18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja sie budzi

Resider • 2013-08-19, 22:06
Grożą zamachami na meczety w imigranckich gettach



Francuski rząd zaostrzył policyjną ochronę meczetów na imigranckich przedmieściach Lyonu. Do imamów zostały rozesłane listy zapowiadające antyislamskie zamachy terrorystyczne.
Śledztwo wszczęła antyterrorystyczna sekcja prokuratury. Autorzy pogróżek twierdzą, że są potomkami weteranów wojny w Algierii sprzed pół wieku. Wyjaśniają, że chcą zatrzymać „inwazje islamskich imigrantów”. Zapowiadają, że będą atakować meczety i łapać muzułmanów, by ich torturować.

Policja podejrzewa, że autorzy listów mogą być powiązani z 23-letnim francuskim żołnierzem, który został aresztowany prawie tydzień temu w bazie wojskowej koło Lyonu. Zeznał on, że zamierzał ostrzelać wychodzących z meczetu wiernych. Przyznał się też do podpalenia meczetu w Libourne koło Bordeaux w sierpniu ubiegłego roku.

Według policji aresztowany żołnierz powiązany jest ze skrajnie prawicowymi organizacjami. Funkcjonariusze twierdzą, że wielokrotnie próbował nawiązać kontakt z innym działaczem skrajnej prawicy - Maximem Brunerie, który 14 lipca 2002r. próbował zastrzelić ówczesnego prezydenta Francji Jacquesa Chiraca w czasie defilady wojskowej na paryskich Polach Elizejskich. Brunerie został zwolniony warunkowo z więzienia cztery lata temu.

Źrodło

Specjalne podziękowanie dla lewego, bez którego pomocy dostałbym warna :amused:

Arktek

2013-08-20, 00:30
Poproszę nr konta tej "organizacji" żebym mógł ją wspomóc w tych trudnych chwilach :D

Szafina

2013-08-20, 00:34
Wkoncu cos zaczeli robic! Teraz czas na niemcy!

amaimon

2013-08-20, 00:37
Wreszcie k***a coś się dziać zaczyna. Ciapakom, muslimom wolno wychodzić na ulice i prostestować? Zróbmy to samo... wyjdźmy na ulice i poderżnijmy gardła kilku muslimom. Tak dla zasady żeby sobie oglądalność na YT podnieść...

tylkoodra

2013-08-20, 00:42
za późno :) 3/4 ciapatych ma obywatelstwa francuskie. dziękuje dobranoc.

Cornys

2013-08-20, 00:45
Ja tam nic do nich nie mam, niech sobie będą, żyją po swojemu, mają te swoje kościółki itp. itd. ale niech nie wpie**alają swojej ciemnoty i swoich zasad innym. Widziałem filmik z Londynu jak Angolom kazali wypieprzać z ulicy bo nieśli piwo, paranoja! Znam wielu ciapoli (mieszkam w UK) i ogólnie są w porządku, nie mam do nich nic ale niektórzy są tak popie**oleni że brak słów.

wormarder

2013-08-20, 01:33
podeślijmy im troche dresów jako wsparcie, szybciej pójdzie, a kebaby zostawią całą europe :)

ale musimy mieć świadomość że to Francuzi, pewnie zaraz się poddadzą :(

pawu95

2013-08-20, 01:42
Cornys napisał/a:

Ja tam nic do nich nie mam, niech sobie będą, żyją po swojemu, mają te swoje kościółki itp. itd. ale niech nie wpie**alają swojej ciemnoty i swoich zasad innym. Widziałem filmik z Londynu jak Angolom kazali wypieprzać z ulicy bo nieśli piwo, paranoja! Znam wielu ciapoli (mieszkam w UK) i ogólnie są w porządku, nie mam do nich nic ale niektórzy są tak popie**oleni że brak słów.



Ci popie**oleni maja pod czacha koran zamiast mozgu, a ci w porzadku powinni i tak spalic te ksiege zla. Islam nie jest religia pokoju, a kazdy kto chce wojny powinien zginac.

Shaggy93

2013-08-20, 04:38
Fałszywy alarm. To imigranci stoją za zamachami . Francuzi poddali się godzinę wcześniej.

squallaz

2013-08-20, 06:49
nokia324 napisał/a:

Moje pierwsze wrażenie "łooo k***a , z jakiej to gry że taka grafa ;d"



Też sobie tak pomyślałem :mrgreen:

klasz

2013-08-20, 06:52
Jest nadzieja i dobrze.

CayceR

2013-08-20, 09:52
Francuzi to takie j***ne tchórze, itd. a przynajmniej coś robią, nie tak jak j***ne polaczki hejtujących francuzów za tchórzostwo i ciapatych.

damian88719

2013-08-20, 09:57
Ale zobaczcie jak na to rząd reaguje, wzmożone patrole, ochrona meczetów. Ci na górze są chyba wykupieni przez Szejków naftowych, bo takie działanie to sranie na własnym podwórku.

fenyloetyloamina

2013-08-20, 12:46
"ostrzelać wychodzących z meczetu wiernych." - Teraz to już nie muzułmanie tylko po prostu wierni? Niezłe te media.

pi...........in

2013-08-21, 11:43
Sutowendlin napisał/a:

Natomiast nasi sąsiedzi Rosjanie mają silnie rozwinięte prawosławie co za tym idzie u nich nie dojdzie do eskalacji ciapatej choroby. Tam zabroniono w Moskwie drugiego meczetu ( jeśli się nie mylę ) i ch*j. Jeden dal prawdziwych pokojowych wyznawców starczy. Jak się reszcie nie podoba to niech wypie**ala.
Ale najbardziej odpowiednio do tego podeszła Japonia. j***ć islam w skrócie. Islamiści to zło i są tam gorzej traktowani niż największe ścierwo.



Akurat siła prawosławia w Rosji nie ma nic do rzeczy. Rosja walczy z islamem, bo mają cały czas na karku Czeczenię, która jest islamska - stąd wrzucają wszystkich do jednego wora - i słusznie. A i w Australii też nie tak dawno powiedzieli, że jak się muzolom nie podoba to wypie**alać.