18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuskie dziewczyny niczym polskie modelki.

~Angel • 2017-03-13, 15:31
Jakie modelki tacy szejkowie.


unforgivenn

2017-03-13, 20:35
Jak to ktoś gdzieś tu niedawno pisał: niech już w końcu jakiś meteor pie**olnie w tą Ziemię...

pawlofx

2017-03-13, 20:37
One już wiedzą jak to jest;

Magnic

2017-03-13, 21:51
Tak czytam te komentarze od paru lat pod takimi tematami i mam wrażenie, że wszystkim facetom na sadolu ucięło jaja. Bo tylko będąc eunuchem można tak marudzić na ładne dziewczyny.

sh...........ns

2017-03-14, 05:10
Magnic napisał/a:

Tak czytam te komentarze od paru lat pod takimi tematami i mam wrażenie, że wszystkim facetom na sadolu ucięło jaja. Bo tylko będąc eunuchem można tak marudzić na ładne dziewczyny.

One sa mocno średnie desperaci idz na dz**ki i nierób zsebie smutnej p*zdy żebrającej o sekspodlizywajacsię kobieta

Magnic

2017-03-14, 06:26
shokobons napisał/a:

One sa mocno średnie desperaci idz na dz**ki i nierób zsebie smutnej p*zdy żebrającej o sekspodlizywajacsię kobieta



Przetłumaczy to ktoś na polski czy trzeba do tego archeologa?

petru23

2017-03-14, 11:42
TB303 napisał/a:


Dobra, jak zacznę srać na środku chodniku - ot tak sobie - to się nie przypie**alaj, bo ch*j Ci do tego!



jak nie widzisz różnicy między waleniem klocka na środku chodnika a zabawiami (jakie by nie były) w zamkniętym gronie w nocy na opuszczonej plaży to nie mam więcej pytań

Rubaszny

2017-03-14, 14:52
Niech sie w końcu rozpocznie ten dżihad, bo nie moge na to patrzeć


sh...........ns

2017-03-14, 18:02
Magnic napisał/a:



Przetłumaczy to ktoś na polski czy trzeba do tego archeologa?

frajerstwo nigdy nie zrozumie , białe rycerzyki na tej stronie to dziewice które mysla że jak będą się podlizywac dziewczyną to zar*chaja a ty pewnie wiesz po sobie że tak nie będzie , idz zapłać dziwce ale nie rób zsiebie frajera

Magnic

2017-03-15, 08:21
shokobons napisał/a:

frajerstwo nigdy nie zrozumie , białe rycerzyki na tej stronie to dziewice które mysla że jak będą się podlizywac dziewczyną to zar*chaja a ty pewnie wiesz po sobie że tak nie będzie , idz zapłać dziwce ale nie rób zsiebie frajera



:facepalm: Nie... tylko w przeciwieństwie do ciebie mnie nauczono szacunku do kobiety. Oraz tego, że k***a to nie puszczalska, a kobieta która nie zna granic dla swojej arogancji i ego. No ale co taki dres jak ty może o tym wiedzieć? Wartości? Phi, dać w ryja i niech sp***ala, nie? Tylko ty i twoje pięści mają rację, wszyscy inni to frajerzy, bo nie myślą jak ty.
:kawa: Ja się naprodukowałem. Zobaczymy ile z tego zrozumiesz .

sh...........ns

2017-03-15, 14:51
Magnic napisał/a:



:facepalm: Nie... tylko w przeciwieństwie do ciebie mnie nauczono szacunku do kobiety. Oraz tego, że k***a to nie puszczalska, a kobieta która nie zna granic dla swojej arogancji i ego. No ale co taki dres jak ty może o tym wiedzieć? Wartości? Phi, dać w ryja i niech sp***ala, nie? Tylko ty i twoje pięści mają rację, wszyscy inni to frajerzy, bo nie myślą jak ty.
:kawa: Ja się naprodukowałem. Zobaczymy ile z tego zrozumiesz .

haha ja pierodle szacunek do kobiety czyli przyznaleś się ze coś zostało ci wmówione przez jak mniewam kobiety? że je trzeba szanowac ojj bedaku gdyby kobiety zasługiwały na szacunek to by nie byłol takiego terroryzmu i wmawiania od dzioecka , coś jak socjalizm ,ehhh ale jestes płytki skąd niby wiesz czy estem dresem widac że gimbazaz ciebie , jesteś frajerem nie dla tego że nie myslisz jak ja tylko myślisz jak reszta frajerów łącznie z dresami , janie lubie przemocy wobec slabszych

Magnic

2017-03-15, 16:40
Jakiś admin zainteresuje się tym trollem czy coś?