18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jachyba

2013-06-03, 23:02
Leginek napisał/a:

Mi się tam podoba ;) jest potencjał do tego całkiem swobodnie się czujesz i dobrze ,że robisz co lubisz. Zimny browarek leci do popijania między kwestiami :D Czekaj k***a... czy ty przypadkiem nie masz kanały na youtube ? Bo coś kojarzę ala poradniki np jak być Dj albo jak chorować :P



tak. Parodie videoblogów :)

WildGee

2013-06-04, 02:48
Mnie się podobało i trochę się pośmiałem, chociaż bywały słabsze momenty, ale zauważyłem, że w przypadku gdy ktoś wrzuca coś na sadistic'a podpisując "moje własne" to ur*chamia się fala hejtu i nagle żal dupę ściska tak wielu osobom, że wylewają swoją marność i dowartościowują się drętwymi tekstami. Nie twierdzę, że wszystko musi się każdemu podobać, ale c'mon... gdyby napisane było "Abelard Giza - Stand Up" to nagle okazało by się, że materiał był dobry -_-

evilferber

2013-06-04, 06:19
Cytat:

chociaż bywały słabsze momenty



@WildGee
Słabsze momenty to on wyciął ;D

@jachyba
Mam nadzieję, że więcej będzie tego typu wstawek, osobiście jestem fanem tego typu stand up'ów. Taki troche polski Louis CK (tylko żeby Ci woda sodowa nie uderzyła do głowy ; D). Zgadzam się z opinią któregoś z wcześniejszych użytkowników, że ten występ był lepszy niż wiele stand up'ów które mam nieprzyjemność zobaczyć w polskiej TV.

Jestem na TAK, przechodzisz do finału.