18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja dziś rano

portfelmb • 2016-01-28, 13:52
małe zamieszki


vass

2016-01-28, 18:07
Velture napisał/a:

k***A MAĆ!

SORKA MODERATORZY ZA CAPSA CHOCIAŻ KLIKAM SHIFT!

MUSZĘ TO POWIEDZIEC DEBILOM ale oni nie przeczytają tego bez zwrócenia im uwagi.

To j***ny protest taryfiarzy.
Coś co swojego czasu miało miejsce w warszawie jak cierpiarze protestowali przed przewozem osób.

Wszyscy taryfiarze są jak jeden ch*j j***ny. Stawki z p*zdy wyssane i boją się konkurencji.
Pamiętacie strajki złotówek jak było euro 2012 w Polsce? Strajkowali aby podniesiono im maksymalne stawki bo chcieli k***a zbijać w miesiąc kokosy większe niż przez cały rok normalnie wyciągają.


Nie denerwuj się tak bo Ci żyła pęknie.
k***a albo jest jakiś porządek, albo rozpiździaj.
Taxi płaci podatki, ZUS, kasy fiskalne itp koszty kursów, świadectw i ubezpieczeń.
Jak mu z zarobionego kilometra na czysto zostanie 20-30% to dużo.
Tak, że albo wszyscy przewoźnicy płacą tak samo, albo nikt nie płaci, wtedy można uczciwie konkurować.

Maciek22377

2016-01-28, 18:08
Protestują bo Uber, spoko, mają prawo, ale na ch*j napie**alają ludziom po autach? Pałować ich za to srogo...

Samudaripen

2016-01-28, 18:32
@vass a ch*j mnie obchodzi, że biedne zasrane taksiarze muszą płacić ZUS? Ma być k***a wolny rynek, ja jako konsument mogę sobie iść do dziadka mieszkającego w bloku, by mi wyrwał zęba za drobną opłatę, albo mogę wybrać normalną przychodnie stomatologiczną mój wybór, moje ryzyko. I z transportem tak samo.
k***a j***ne ch*jki piździulki, taksiarze pie**oleni, byś chociaż trochę zaznał smaku roboty tych kurew za komuny, to byś tak za nimi nie płakał, łaska i traktowanie klienta jak bydło, kto raz skorzystał z taksy w PRL'u ten wie. Wielu jeszcze pamięta ten stan rzeczy i do dzisiaj próbują się zachowywać jak gnój i robić łaskę. Ave Uber, Ave markety z niskimi podatkami, ch*j w narodowskie sp***oliny i neokomunistyczne ścierwa.



Ja zawsze będę pamiętał jak te k***y przez okno się darły "Jada na Bielszowice, kto chyntny?" I k***a wsiadłeś takiemu i mówisz, że chcesz na Wirek, a on ci na to "wypie**alaj mi stąd", bo mu się k***a nie chciało, taka wtedy była polityka; czy się stoi, czy się leży 1000zł się należy... -.- a jak na ch*ja doniosłeś do partii, to cię później do żadnej taksy w mieście nie chcieli wpuścić, gnoje trzymały się razem jak te pie**olone ciabary. ch*j z nimi, ch*j w nich. Wiedzą, że robią ch*jową robotę, za którą się tyle nie należy to strajkują, tak samo jak Hołdys, który pie**oli, że mu się cały naród ma składać na pensje "bo piractwo", prawda jest taka, że jego muzyka to dno i metr mułu, więc nikt nie kupuje, to chce wycyganić od uczciwie pracujących. Tłusta świnia.

vass

2016-01-28, 18:42
@Samudaripen chyba Cie lekko w główkę berecik uciska 8-)