18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FREE ENERGY GENERATOR LASER 1 3D

dzejkob71 • 2013-04-25, 07:19
Krzysztof Szufla i jego niesamowity wynalazek.

Polecam inne filmy tego Pana.

PelsonMX

2013-04-26, 14:01

maciuch2

2013-04-26, 14:09
jestem zmiażdżon rozmachem produkcji

lordnexo

2013-04-26, 15:03
hello_world napisał/a:

Co on tam ma, kryptonit? :D



Kryptonit był zielony... to jest kryształ z wiedzą przeznaczoną dla Kal Ela, który miał też możliwość budowania kryształowych fortec.

czeslaweq

2013-04-26, 15:09
Wygadany sk***iel

cerastes

2013-04-26, 15:15
hehehe jak studiowałem na AGHu robotykę to też między B1 a biblioteką plątał się taki gość co liczył okna i przypie**alał się do pierwszaków mówiąc im że jest profesorem wygnańcem.. okradzionym z patentów :D ... śmieszny gość, czasami wchodził na takie tematy że można było jebnąć ze śmiechu :D :D :D :D

wtyczka

2013-04-26, 15:37
i oto widzieliśmy łożko na którym dzielnie co noc trzepiąc konia wymyśla inne wynalazki, które będa wpływać na losy Wszechświata.

sauerps

2013-04-26, 15:56
taki to por*cha ;)

michalbtm

2013-04-26, 16:18
-nie dziwi was złe ustawienie obrazu w filmiku z wiertarka ? oraz w pewnym momencie długo nic nie było widac mogl spokojnei wziasc 2 wiertarke lub wlozyc jakis akumulawtor czy inny ch*j
- koles nie pokazał całego odkurzacza ani nie udowodnił ze nie działa bez listwy - mógł podłączyc bezposrednio odkurzacz pod gniazdko
- akurat 230 v ? bez jaj
nawet gdyby istniała teortia ze swiatlo padajace na ten kryształ wytwarza pole magnetyczne ( bo za ch*j nie wiej jak by to miało działac w inny sposob ) które indukuje SEMto pole musiało by byc zmienne a on nie ruszal zbyt tym laserkiem
- gdyby jednak istniało takei pole to by mu łyżki z kuchnu tańcowały w zlewie
- jesli chodzi o teorie ze cały kryształ jest pod napieciem po wplywem lasera ( głupota ) to zajebiscie ze przez izolacje prąd przenika
pzdr

SmokeTatum

2013-04-26, 17:06
Prosze powiedzcie mi ze se koles jaja robi i ze w rzeczywistosci tacy ludzie nie istnieja, powiedzcie ze jest osoba fikcyjna albo ze to model 3d bo k***a trace wiare w ten swiat

sebnysa

2013-04-26, 17:10
Nikt k***a nie zauważył, że w 6.08 zgasło mu źródło prądu i robi nas w h*ja??

Kajakk

2013-04-26, 17:36
Co z tego, że wynalazł to "coś", skoro jest niemy? :D

SmokeTatum

2013-04-26, 17:46
taki numer jest do wykonania, ale by musial troche wiecej roboty w to wlozyc, tzn pie**olnac pod podloga/panelami/dywanem dosyc duza szpule i jebnac ja pod prad z gniazda i zrobic kolejna z kabla od listwy, oczywiscie by trzeba nieco zmodyfikowac i odpowiednio dobrac uzwojenia. Mogl by przy pomocy indukcji nar*chac pradu do listwy, oczywiscie by mu sie troche zagrzala przy wyzszym obciazeniu, nie mowiac ze metalowe przedmioty w poblizu szpul by mogly potancowac lub sie nagrzewac. Cos na zasadzie transformatora. A osobom ktore w to wierza lub nawet sie zastanawiaja czy to mozliwe zycze powodzenia i skonczenia gimnazjum. Jedyne krysztaly o ktorych wiem ktore by mogly tworzyc albo raczej przetwarzac energie na jakiekolwiek napiecie to krysztaly silikonowe (monocristalline silicon lub Polycristalline silicon) i piezzo krysztaly. Jedne przetwarzaja swiatlo drugie energie mechaniczna. Jednak nawet w wypadku pierwszych swiatlo by musialo miec wieksza moc niz moc odbierana (czyli laserkiem to moze se gastroskopie conajwyzej zrobic) pozatym wyszlo by z tego napiecie stale a nie zmienne

issenpl

2013-04-26, 18:31
simon4a napisał/a:

Z tym przewodem od tej wkrętarki coś kombinował, chyba sam go do niej doczepił :)
wnioskuje że ona ma poprostu wbudowany akumulatorek, a ten jego przewód sie trzyma
na samej taśmie izolacyjnej :)



czyzbys miał 26 lat i nie trzymał w ręce wkrętarki?
To urządzenie nie ma kabla w ogóle.
Pozdrawiam.

Biker50

2013-04-26, 19:09
k***a!! Odpalam filmik, patrzę a tu Kononowicz tylko 20 lat temu:) Przewijam, patrze żyje. Przewijam dalej, żyje. Dalej żyje, żyje, żyje, żyje i koniec filmiku:(

Anderos

2013-04-26, 19:21
Wszystko ładnie pięknie ale widać że to fejk ;p 06.08 min filmu laser nie świeci a wkrętarka działa :D Trochę mu nie wyszło :D