18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francja zezwala na HOMOŚLUBY i ADOPCJE DZIECI przez LGBT

Pater patriae • 2013-02-13, 14:33
Stało się, LGBT we Francji nie dość, że będzie mogło sobie zawierać małżeństwa, to jeszcze te homomałżeństwa będą mogły sobie adoptować niewinne dzieci. Ktoś może powiedzieć, że go nie obchodzi jakaś Francja, ale w tym tempie za 5 lat w Polsce już nie będzie "dyskusji" na temat związków partnerskich, ale o adopcji dzieci przez tych degeneratów. Tu macie artykuł:


Zgromadzenie Narodowe, izba niższa francuskiego parlamentu, przyjęła dzisiaj (12.02.2013) projekt ustawy pozwalającej na legalizację małżeństw homoseksualnych oraz adopcję przez nie dzieci! Za przyjęciem głosowało 329 deputowanych, przeciw było 229, wstrzymało się 10. Przepisy przeforsowane przez rządzącą Partię Socjalistyczną musi jeszcze przegłosować Senat (02.04.2013). Będzie to jednak formalność ponieważ lewica ma w tej izbie większość.

Ustawę o „homoślubach” mogłaby jeszcze zatrzymać Rada Konstytucyjna, która bada zgodność projektu z ustawą zasadniczą, ale trzeba przypomnieć, że organ ten jeszcze w 2011 r. dał „homomałżeństwom” zielone światło, taki projekt nawet zalecając. Sporo zastrzeżeń miała natomiast Rada Państwa. W ramach obowiązkowych konsultacji wydała ona opinię dość krytyczną. Jednak ten organ przy legislacji ma jedynie głos doradczy. Rada Państwa tylko doradza premierowi, a ten nie ma obowiązku jej posłuchać. Tak więc główne założenia ustawy już zostały w parlamencie przegłosowane a Zgromadzenie Narodowe pracuje obecnie nad zmianami dotyczącymi harmonizacji nowej ustawy z innymi aktami prawnymi. Dla przykładu: deputowani musieli przegłosować 170 zmian kodeksu cywilnego, w którym pojęcie „ojca i matki” trzeba było zastępować zwrotem „rodzice” lub „członkowie rodziny”. Tego typu zmian będą setki!

W związku z wprowadzaniem „małżeństw dla wszystkich” lewica dorobiła się nowej gwiazdy polityki. Jest nią minister sprawiedliwości Krystiana Taubira. Zdystansowała ona ostatnio dość popularnego szefa MSW Manuela Vallsa. Taubira nie tylko pilotuje zmiany prawne dotyczące homozwiązków, ale udziela się polemicznie – i to dość aktywnie. Stała się „ikoną” nowej ustawy i już teraz bywa przyrównywana do Simone Veil, która w 1975 r. doprowadziła do legalizacji aborcji (kary śmierci dla nienarodzonych), i Roberta Badintera, który kojarzony jest z kolei ze zniesieniem nad Sekwaną kary śmierci dla już narodzonych, ale źle wykorzystujących swoje życie bandytów w 1981 r.

Po lewej stronie polityki zapanowała we Francji „taubiromania”. Na jednym z portali ogłoszono np. zbiórkę na czerwone róże dla minister sprawiedliwości w podzięce za jej zaangażowanie. Kwiaty zostaną wręczone na Walentynki. Zebrano 9 tys. euro. Wystarczyło nie tylko na kwiaty, ale jeszcze na wsparcie dla… stowarzyszenia SOS Homofobia. Importowana z Gujany Francuskiej polityk dorobiła się także pompatycznego określenia „ikony LGTB”.

Ha...........ng

2013-02-13, 22:30
Ta k***a pozwolić na adopcje, a później przez to na świecie bedzie jeszcze wiecej homo pojebów :homer:

Igorekpl

2013-02-13, 22:31
Akurat byłem w Paryżu i przechodziłem przy parlamencie jak odbywało się głosowanie :D . Fajny kraj ta Francja. Smierdzi w metrze murzynami i pełno ciapatych czytających koran .

rusofil

2013-02-13, 22:32
No i dobrze. Przynajmniej tam czuć normalność. Skoro hetero mogą, to i homo. Nie ma różnicy. Mam nadzieję, że w Polska też kiedyś będzie normalna.

Argumenty (na wszelki wypadek, gdyby jakiś debil chciał się przyj***ć):
1. wśród homo jest tylu idiotów co pośród hetero
2. tak jak i hetero, homo mogą tworzyć ch*jowe rodziny
3. homo to po prostu zwykła orientacja seksualna
4. dziecko adoptowane przez homo nie stanie się homo
5. człowiek rodzi się homo, otoczenie ma niewielki wpływ na orientację
6. homo mogą tworzyć lepszą rodzinę niż niejedni hetero
7. normalnego człowieka nie będzie obchodzić co ludzie robią w łóżku i w domu
8. homo mogą wychować dziecko tak samo dobrze albo i lepiej niż hetero
9. lepiej, by dziecko miało dwie matki/dwóch ojców niż patologicznych rodziców hetero/brak rodziców.


Homofobów i innych kretynów prosimy o oddalenie się w pośpiechu. Artykuł też pisał jakiś debil. Aborcja = kara śmierci :homer: Wyskrobywanie płodu to wyskrobywanie zbitki komórek. Zbitka komórek nie równa się człowiek.

Sir Cover

2013-02-13, 22:32
Teraz Francja to kraj w którym mieszka więcej ciapatych różnego pochodzenia niż samych francuzów. Nie dziwie się, że ten aktor Gerard Depardieu sp***ala do innego kraju. Zobaczył chłop na oczy, że syf jest niesamowity, a jeszcze musi milionowe podatki na brudasów płacić. Niech tam sobie legalizują te pedalstwo i co oni tam chcą, ch*j mnie to obchodzi. Nie mieszkam tam, nie wybieram się tam więc niech robią co chcą. Grunt, że u nas jeszcze takiego kurestwa nie ma. Tylko niech się nie zdziwi jeden z drugim który to legalizuje, jak ich kiedyś w ciemnym koncie napadnie banda pedałów, wtedy dupsko pęknie. Wydaje Mi się, że ten cały francuski rząd boi się reakcji mniejszości narodowych, bo w tym kraju więcej do powiedzenia ma ciapaty z bazaru niż rodowity francuz. Boją się, że zaraz będą zadymy, płonące samochody i domy. W sumie francuzi zawsze byli p*zdami, nie potrafią sobie radzić z problemami, czy to w polityce czy innych sprawach. W sumie II wojna światowa to pokazała, ani z gruchy ani z pietruchy pie**olnę suchara jeżeli chodzi o żabojadów: "Wiecie ile biegów ma francuski czołg? -Pięć. Jeden do przodu, i cztery do tyłu aby szybciej sp***alać :) .

Pater patriae

2013-02-13, 22:33
Krufka_Atomufka napisał/a:

A ja bym zapytał małego mieszkańca domu dziecka (ciekawe gdzie sa jego hetero rodzice), czy woli mieć rodziców homo, czy wcale?



Tak? A spytasz się noworodka, który został "zarezerwowany" przez dwóch tatusiów jeszcze w brzuchu nastoletniej matki, która go sprzeda za 1000 euro? Bo tych "dużych" dzieci LGBT nie adoptują.

Cytat:

A jak ktoś chciałby mieć śłub z kaktusem, to co ci do tego? Żyj sobie jak chcesz, o ile sie innym w życie nie wpie**alasz ;)



A niech sobie bierze, tylko nie za moje pieniądze i niech nie ma z tego korzyści majątkowych, które powinny być zarezerwowane dla tych, dzięki którym nasze społeczeństwo przetrwa.

Mają tam już swoje związki partnerskie, więc te wszystkie wzruszające argumenty, typu "szpital", "testament", czy "podatki" są już nieaktualne.

Cytat:

W sumie francuzi zawsze byli p*zdami, nie potrafią sobie radzić z problemami, czy to w polityce czy innych sprawach



No nie zawsze, kiedyś przecież byli jedną z największych potęg na świecie, dzięki Napoleonowi byli na samym szczycie, tylko się ostro zj***li z tego szczytu, jak przegrał i do teraz się nie mogą pozbierać :-) .

Krzyz

2013-02-13, 22:34
Co do adopcji dzieci mam mieszane zdanie. Z jednej strony nie jest to fajne, dla dziecka (hejty od strony równieśników, widok dwóch tatusiów się "kochających" :rzyga: , etc) . Z drugiej zaś strony jest to pewna opcja dla samotnego dziecka, by wreszcie być prawdziwie kochanym, w końcu w dwóch "tatusiów" lepszych niż żaden ;/.... Zresztą to też powinno zależeć od adoptowanego dziecka, czy chce się w takiej rodzinie wychowywać, czy nie...

nimportequi

2013-02-13, 22:40
Zależeć od dziecka, a co taki smark wie i jak ma decydować?

To wszystko jest wbrew naturze, wbrew logice. Dziecko wychowywane przez parę homo też pewnie będzie homo i przyrost naturalny poszybuje w dół... Nie mówiąc o spaczonej psychice tych dzieciaków.... A ciekawe jak dwóch tatusiów będzie kochało swojego synka:D

Niech oni sobie żyją jak muszę, będą razem nawet legalnie ... ale niech zostawią te biedne, nieświadome i niewinne dzieciaki w spokoju !!!

rusofil

2013-02-13, 22:41
Krzyz napisał/a:

Co do adopcji dzieci mam mieszane zdanie. Z jednej strony nie jest to fajne, dla dziecka (hejty od strony równieśników, widok dwóch tatusiów się "kochających" :rzyga: , etc) . Z drugiej zaś strony jest to pewna opcja dla samotnego dziecka, by wreszcie być prawdziwie kochanym, w końcu w dwóch "tatusiów" lepszych niż żaden ;/.... Zresztą to też powinno zależeć od adoptowanego dziecka, czy chce się w takiej rodzinie wychowywać, czy nie...



W normalnym kraju (a przynajmniej normalniejszym niż Polska-katolska) dziecko dwóch ojców/dwóch matek nie będzie wyśmiewane. To, że w Polsce panuje patola, nie znaczy, że wszędzie indziej tak jest.

KurwaRomantyk

2013-02-13, 22:45
I co jest złego w tej ustawie? Bo ja nie rozumiem, naprawdę. Lepiej żeby dzieciaki się w bidulach męczyły?

szpreste

2013-02-13, 22:47
Francja wprowadziło państwo laickie w 1792 r. nie wszystko więc papugujemy od razu po Francji , myślę że takie związki to faktycznie kwestia czasu ale nie 5 lat ;)

tobol

2013-02-13, 22:49
Kuuu.. nie mogę po prostu czytać tego "ścierwa".

Pozwólcie że sam sobie jak i wam coś wytłumaczę, człowiek tak jak większość stworzeń na ziemi jest zwierzęciem, "URODZIŁ" się z instynktem przetrwania oraz podtrzymania gatunku.

Prosty niepodważalny argument jak para dwóch zapychających się w dupsko przyjemniaczków ma podtrzymać gatunek oraz "URODZIĆ" swojego potomka przedłużającego gatunek?

Nic tylko zalegalizować w Polsce zapinanie kóz przez "Brudasów", dla mnie nie ma różnicy nie sądzicie?

I'm out...

ZimnySkurwiel

2013-02-13, 22:51
o k***a, niedługo będzie się jeździć do francji jak do cyrku. Wjeżdżasz na ulicę w takim samochodziku jak po safari się jeździ, i oglądasz murzynów,ciapatych, baby z ku*asami, pedałów z dziećmi itp :D

Ge...........lo

2013-02-13, 22:52
ja i tak zawsze sprzedaję lutę pederaście, który całuje się z innym pederastom w miejscu publicznym. A lesbijkom pocisk i kapa w niedomłacaną dupę. Co mi będą deprawację szerzyć! A grzywny i zawiasy traktuję jak ordery. Sprzeczność z naturą nie może być pochwalana, sprzeczne z naturą jest zabijanie własnego potomstwa, sprzeczne są stosunki seksualne w najbliższym pokrewieństwie i żadne zwierzę nie utrzymuje kontaktów seksualnych z partnerem tej samej płci. (Czasem delfiny w początkowym etapie dzieciństwa przypadkiem penetrują otwory oddechowe)
Dlatego nie i ch*j!

Ręder

2013-02-13, 22:53
Hacerking, Rodzisz sie hetero, a nawet jak nie, to co ci do tego, ze jakiś dzieciak, bedzie szczęśliwym gejem pozniej?

Pater, Gdy bedziesz chciał mieć ślub z laską to bedzie to tez za pieniadze gościa z kaktusem. Jak kogoś stać na surogatke to niech se robi co chce. Nikt nie pyta czy ci sie to podoba.

Psilocke

2013-02-13, 22:57
Ta a później w szkole pani zapyta
- Jasiu jak się nazywa twój tatuś?
- Zdzisiek.
- A mamusia?
- Roman.

Absolutnie nie uwierzę, że dzieciak który się napatrzy całe życie jak dwóch facetów się całuje będzie normalny. Tak uważam, że pedalstwo nie jest normalne. Nie względem prawa, kościoła czy innych pierdół. Względem podstawowego prawa natury. Samica i samiec. Jedno się spuszcza drugie rodzi potomstwo.
Idąc tym tokiem rozumowania (jakie ostatnio dominuje na świecie) to niedługo będzie legalna pedofilia, zoofilia, nekrofilia i ch*j wie jeszcze jaka filia.
Co do dzieci z domów dziecka to proszę was litości. Myślicie, że to rozwiąże problem? Nie rozwiąże a nawet spowoduje (tak przypuszczam) inny. Handel dziećmi na czarnym rynku.