18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FREEDOM

Samudaripen • 2014-03-02, 16:49
UWAGA BO pie**olNIE!


Kiedy wiesz, że twój kraj jest naprawdę wolny?
Gdy za pobicie żyda policja aresztuje cię pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. :szczerbaty:

:thisissadistic:

post nie miał na celu obrażenia żadnej mniejszości narodowej

[ Komentarz dodany przez: Moderator: 2014-03-03, 08:40 ]
Ja pie**ole. :homer:

fa...........er

2014-03-02, 16:53
gówno prawda! nie słuchać murzyna!

Kaskaderdx10

2014-03-02, 17:25
wolny to jest jak za pobicie żyda dostaniesz zasiłek

Marxe

2014-03-02, 19:48
wolny wtedy,kiedy za zastrzelenie mordercy dostajesz medal i nagrode pieniężna a nie więzienie

Forczman

2014-03-02, 23:19
No to pojadę klasyką:

Jack Daniel's

2014-03-02, 23:40
A czemu żyda, a nie ciapatego?

fa...........er

2014-03-03, 11:38
@up, bo kolega autor chciał się dowartościować, bo sam jest ciapaty. :D

jolmen13

2014-03-03, 12:03
O co chodzi z tymi żydami to ja pojęcia nie mam. Nie znam ani jednego, nie mam pojęcia czemu ich tak nie lubią. Mają świetną kuchnię i ciekawą kulturę (mam na myśli tu przede wszystkim muzykę).

No ale wiadomo to żydzi rządzą światem razem z Iluminati, Masonami, Reptalionami, kosmitami i nazistami, którzy mają swoje bazy ukryte na księżycu.

Redline

2014-03-03, 12:21
@up zaraz koledzy po fachu wytłumaczą Ci niżej, o co chodzi z tymi żydami.

Porcela

2014-03-03, 13:29
@jolmen13 ja Ci wytłumaczę
sądziłam, że to stereotypy, dopóki żydzi nie zaczęli przyjeżdżać do naszego hotelu w celu poznania jakże przykrej historii, która spotkała ich naród w Warszawie
sądziłam, bo to czas przeszły, to nie ludzie - to zwierzęta, mam na myśli osobniki w wieku nastoletnim nie posiadającego minimalnego wychowania w kwestii kultury czy obycia wśród ludzi, problemy stwarza im także higiena osobista oraz obcowanie z windą, znajomość języków obca jest znikoma ograniczona do kilku słów, także nie rozumie to nawet opie**alania chyba, że znasz jidysz...
i nie mówię o dzieciakach z biednych rodzin, którym się poszczęściło wyjechać z kraju na jakiś czas, to młodzi ludzie z prywatnych szkół sowicie opłacanych przez rodziców;
większość z nich nie wygląda tak jak wyobrażamy sobie żyda (dość jasna karnacja, ciemne lub rude włosy, pejsy) - otóż to głównie ciemnoskórzy, czasem nawet wręcz czarnoskórzy, nie wnikam jak się wymieszali z arabami, ale wyglądają kropka w kropkę;
za to pokoje po wizycie takiej wydającej z siebie głośne zwierzęce odgłosy watahy nadają się do kapitalnego remontu - śmieci rzucają pod siebie, łamią meble, klamki, rozbijają muszle (z ich obsługą mają największy problem), zawartość bagażu ląduje na ziemi razem ze śmieciami - najwyraźniej smród im nie przeszkadza a jest permanentny, zamiast kulturalnie obejrzeć telewizję oblegają korytarze siedząc na podłodze uprzykrzając życie innym gościom swym bełkotem...
widok pożywiającego się stada jest bezcenny - połowa jedzenia nie trafia do ust i jest rozdeptywana (może błędnik im się jebnął), a rzuca się to na jedzenie jakby miesiąc nie jadło, sztućce? a co to?

szacunek do kogokolwiek jest im obcy, nawet do własnej historii, więc czemu mają na niego zasługiwać?

Samudaripen

2014-03-03, 20:51
Porcela,
Dokładnie żyd to już nie ten żyd co kiedyś znaczy oszczędny, inteligentny, wyuczony itd. itp. teraz to zamienia się w motłoch, jeszcze do tego myślą(co nie którzy), że są rasą panów i wszystko im można, jednak nawet do pięt nie dorastają swoim przodkom ;) Tak jakby się role odwracają, Żyd niegdyś mądry zamienia się w nieuka, a Polak niegdyś jełop i cham wyśmiewany przez cały świat uczy się języków(z młodego pokolenia każdy bez wyjątku potrafi się dogadać po angielsku, coraz więcej osób zna co najmniej dwa języki obce), jest wykształcony no i coraz więcej Polaków potrafi dobrze gospodarować pieniędzmi (nie tak jak kiedyś stereotypowy Polak roztrwania wszystko co możliwe na wódę i inne rozrywki).
A wy wszyscy up puknijcie się w głowę.. może zaleciało antysemityzmem czy jak to tam się nazywa, ale proszę was.. zazdrość? Niby o co..Macie już mózgi wyprane tymi wszystkimi filmami jak to "biedoki" zazdrościły Żydom i za to ich mordowali.. Poza tym jakby zamiast żyda był cygan/rusek/arab to byście przyklaskiwali i o żadnych antyciapatyzmach/rusofobiach nie gadali ;)
Jak kogoś uraziłem to sorry, takie życie ;)