18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska policja w coraz lepszej dyspozycji

Jesse.Pinkman • 2023-09-27, 21:03
Powoli zaczynają rozumieć, że nie należy się z nimi cackać.

Folur

2023-09-27, 22:14
dlatego trzeba za wszelką cenę powstrzymać napływ imigrantów do Polski ze wschodu, wyobraźcie sobie co by było gdyby policja w Polsce miała się im przeciwstawić, przecież ci zniewieściali chłopcy jedyne co potrafią to wlepiać mandat za przekroczenie prędkości o 10km/h...

chceszczynie

2023-09-27, 22:19
Jesse.Pinkman napisał/a:

Francuska policja w coraz lepszej dyspozycji
Powoli zaczynają rozumieć, że nie należy się z nimi cackać.



niby znasz słowo "dyspozycja", i jednocześnie piszesz tak, jakbyś nie rozumiał, że policja nie cacka się z nimi z powodu braku wiedzy i doświadczenia, które wg. ciebie powoli nabywa, tylko takie ma właśnie dyspozycje.

Folur napisał/a:

dlatego trzeba za wszelką cenę powstrzymać napływ imigrantów do Polski ze wschodu, wyobraźcie sobie co by było gdyby policja w Polsce miała się im przeciwstawić, przecież ci zniewieściali chłopcy jedyne co potrafią to wlepiać mandat za przekroczenie prędkości o 10km/h...



dokładnie. Jest tylko jedna partia, która zwraca uwagę na ten problem przez cały czas, a nie tylko przed wyborami, i jest nią konfederacja.

dziwie się, że takie konto jak twoje napisało taki komentarz. co wy tam w wyborczej znowu knujecie?

flejtuch

2023-09-27, 22:28
No to od jutra paryż znowu będzie płonął..

angel_punx

2023-09-27, 22:41
Tylko że czarnemu przyj***ł czarny policjant, co innego jakby to zrobił biały.

Nero1682

2023-09-27, 22:42
Folur napisał/a:

dlatego trzeba za wszelką cenę powstrzymać napływ imigrantów do Polski ze wschodu, wyobraźcie sobie co by było gdyby policja w Polsce miała się im przeciwstawić, przecież ci zniewieściali chłopcy jedyne co potrafią to wlepiać mandat za przekroczenie prędkości o 10km/h...



Nie wiem czy może nie powinno się zrobić odwrotnie, w PL taka policja jest efektem niskiej przestępczości i brak przyzwolenia mediów na takie zachowania [za delikatne szarpnięcie może być afera nawet jeżeli funkcjonariusz miał podstawy do działania].
Gdyby przestępczość poszła do góry to finalnie zajęliby się czymś więcej niż wklejaniem mandatów, żeby w excelu u komendanta bazooki się zgadzało

Janusz_k

2023-09-27, 23:20
Akurat Francuska policja zawsze była znana ze swej brutalności, więc to nic nowego.

Machol

2023-09-27, 23:52
chceszczynie napisał/a:

konfederacja.



*konpederosja

RsPrDol

2023-09-28, 00:04
Konfederacja ani nie jest prorosyjska, ani antysystemowa balwany.
To jest projekt systemowy i siedza w ukladzie jak kazda inna partia debile :lol:
Tacy tu madrzy jestescie, a nie jednak nie :lol: :lol:

Radze sie glebiej zainteresowac kto jest "patronem" kompromitacji tfu konfederacji

chceszczynie

2023-09-28, 00:26
RsPrDol napisał/a:

Konfederacja ani nie jest prorosyjska, ani antysystemowa balwany.
To jest projekt systemowy i siedza w ukladzie jak kazda inna partia debile
Tacy tu madrzy jestescie, a nie jednak nie
Radze sie glebiej zainteresowac kto jest "patronem" kompromitacji tfu konfederacji



ale powiedz jak dokładnie doszedłeś do tych wniosków, no weź

wiem, że nie powiesz, bo strzelasz kapiszonami

fakt jest taki, że tylko konfederacja konsekwentnie nagłaśniała, w ramach swoich możliwości, problematyczne kwestie imigracji. inne partie odważyły się dopiero przed samymi wyborami, co jest tak samo wiarygodne, jak zapowiedzi Trzaskowskiego na tydzień przed wyborami prezydenckimi, że pójdzie na marsz niepodległości. obrzydliwe

dmnunited

2023-09-28, 01:39
@up dobra, ale j***ć tę k***ę konfederację

Pyszuki

2023-09-28, 18:03
dmnunited napisał/a:

@up dobra, ale j***ć tę k***ę konfederację



Dobrze prawi, piwo mu dac ;)

Folur

2023-09-28, 18:45
chceszczynie napisał/a:

dziwie się, że takie konto jak twoje napisało taki komentarz. co wy tam w wyborczej znowu knujecie?




czyli jakie? co ma piernik do wiatraka? myślałem że ostatnie wydarzenie z Dąbrowy Górniczej uświadomiło takim jak ty, że życie nie jest czarno-białe, lecz kolorowe, wszelkie opcje dozwolone, ile ludzi tyle poglądów, itp. więc przestań wrzucać wszystkich do jednego wora, dzielić, szufladkować... jak jedyna partia jedynego wodza, zapomniałem że konfederacja to taka alternatywna opcja B dla pisu gdyby ich plan A nie wypalił.

neo001

2023-09-28, 23:16
Folur napisał/a:

czyli jakie? co ma piernik do wiatraka? myślałem że ostatnie wydarzenie z Dąbrowy Górniczej uświadomiło takim jak ty, że życie nie jest czarno-białe, lecz kolorowe, wszelkie opcje dozwolone, ile ludzi tyle poglądów, itp. więc przestań wrzucać wszystkich do jednego wora, dzielić, szufladkować... jak jedyna partia jedynego wodza, zapomniałem że konfederacja to taka alternatywna opcja B dla pisu gdyby ich plan A nie wypalił.



To że nawet w środowisku katoli są dziwadełka nie zmienia faktu, że w Polsce ich na ulicy widzieć nie chcemy.
Mam gdzieś zdanie mniejszości nie szanującej zdania większości, a teraz leć na skargę do gówna wybiórczego "napędzie rowerowy" :lol: