18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francja przygotowana do III WŚ

KiecolPB • 2014-03-04, 16:53
Sytuacja na świecie nadal napięta, lecz się uspokaja.

Francuski minister obrony poinformował że nie ma czego się obawiać i zapewnia że francuzi są w pełni przygotowani na III Wojnę Światową. Mają do dyspozycji czołgi oraz pojazdy pancerne z pięcioma biegami wstecznymi.

KiecolPB

2014-03-04, 20:40
Meretrix napisał/a:

No i co, poddali się, Czesi tak samo i zachowali zabytki, ludzie nie zginęli, Polacy walczyli i z kraju nic nie zostało, nie wiem kto lepiej zrobił...

Idąc twoim tokiem myślenia, zaprzeczasz sam sobie. III rzesza rzekomo "przegrała" wojnę, a my natomiast nie. Porównaj sobie teraz nasz kraj z gebelsami. Gdybyśmy się poddali, myślisz że byłoby nam teraz lepiej? Wątpię w to, byłoby to samo. Po pomorzu byłby Śląsk, potem co innego, itd. Aż do utraty niepodległości, prędzej czy później - tylko w tej wersji byłoby to zrobione za naszą zgodą, bez przeciwstawiania się.

Grzesiek85

2014-03-04, 21:50
Naśmiewajcie sie z Francuzów gimpie**olce którzy nie będą widzieli armi nawet w ZSW. Na pytanie który z was stanoł by do waliki za Ojczyzne były by odpowiedzi że każdy a nawet kutafony wiatrówką nie umicie się posługiwać. Myślicie że jak pogracie w CS to już jesteście komandosi? Z chęcią dał bym któremuś granat doręki i zerwał zawleczke poczym sam bym sp***alał bo byście się zesrali, rozpłakali, krzyczeli że chcą do mamy i niewiedząc kiedy poluzuwując dłoń... Dziękuję dobranoc.

KiecolPB

2014-03-04, 22:21
Grzesiek85 napisał/a:

Naśmiewajcie sie z Francuzów gimpie**olce którzy nie będą widzieli armi nawet w ZSW. Na pytanie który z was stanoł by do waliki za Ojczyzne były by odpowiedzi że każdy a nawet kutafony wiatrówką nie umicie się posługiwać. Myślicie że jak pogracie w CS to już jesteście komandosi? Z chęcią dał bym któremuś granat doręki i zerwał zawleczke poczym sam bym sp***alał bo byście się zesrali, rozpłakali, krzyczeli że chcą do mamy i niewiedząc kiedy poluzuwując dłoń... Dziękuję dobranoc.


Nie spinaj dupy pajacu, bo na hardzie wylądujesz. Co innego pie**olenie trzy po trzy, ludzi którzy zapewniają że by wzieli udział w wojnie, bo nikt o tym tu nie wspomniał. Po pierwsze, to od tego na pierwszym miejscu jest armia, a potem ewentualnie partyzantka. Twoja matka puściła się na erasmusie z jakimś żabojadem że tak się srasz? Te k***y nawet do legi cudzoziemskiej nie pójdą, która jest w ich posiadaniu. Gorsza od osoby ze złymi poglądami jest tylko ta, która nie ma żadnego zdania i pojęcia, a tylko pie**oli trzy po trzy...

nanab

2014-03-04, 22:51
Francuski minister obrony ogłosił przetarg na produkcję białych flag.

Grzesiek85

2014-03-04, 22:56
Ty śląski kutafonie przedewszystkim jestem Polakiem od przynajmniej kilku pokoleń że twoja familia pochodzi od stheffana i hansa ktorzy walili sie w dupe i ciebie przy okazji nieznaczy że wszyscy jesteśmy tak zj***ni jak ty. Ps nic nie mam do ślązaków ale jesteś drógim zktórym mam przyjemność i serdeczny kótas ci do dupy żryj gówno ch*ju :)

Re...........lo

2014-03-05, 01:05
Francuskie k***y w burdello-bumbum sa najlepiej przygotowane na ewentualna wojne. To przeciez one zaopatrywac beda ludnosc cywilna w obsrane biale poszwy i przescieradla. A pozniej z wdziecznosci ludzie postawia im pomnik na Placu Defilad w Paryzu: "Ku czci i pamieci tych co z dupy do paszczu za piecdziesiat"

Karpiula

2014-03-05, 06:58
Grzesiek85 taki z Ciebie wielki "Polak od przynajmniej kilku pokoleń" a nawet do k***y nie potrafisz po polsku pisać, wracaj chłopczyku do przedszkola nauczyć się podstaw. A co do Twoich wielkich przemyśleń -> Jebie mnie to i wypie**alaj.

Grzesiek85

2014-03-05, 20:06
Jebie cie zapewno tato ale jak nikt nie widzi, no może jak widzi to kamera :D