18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa...........ć

2015-05-22, 23:14
Jednak jak Polacy stworzą grę to jedzie polskim humorem na kilometr :P

Hoofner

2015-05-22, 23:30
więc teraz będzie poczekalnia zaj***na wiedźminem wcześniej GTA V shit teraz to , dajcie jakiegoś połamańca albo coś .

piesnababy90

2015-05-22, 23:45
Hoofner napisał/a:

więc teraz będzie poczekalnia zaj***na wiedźminem wcześniej GTA V shit teraz to , dajcie jakiegoś połamańca albo coś .



A tam pie**olisz :) Tu się dowcip liczy nie gra.

P.S. nie stawiaj spacji przed znakiem interpunkcyjnym bo dostaniesz raka.

margas

2015-05-22, 23:55
Komputer ch*jowy. Człowiek sobie myśli, a jak nie mogę pograć w Wieśka to chociaż posiedzę na sadolu. A tu taki ch*j sadol zaj***ny wiedźminem teraz od góry do dołu i aż żyły na karku wypie**ala.

KrisCFC

2015-05-23, 00:24
k***a...zaczęło się...

W............R.

2015-05-23, 00:52
Polska wersja tej gry jest ŻA-ŁOS-NA. Z naciskiem na ŁOS, uwzględniwszy polską diakrytykę.

Bodziosowy111

2015-05-23, 02:00
@Hoofner Myśle że rak nie unikniony :D

is...........ay

2015-05-23, 02:09
Hoofner napisał/a:

więc teraz będzie poczekalnia zaj***na wiedźminem wcześniej GTA V shit teraz to , dajcie jakiegoś połamańca albo coś .

To to tam ch*j, czekaj aż Hatred wyjdzie, dopiero się zacznie. :kawa:

Hoofner

2015-05-23, 02:14
piesnababy90 napisał/a:



A tam pie**olisz :) Tu się dowcip liczy nie gra.

P.S. nie stawiaj spacji przed znakiem interpunkcyjnym bo dostaniesz raka.



Dobrze mamo nie będę stawiać spacji przed znakiem :D do dowcipu nic nie mam ale osobiście wolałbym tą fraszkę przeczytać niż oglądać, nie chce by zasyfili stronę wiedźminem, niech ktoś najlepiej zrobi zlepek tego i kto chce niech ogląda a nie co kilka filmików wiedźmin, gra fajna Polska ale nie trzeba z każdym gównem się afiszować, tak bynajmniej uważam.
jestem ch*jem dam dwie spacje przed znakiem , ha

PS: prezydemd morze popełnniaci błendy to ja też w konicu to dópa narodu tżeba braci pżykłat .

nepster

2015-05-23, 02:22
Hoofner napisał/a:



Dobrze mamo nie będę stawiać spacji przed znakiem :D do dowcipu nic nie mam ale osobiście wolałbym tą fraszkę przeczytać niż oglądać, nie chce by zasyfili stronę wiedźminem, niech ktoś najlepiej zrobi zlepek tego i kto chce niech ogląda a nie co kilka filmików wiedźmin, gra fajna Polska ale nie trzeba z każdym gównem się afiszować, tak bynajmniej uważam.
jestem ch*jem dam dwie spacje przed znakiem , ha

PS: prezydemd morze popełnniaci błendy to ja też w konicu to dópa narodu tżeba braci pżykłat .



bynajmniej i przynajmniej to dwa różne słowa o kompletnie innym znaczeniu. "ić poczytaci słofnik" :P

PiotrekMMA

2015-05-23, 10:58
Na wszystko są zbiorcze, ale na te j***ne gry to już k***a nie ma.

adrianfasi

2015-05-23, 12:54
Tylko mi ten dubbing -notabene polskiej gry- wydaje sie strasznie żałosny? Sam bym to lepiej przeczytal ;)

non_plus_ultra

2015-05-23, 13:16
Może bym wkońcu w jedynkę zagrał hmm...

lo...........us

2015-05-23, 14:18
To chyba jedyny przypadek w którym załatwię konsolę :-> PC oczywiście lepszy, ale najpierw trzeba mieć takiego który udźwignie wieśka :lol: