tylko Tobie :)

Keeze

2013-02-01, 16:08
@up

Tak.

-57-

2013-02-01, 16:10
szkoda ze większość freestylów to j***ny bełkot jakbym słuchał obraz sejmu lub giełdy na tvn cnbc ... ofc o.s.t.r zawsze spoko

misio102

2013-02-01, 16:10
ch*ja tam prawda, jak taki kozak był, to czemu nie było go na żadnej bitwie. Nigdy nie miał przeciwnika, tylko jakiś no-name. Przecież Wujek, Duże Pe, Tetris, Muflon, Pogo, Dolar i masa innych DOBRYCH freestyl'owców zjadłaby tego grajka 2 panchami...

Lam3rZ

2013-02-01, 17:22
Wypie**olic to do "czego sluchaja sadysci", skoro nie moze tu byc hardcore'u to tym bardziej jakiegos srip sropu

B-B

2013-02-01, 18:01
misio102 napisał/a:

ch*ja tam prawda, jak taki kozak był, to czemu nie było go na żadnej bitwie. Nigdy nie miał przeciwnika, tylko jakiś no-name. Przecież Wujek, Duże Pe, Tetris, Muflon, Pogo, Dolar i masa innych DOBRYCH freestyl'owców zjadłaby tego grajka 2 panchami...



Tyle że wujek nie jest dobrym freestyl'owcem ;)
Co do reszty się zgadzam.

A co do tych hejtów na rap ... No k***a a jakież to przesłanie i co to za mądre teksty niesie Rock/metal i inne brudne gówno ?!
W rapie nie tylko jest o ławce i bloku (ale brudasy znają tylko stereotypy) Szkoda tylko że tego waszego metalu często się zrozumieć nie da! Zwyczajne darcie mordy.

Aley_23

2013-02-01, 18:43
Grillowany napisał/a:

Jezu, ludzie, rozumiem, że jaracie się rapem (sam siedzę w kulturze od kilku ładnych lat), jaracie się freestylem i wszystko jest fajnie. Na sadisticu się znalazło kilka, ale zrozumcie, że to nie jest forum poświęcone hip-hopowi. Jak chcecie się dzielić to macie rapdumy i inne gdzie możecie rozmawiać o tym bez końca. Dajcie spokój, Sadol to nie miejsce dla tego.


Jestem ZA, a nawet przeciw!

WujaszekStalin

2013-02-01, 20:27
Grillowany napisał/a:

Jezu, ludzie, rozumiem, że jaracie się rapem (sam siedzę w kulturze od kilku ładnych lat), jaracie się freestylem i wszystko jest fajnie. Na sadisticu się znalazło kilka, ale zrozumcie, że to nie jest forum poświęcone hip-hopowi. Jak chcecie się dzielić to macie rapdumy i inne gdzie możecie rozmawiać o tym bez końca. Dajcie spokój, Sadol to nie miejsce dla tego.



Ale jest miejscem na wrzucanie jakiegoś dzieciaka który gra na perkusji albo gitarze(było wiele razy takie coś lub podobne)?


skizo napisał/a:

Nienawidzę Hiphopu rapu i innych gówien które nazywają się gatunkiem muzycznym? czym k***a się pytam? 95% tych "piosenek" jest nt. " oj jak mi zle" "kradłem biłem jak byłem młody" "cpanie, fury, lachony" gówno i tyrajcie mnie ile chcecie. DLA mnie HIP HOP to dno i pół kilo gówna po parpiach...



Nie tobie oceniać co jest muzyką, a co nią nie jest. Jesteś bardzo ograniczony umysłowo skoro nienawidzisz gatunku muzyki. Nie przesłuchałeś żadnej płyty rapowej, więc nie masz za ch*ja pojęcia o czym są płyty. Pobił cie ktoś słuchający rapu i teraz będziesz pluł jadem?

darkoo napisał/a:


A jeśli chodzi o O.S.T.R to niestety(albo na szczęście) w Polsce zjada każdego na free... no może jeszcze Tetris i Muflon coś tam mogą pokazać.



Straszna bzdura. Zjadł kilku wacków którzy z freestylem nie mają nic wspólnego. Tetris, Muflon, Duże Pe, Solar, Enson, Białas, Dolar, Flint, Rufin, 3-6, Skajsdelimit i wielu, wielu innych wpie**oliło by go bez żadnego problemu.

kz

2013-02-01, 21:30
@Grillowany
ale jak wrzuca jakis metal lub darcie ryja to tu wszyscy konia bija i jest git k***a...

orzechccc

2013-02-02, 12:50
cale free to gówno i tyle w memacie za ch*j tam tekstu i za ch*j muzyki