18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francja dzisiaj

Hrodgar • 2015-11-14, 11:57
Francja, kiedyś "Pierwsza Córa kościoła", wczoraj pierwsza k***a islamu, a dziś pierwsza jej ofiara.

Pravicow

2015-11-14, 15:47
Czekaj aż skończy się "tolerancja" i powrót do normalności, tzn. masowa eksterminacja tego gówna. Albo, przynajmniej ich wywóz do ich krajów czy coś. Chore!

grudzin7

2015-11-14, 17:13
Całe szczęście że zabili tych ludzi we francji. Takie same zamachy by się przydały w Berlinie i Londynie, a może w końcu Europa się obudzi! Opcjonalnie druga wersja wydarzeń, ze znacznie lepszym skutkiem gdyby taki zamach był w Moskwie uśmiercając kogoś z rodziny Putina, bo wtedy los talibów byłby przesądzony :)

KrisCFC

2015-11-14, 17:57
grudzin7 napisał/a:

Całe szczęście że zabili tych ludzi we francji. Takie same zamachy by się przydały w Berlinie i Londynie, a może w końcu Europa się obudzi! Opcjonalnie druga wersja wydarzeń, ze znacznie lepszym skutkiem gdyby taki zamach był w Moskwie uśmiercając kogoś z rodziny Putina, bo wtedy los talibów byłby przesądzony :)



Żadna Europa się nie obudzi, ktoś wyraźnie chce trzeciej wojny światowej, i do tego to wszystko zmierza...

Asdasf98

2015-11-14, 18:21
Wcale mi nie żal Fracuzów, przyjąć bydło pod swój dach a potem się dziwić że srają... Od początku było wiadomo że coś z tymi imigrantami jest coś nie tak, że nawet ościenne kraje arabskie się nimi nie interesują. Niech teraz żadne zielone kurewki się nie wpieniają, bo po pierwsze to jest sadistic, a po drugie tolerancja tolerancją, ale dla najeźdźców powinien być brak tolerancji.

Prometheus_Coprophagus

2015-11-14, 18:27
Odsyłam do artykułu z WikiLeaks (link) - głównym celem niesławnego Państwa Islamskiego nie jest - niespodzianka - podbój zachodniego świata, ale maksymalnie wzmocnienie europejskiego nacjonalizmu i rasizmu wobec Muzułmanów, którzy klimatyzując się na zachodzie, przestają być podatni na ekstremistyczną propagandę. Wzywając do deportacji uchodźców i atakując przypadkowych wyznawców Islamu robisz dokładnie to, co zaplanowało ISIS.

Asdasf98

2015-11-14, 18:36
Czyli że według twojej logiki mamy przyjmować jeszcze więcej turbanów oraz zapewniać im coraz lepsze warunki życia?
Nie wiem jak ty, ale dla mnie Europa dla Europejczyków, Bliski Wschód dla muzułmanów. To tyle w temacie.

Prometheus_Coprophagus

2015-11-14, 18:40
Tego nie stwierdziłem. Stwierdziłem jedynie, że antyislamskie nastroje w Europie są terrorystom z ISIS na rękę i poparłem to namiarem na konkretny artykuł z WikiLeaks.
Ale skoro pytasz o moją prywatną opinię - każdy może mieszkać gdzie tylko zechce, o ile akceptuje normy współżycia społecznego przyjęte w danym miejscu. Nic więcej i nic mniej, tyle w temacie.

Pozdrawiam.

Nehake

2015-11-14, 18:43
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Tego nie stwierdziłem. Stwierdziłem jedynie, że antyislamskie nastroje w Europie są terrorystom z ISIS na rękę.
Ale skoro pytasz o moją prywatną opinię - każdy może mieszkać gdzie tylko zechce, o ile akceptuje normy współżycia społecznego przyjęte w danym miejscu. Nic więcej i nic mniej, tyle w temacie.

Pozdrawiam.



Nie ISIS na rękę tylko USA która jest bankrutem i dąży do wojny w której będzie sprzedawać sprzęt i zadłużać Europę tak jak w II wojnie światowej. ISIS było i chyba nadal jest wspierane przez USA

PS: Korzyść jeszcze z 3WS jest dla Izraela który wokół ma muzułmańskich sąsiadów

Pawlogen

2015-11-14, 20:12
Bravo Bravo Bravo !!!