18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja: policja zlikwidowała ogromne obozowisko Romów

pimpek82 • 2013-11-28, 12:03
Policja francuska przeprowadziła w Saint-Ouen na przedmieściach Paryża ewakuację obozowiska, w którym mieszkało ponad 500 Romów, w tym setki dzieci. Z wnioskiem o ewakuację wystąpiły francuskie koleje, właściciel terenu, na którym mieszkali Romowie.






źródło:
Cały Artykuł

Jak kosza to do było

filipsworks

2013-11-28, 16:15
Hahaha! murzyny wypie**alają Cyganów! Viva la France!

Komedia k***a. Europejska komedia!

KlinikaAborcyjna

2013-11-28, 16:24
Hrodgar napisał/a:

CYGANÓW do k***y nędzy a nie Romów.



rom = cygan

a tobie myli się rom z rumunem , zresztą nie tylko tobie - 16 browarków z nieba ci nie spadło

masz tu linka :http://pl.wikipedia.org/wiki/Romowie

berafito

2013-11-28, 17:37
W moim miescie bylo niewielu rumunow i cyganow, tyle co ich przychodzilo rozkladac swoje nielegalne bazarki na targu w piątki. Teraz natomiast mieszkam w Krakowie i bardzo czesto takich spotykam,a kazde spotkanie wyglada tak: babeczka niecale 30lat bym powiedzial ale juz bez zebow i mi sie w Realu pyta gdzie są ryby, ja grzecznie pokazuje a ona, ze klamie bo jej powiedzieli przed chwilką, ze w przeciwna strone (czyli kolo kas;]) tylko nie widzi gdzie dokladnie. Nastepna sytuacja jak cala rodzinka z dziecmi(!) przebiega na czerwonym na drodze czteropasmowej. Ja poczekalem na zielone i za minutke ich dogoniłem. Patrze na nich - dziecko sra pod balkonem a jego babcia obok sikała. Potem oni wbili za mna do sklepu - zachowanie oczywiscie gorsze niz ja naj***ny + porobiony rowno :]
Do tego mnostwo innych przykladow, niestety nigdy nie spotkalem sie z normalną cyganerią albo innymi romami. Nie bez powodu to gowno powinno byc wypie**alane, toc jakby ktos mi pod balkonem srał to bym odrazu rzucal czym popadnie :] a potem bylbym karany jak za atak na czlowieka, to jest najsmiesniejsze

thehit180

2013-11-28, 21:23
ciekawe z krotego marketu wózki zaj*bali

Pajoresko

2013-11-29, 00:55
ja bym im sprawdził dowody rejestracyjne na te wózki :D

PA...........SM

2013-11-29, 03:33
W Polsce jest kilka obozów w całkiem dobrym stanie :) Może ich tam gnają???