18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FPS na chatroulette

Lukasero • 2015-08-22, 18:21
Całkiem fajny pomysł, gra FPS survival na żywo gdzie graczem jest osoba na chatroulette :D



qqluxcriu

2015-08-22, 22:32
MadDave napisał/a:


Tylko po co dżojstik w grze w której gracz komendami steruje postacią? Przyznaj się, włączyłeś w połowie i ci się nie spodobało albo nie znasz angielskiego.

Jak dla mnie bomba, sam chciałbym w coś takiego zagrać, choćby z czystej ciekawości.



wbij na chatroulette to zobaczysz że większość siedzi tam z dżojstikami w rękach ;]

ho...........zo

2015-08-22, 22:36
MadDave napisał/a:


Tylko po co dżojstik w grze w której gracz komendami steruje postacią? Przyznaj się, włączyłeś w połowie i ci się nie spodobało albo nie znasz angielskiego.

Jak dla mnie bomba, sam chciałbym w coś takiego zagrać, choćby z czystej ciekawości.


Ja pie**olę, weź wyjdź, bo widać że nie ogarniasz za bardzo ;-)

fredum

2015-08-22, 22:40
Najlepszym fps-em jest Vietcong. Piękna grafika, rozbudowany SP, MP lepszy niż w battlefieldzie 3. Kto nie grał ten nie wie co to prawdziwa gra. P.S jeśli nie umiesz go zainstalować nie zasługujesz żeby w niego grać :mrgreen: :mrgreen:

Aquanikus

2015-08-22, 23:01
@Cały_Internet masz tego więcej?? Kiedy to było emitowane?? Ktoś jeszcze ma takie "szalone" pomysły ??

KociBolec

2015-08-22, 23:10
@dawkeo0 Nie mierz innych swoją miarą.

piotrek_poldek

2015-08-22, 23:22
@Cały_Internet Zdemolowało mnie to nagranie. Wielkie artystki chciały zrobić kawał sztuki, przybył klasyczny Janusz i doprowadził je do porządku. PIWO !

Runej

2015-08-22, 23:50
te z grzesia to Karolina Wiktor i Aleksandra Kubiak z grupy 'performanckiej' "sędzia główny" miłego googlowania ;)