18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Free energy do przetestowania w domu.

snksnake • 2012-12-24, 11:09
Jak uzyskać darmową energię?



Angielski podstawowy.

Chyba nie było...

Jak chcecie wiedzieć więcej o Keshe, to założę nowy temat.

ja...........91

2012-12-26, 12:51
zapraszam lekture na "physicsforum.com" gdzie juz niejedno krotnie oabalano Keshe Foundation.

lekto

2012-12-26, 13:20
Darmowa energia to murzyn, powiecie że trzeba od czasu do czasu karmić? Wystarczy wypuścić do lasu, samemu sobie coś zorganizuje.

nanab

2012-12-26, 14:12
ffsapher napisał/a:

zakładaj temat

aaa, jakie natężenie przy tych 3v jest w stanie oddać butelka? bo jeśli 10mA to cytryna ma wiecej energii ;d


Wystarczy do zasilenia małego miasta. To nie jest jakaś zabawka, to prawdziwy reaktor zbudowany z prawdziwej butelki po koli wyjętej ze śmietnika i paru drucików. NASA odtworzy go dopiero za jakieś 782334lat. Teraz zaprzeczają że to działa bo po prostu to ich przerasta.

geniuszę

2012-12-26, 14:36
nanab napisał/a:


Wystarczy do zasilenia małego miasta. To nie jest jakaś zabawka, to prawdziwy reaktor zbudowany z prawdziwej butelki po koli wyjętej ze śmietnika i paru drucików. NASA odtworzy go dopiero za jakieś 782334lat. Teraz zaprzeczają że to działa bo po prostu to ich przerasta.



Wcale ich nie przerasta, tylko po co robic energie na ktorą klienci nie będą płacic? :) Pewnie juz to jest zrobione ale liczy sie tylko KASA. True story.

drexet1

2012-12-26, 14:41
Kiedyś już coś takiego próbowali robić w miejscu o nazwie Black Mesa. Jakby co, to idę szukać łomu

Naziolek

2012-12-26, 14:52
Free energy do test w home? Cool, że you write w polish język, ch*ju.

jazzma

2012-12-26, 16:58
bubr32 napisał/a:

Nie istnieje darmowa energia. Żeby uzyskać x energii trzeba dostarczyć najpierw y energii. Niestety puki co równanie zawsze wygląda tak: y>=x


Pomijając Twoją ortografię na miernym poziomie, nigdy suma energii, którą włożysz (chemicznej, elektrycznej czy jakiejkolwiek) nie będzie równała się tej energii którą uzyskasz. W przeciwnym razie stworzyłbyś perpetuum mobile II rodzaju, co jest niezgodne z II Zasadą Termodynamiki, która mówi Nam, że zawsze są straty. Najbardziej "sprawnym" obiegiem termodynamicznym jest obieg Carnota, tam sprawność jest coś koło 90%. No chyba, że znasz taką maszynę gdzie dostajesz tyle co dajesz i nie mówię tutaj o kobiecie. A jak znasz to się nie chwal tym głośno tylko zapie**alaj i opatentuj to, a będziesz bogaty, cholernie bogaty.

Co do filmiku, dno i metry bentosu.

empirel

2012-12-26, 17:36
@bubr32
Ta a co z teorią Einsteina , skoro jesteś takim mega fizykiem.
Lub jeżeli jesteś Chemikiem co z reakcjami Egzogennymi ?

Tak dla przypomnienia

E = m * C^2

noesise

2012-12-26, 17:37
jestem elektronikiem i piwa za to nie dostaniesz co najwyżej karnego ku***a

taziu

2012-12-26, 18:46
Tomos11 napisał/a:

Wytłumaczy ktoś?



Tak, fake. Na równi z teoriami spiskowymi dotyczącymi 9/11 i smoleńska.

SalvaCzoko

2012-12-26, 20:45
No i super, teraz niech skuma jak regulować to napięcie to wtedy pogadamy.

ruchlik1

2012-12-27, 13:02
Jestem tak ubakany że ni ch*ja nie rozumiem o co tu k***a chodzi :D