18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuskie kolaborantki

-smark- • 2013-05-30, 00:43
Po wyzwoleniu okupowanych przez Niemców terytoriów państw europejskich, tysiące kobiet, które są w związkach z niemieckimi żołnierzami i oficerami, zostały zmuszane do wykonywania upokarzających rzeczy przez swoich współobywateli.

Jest jeszcze jeden aspekt wstydliwy , pozamałżeńskie owoce komunikacji z przeciwnikiem.
Przy okazji, w ​​dzisiejszych Niemieczech, istnieje przepis prawny, zgodnie z którym dzieci z niemieckich żołnierzy, urodzone przez francuskie matek mają prawo do obywatelstwa niemieckiego.

Tylko w 2005 roku norweski parlament ogłosił oficjalne przeprosiny dla tych "niewinnych "ofiar i zatwierdza rekompensatę z doświadczenia w wysokości 3.000.000 euro. Kwota ta może zostać zwiększona, jeśli ofiara zapewni dokumentację, że w obliczu nienawiści, strachu i nieufności z powodu jego pochodzenia czuła się szczuta.

A POWINNI IM STRZELAĆ W ŁEB :)

greene

2013-05-30, 10:53
up@ k***a mać, przecież napisał głąbie..

bartman

2013-05-30, 10:53
kombbatant napisał/a:

bartman podaj tytul filmu



Tak jak pisałem to serial "Kompania Braci" albo jak kto woli 'Band of Brothers' ;-) Jeśli się nie mylę to ten fragment pochodzi z epizodu 4 gdzie wyzwalają Eindhoven. Serial ogólnie zajebisty :-D

ru_ziolo

2013-05-30, 11:04
Francuzi jacy odważni po wojnie. I to na kobietach się dogrywali. Francuzi to p*zdy tak było, jest i będzie.

Yanek43

2013-05-30, 11:12
Jeśli wolno mi wtrącić swoje trzy grosze - spały to spały, na ch*j drążyć temat? Dostały po ryju od życia, wystarczy. Ja też mam zostać ogolony na łyso bo spałem kiedyś tam z wnuczką PRLowskiego generała? Zostały samotnymi matkami, dzieci pewnie mają zj***ną psychikę i tyle. W Paryżu, gdy został wyzwolony powstał swoisty problem - nagle każdy, powtarzam K A Ż D Y twierdził że 5 lat walczył z hitlerowcami. Te samosądy - z tego co wiem, a swoją wiedzę akurat w tym temacie opieram na którymś tam wydaniu "Mówią wieki" bodajże - były najczęściej dokonywane właśnie przez tych "bojowców" co 5 lat siedzieli cicho, a w 1940 dezerterowali z armii.
Jasne, moim zdaniem "Tu jest Polska - tu się daje", no ale do k***y nędzy, chciały to mają. Nie mniej nie ma co się spinać i prężyć. Jak Polka jest z ciapatym, to jej problem, nie nasz.

SA...........IT

2013-05-30, 11:16
To były tyko kozły ofiarne, a dręczyli je ci co sami mieli więcej za uszami.

303

2013-05-30, 11:18
Pierwszy raz widzę francuza z bronią w ręku, a nie rękami w górze, lub z białą flagą ze zdjęć w latach 39-45.

Francuzi sprzedali tylu żydów że sami niemcy nie wiedzieli od którego domu zaczynać łapanki, a po wojnie k***y takie prawe i waleczne kobietę bez karabinu to potrafią pobić. ch*j że się z niemcem puszczała, widocznie taki niemiec nie śmierdział jak francuz i miał więcej kultury i odwagi bo walczył na wojnie, a nie sp***alał w podskokach jak usłyszał wystrzał.

Włodziu

2013-05-30, 11:20
Odważni kiedy Francja została wyzwolona

be...........mc

2013-05-30, 11:41
Grochu89 napisał/a:

Tak powinni robić z białymi żonami muzułmanów.



Przecież tak robią....

boncki

2013-05-30, 11:43
Jakby te żabojady mieli jaja i nie sp***alali przed wszystkim co miało swastykę mundurze, to ich kobiety nawet nie miały by okazji puścić się z Niemcem.

wujekstalin

2013-05-30, 12:06
Ale odważni francuzi po wyzwoleniu :kupa: :kupa: , w Polsce takie rzeczy robiło się jeszcze pod okupacją :mrgreen:

Lordzik92

2013-05-30, 12:21
Nie ma co narzekac na innych, bo w PL wojny niema, do buntownikow nie strzelaja, a i tak ludzie pisza ze niewarto zmieniac kraj i starac sie zrobic cos dobrego bo to nic nie da.... W czasie wojny tacy ludzie najszybciej przechodza na strone wroga. Pamietajcie o tym.

!Timon

2013-05-30, 12:55
Ciekawe dlaczego w Polsce nie było takich akcji na MASOWĄ skalę. Może dlatego, że Polacy próbowali bronić swoich kobiet od września przez walkę w podziemiu po wyzwolenie w 45'. Niestety francuzi z góry się poddali. Równouprawnienie równouprawnieniem ale kobieta jest bezsilna wobec fizycznej agresji ze strony mężczyzny. Musi kombinować.

Dymekx

2013-05-30, 13:19
A ja mimo, że Polak gdybym żył w tamtych czasach nawet jeśli to były faszystowskie k***y nie miał bym serca robienia czegoś takiego. mimo, że mnie by to denerwowało ta ich puszczalska natura, to ci co obcinali i prześladowali wk***iają mnie równie mocno. Kurde "partyzanci" i "wielcy wrogowie nazistów" znęcają się nad szwabami gdy ci już bezbronni, cały np. cały Francuzki ruch oporu można by było upchać w jednej akcji Polaków AK a i jeszcze miejsca by zostało.

Carol

2013-05-30, 14:03
Do bab to twardzi, ale o francuskim ruchu oporu to słyszałam tylko z serialu "Allo, Allo"

Rottensparrow

2013-05-30, 15:01
szkoda że żabojady tak nie kozaczyły jak niemcy byli we francji ^^