18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francja goni cyganerie.

Bociek • 2014-01-15, 12:32
Francuskie władze w 2013 roku deportowały ze swojego terytorium 19380 rumuńskich i bułgarskich Romów. Zlikwidowanych zostało jednocześnie 165 taborów, w których mieszkali deportowani. Większości wydalonych z kraju nie udzielono żadnej pomocy.

W porównaniu z rokiem 2012 liczba deportowanych z Francji Romów wzrosła ponad dwukrotnie. W 2012 roku z kraju wydalono około 9400 Romów.

Minister spraw wewnętrznych Francji Manuel Valls podkreśla, że jeśli Romowie nie chcą integrować się ze społeczeństwem powinni zostać deportowani. Podobnego zdania jest według sondaży większość ludności kraju.(a co z ciapakami?)

Ps. Ciekawe gdzie wywożą tych cyganów..
Pss. We Wrocku już kilka lat na Kamieńskiego 'próbują' usunąć ich wylęgarnie i coś nie mogą

Źródło: http://polish.ruvr.ru/2014_01_15/W-2013-roku-Francja-deportowala-rekordowa-liczbe-Romow/

mare30ks

2014-01-17, 08:52
hah, rzady zachodnich krajow biora sie za zapie**alajacych ciezko polakow ktorzy robia prace ktorej obywatele danego kraju nie chca tknac, biora sie za cyganow (to akurat dobrze) ale nawet palcem nie kiwna w kierunku ciapatych i reszty tego niepracujacego talatajstwa

zerwikaptur

2014-01-17, 10:22
skąd ci przyszło do głowy że Polacy wykonują prace której np angole nie chcą -ja ci powiem że niejednokrotnie właśnie my dostajemy prace która angole chcą a mit rodaka zapie**alającego na garach już jakiś czas tyemu przepadł uwierz jeszcze byś sie zdzsiwił szukajac pracy np w job center ilu polaków tam pracuje i to oni wyszukuja robote angolom czy szkotom i przestań pie**olić utarte frazesy bo jesteś grzecznie mówiąc nie na czasie

herbalix

2014-01-17, 10:56
jak to jest, że mój pies też jest czarny, leniwy, nie potrafi powiedzieć słowa po polsku, a mieszkania socjalnego nie dostał?

Smuxer

2014-01-17, 13:42
robią miejsce dla ciapków