18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Franek i murzyn.

koopa • 2009-11-13, 14:57
Zaszedł Franek do ubikacji a tam Murzyn. Popatrzył na niego i pyta:
- Słuchaj Oli, dlaczego nasze kobiety tak bardzo lubią Murzynów?
Uśmiechnął się Oli, wzrok mu się zamglił na chwilę, ale zaraz odpowiada:
- Widzisz Franek to, dlatego, że my je dymamy w sposób szczególny, najpierw silnie, potem powolutku, znowu mocno a potem dla odmiany lekko. I tak cały czas.
Wraca Franek zadowolony do domu i już na progu krzyczy do swojej damy:
- Choć no do sypialni, będziemy się kochać!
Zdziwiła się ona, ale że lubiła te sprawy, więc szybko gotowa w pościeli leży. Franek zrobił wszystko tak, jak Murzyn mu powiedział... Po pół godzinie zadowolona dama podnosi się z pościeli i pyta:
- Franek! A dlaczego Ty się dzisiaj ze mną kochasz jak Murzyn? :sparta:

Demon_Lover

2009-11-15, 01:32
Wszystko spoko i w ogóle, ale co ma napis "This is Sparta!" to murzyna? Bo o ile się orientuje Sparta to model starożytnego miasta-państwa Greckiego.

Sakezuki

2009-11-15, 15:13
Widać że nie oglądałeś "poznaj moich spartan" xd

Demon_Lover

2009-11-15, 16:29
No nie oglądałam, ale właśnie namiętnie przerabiam starożytną Grecję i szpanuje wiedzą :D

jonek00

2009-11-15, 19:52
emotka na końcu zapewne ilustruje reakcję męża na słowa niewiernej żony, ewentualnie reakcję murzyna, który przypadkowo przechodził obok i przez okno usłyszał, że wydał się największy sekret murzynów (właśnie namiętnie przerabiam dzieła Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego i szpanuję licznymi próbami interpretacji)

Wilczex

2009-11-15, 21:14
A ja namiętnie przerabiam abecadło i szpanuje tym, że udało mi się przeczytać dowcip. :lodowka:

Demon_Lover

2009-11-15, 23:58
Ty przerabiasz abecadło, a ja czeska abeceda ;D Powiedzcie że udał mi się szpan, proszę! :D (niezgodzenie się ze mną grozi przymusowym bukkake, wykonanym przez Gdańską ekipę bukkake'ową ^^)

jonek00

2009-11-16, 18:29
udał ci się.


może ktoś jeszcze czymś zaszpanuje? bo ten temat jeszcze jest za mało zajebisty.

Demon_Lover

2009-11-16, 23:55
Moje prośby jednak działają :)