18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja przejrzała na oczy, ucina social dla muzułmanów!

No...........ic • 2013-06-21, 13:17
"Dzieje się źle gdy nawet socjaliści mają dość wspierania muzułmańskich pasożytów. Wydaje się, że polityka imigracyjna Francji zaczyna się poważnie zmieniać. Kraj nie jest już w stanie powstrzymać tłumów muzułmańskich najeźdźców, którzy nie chcą włączyć się do życia społecznego i gospodarczego w ich nowym kraju, i są zadowoleni z życia na koszt państwa oraz rozmnażają się jak króliki."

To ciekawe, że pierwotnym źródłem tych informacji jest "Prawda Rosji" (nie wiem co to jest, tłumaczenie dosłowne. Pewnie jakaś telewizja lub gazeta ~ Ja).
Później EU Times zamieściło informacje o "zbliżających się radykalnych zmian dla migrantów ogłoszonych przez francuskiego ministra spraw wewnętrznych Manuela Valls."


a teraz pozwólcie że zdenerwuje osoby liczące na łatwe piwko za gifa


Tłumaczenie własne, robione na szybko. Jeśli ktoś przeczyta oryginał i zauważy że są błędy... mam to w dupie.
Źródło Wymagany angielski na poziomie podstawufki

mare30ks

2013-06-21, 15:19
jezeli to prawda to rzucam robote w polsce zapie**alam do francji i pomagam budowac kominy do ulatniania ciapatych

pi...........ka

2013-06-21, 15:22
ogolnie spoko ale nie mysla te cwe*e w ogole :d przeciez patologia rodzi sie w biedocie , te k***y zaraz nie beda mialy hajsu i zaczna napadac krasc itd, wk***ia sie i bedzie bunt, a tam jest ich w p*zdu,aaaa wait a minute! o to wlasnie chodzi :D wreszcie francja zrobi pożytek ze steyerów które produkuja :D o to wszystko chodiz, stworzyc wroga, zdobyc poparcie ludu, produkowac bron zrobic z niej pożytek ! cudowne! stworzyc samemu popyt i potem podaż ! k***a genialne!!! kogo mozna jeszcze tak wyr*chac? oooh wait a minute tylko ciapaci sie daja tak jebac w dupeczke zapomnialem, wszyscy ich jebia w ten sposob :D ameryka to jest wogole mistrzostwo, oni od amerykanow kupuja bron i mysla ze zajebsicie haha, a ameryka normalnie wjezdza w nich potem dopie**ala bombami i ch*j im z tych karabinkow :D j***ne dałny:D

wieniu

2013-06-21, 16:27
Co nie zmiana faktu, że zezwolili na adopcje przez homoseksualistów za co kij im w oko!!!

joystik1337

2013-06-21, 16:32
Hollande, lewak, komuch pieprzony. sp***olił swój kraj, gratuluje. Jak można być tak krótkowzrocznym, jak mu się tak dobrze żyje wśród ciapatych to niech spier dala do Pakistanu żyć. Fajnie, że coś zrobią, ale obawiam się, że postawienie sprawy jasno doprowadzi do wojny domowej, albo grubych zamieszek.

luek0

2013-06-21, 16:33
Za późno- nie da się obciąć socjalu bez wojny domowej.

Jozekban

2013-06-21, 17:07
Wygląda na to, że jest jakiś progress.

No...........ic

2013-06-21, 17:54
Suty_dziobaka
No to się nazywa kreatywność, leci piwko ;-)

pi...........ja

2013-06-21, 18:11
Tym odcięli socjal a pedałom dzieci pozwalają adoptować. Typowe budowanie nowego sojuszu a wy się nabieracie, że to przebudzenie.

ynos

2013-06-21, 18:20
pietras_ja napisał/a:

Tym odcięli socjal a pedałom dzieci pozwalają adoptować. Typowe budowanie nowego sojuszu a wy się nabieracie, że to przebudzenie.


Jasne, lepiej żeby dzieciak był w domu dziecka. Pewnie mu to na zdrowie wyjdzie.

EdmundKemper

2013-06-21, 18:23
No to już było głupsze niż dalszy socjal dla imigrantów. Teraz jak się muzułmanie wk***ią to zrobią Francuzom z dupy jesień średniowiecza.

marna

2013-06-21, 23:01
wieniu napisał/a:

Co nie zmiana faktu, że zezwolili na adopcje przez homoseksualistów za co kij im w oko!!!



to pewnie taka rekompensata. :roll:

Sorg

2013-06-22, 01:21
remi1982 napisał/a:



Dać Ci adres ? 8-)



Nie, bo jeszcze by się bał, że im dasz jego.