18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotki o zabarwieniu tabu.

Szron • 2014-02-09, 22:52
Zbiór obrazków z zakresu "tematu tabu"
Zacznijmy przegląd od "polskiego" akcentu :)




Generall14

2014-02-10, 09:57
Zawsze uważałem, że to niemożliwe, aby wszelkiego rodzaju władze zachodnioeuropejskie były aż tak głupie i nieświadomie robiłyby u siebie taki burdel (mam na myśli tą sytuację z rozplenieniem się brudasów i zastojem całej Europy). Ktoś musi mieć w tym jakiś interes, jedyny pomysł jaki do tej pory mi przychodził to wywołanie kolejnej wojny, a na wojnie jak to na wojnie, ktoś przegrywa, ktoś wygrywa, ktoś traci, ktoś zyskuje. Ten temat podsunął mi kolejne wytłumaczenie - może to poprostu ten wspaniały naród chce napuścić Europę na muzułmanów. Oczywiste, że oni się nawzajem nie lubią i wyrżniecie ciapatych byłoby żydom na rękę. A czy są w stanie zrobić taki przekręt? Ciekawe ile jest prawdy w stwierdzeniu "za wszystkim stoją żydzi". Obydwie te teorie sprowadzają się do wielkiego rozpie**olu, tylko cele trochę inne. Żeby nie było, że jestem jakimś ziomkiem Macierewicza i jego terii spiskowych - to są tylko takie moje gdybania i rozważania, wcale nie uważam, ża tak musi być, co najwyżej, że to jest możliwe.

Websterthe1

2014-02-10, 10:57
Czas spakować manele i opuscic ten narodowo-ksenofobiczny grajdołek, ostatni niech zgasi światło.

OpenStreetMaps

2014-02-10, 11:07
Żydofobem nie jestem.
Nawet im współczuję czego dowód daję w wierszu poniżej.
Ale najbardziej podoba mi się obrazek z wagą.
Duże piwo za odwagę krytykowania świętej krowy wśród narodów.

Współczuję wam Żydzi że świat się wami brzydzi.
Ale zobaczcie sami jaki szatan jest cwany.
Wyrzekali się nienawiści w kościele "barany"
Wyrzekali się nienawiści do bliźniego swego
Ale czemuż nie mieliby nienawidzić narodu całego
I najlepiej niech to będzie naród przez Boga wybrany .
Widzicie teraz jaki szatan jest cwany.


A i jeszcze zagadka.
Jak nazywa się ostatni haust powietrza konającego w komorze gazowej żyda?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Holohaust.

Sylarr

2014-02-10, 11:40
Debile dzielą się dwie grupy. Jedni wszędzie widzą żydów, drudzy wszędzie widzą faszystów.

Wiert

2014-02-10, 11:47
Żydzi grają w naszym społeczeństwie ważną rolę. Całe szambo można na nich zwalić, jednocześnie się wybielając no i zyskując sławę prawdziwego Polaka, który walczy z żydostwem. Gdyby nie było żydów, całe odium spadłoby na Niemców lub Rosjan, ewentualnie inne państwo z które prowadziło z nami kiedyś wojnę.

pi...........ja

2014-02-10, 12:27
Nudni już jesteście z wszechwładnymi żydami.
Zagadka dla was, dzielni łowcy. Jeśli za wszystkim stoją żydzi, kto stoi za waszą krucjatą?

Izura

2014-02-10, 13:01
Zapomniales o zdjęciu mojego kota- jest rudy i nikogo nie lubi, pewnie Żyd! W kuwecie trzyma plany zniszczenia świata i knuje z krolikiem spiski.

Ku...........is

2014-02-10, 13:24
Jeszcze się obudzicie lemingi z ręką w nocniku...

Szron

2014-02-10, 13:24
Przyszło pro-żydowskie szambo szczekać :)

I jak zwykle Zero, Null merytoryki w wypowiedziach.

Zróbcie gówno-burzę w swoich zalanych szambem główkach i odnieście się choć by do jednej z grafik.
I powiedzcie co wam się nie podoba i dlaczego.
Szczekać to wy pierwsi.
No dawać pokmiocia.
Wyciągajcie te swoje antysemicke tracze i walczcie o swój punkt widzenia.

Tchórze. :mrgreen:

Lukasz_S

2014-02-10, 13:54
27Pablo napisał/a:

To już jest fobia..
Wszędzie doszukujesz się roli Żydów ?
II Wojna Światowa to wymysł Żydów ! Nie było wojny !



Kilka faktów

Fakt 1
Adolf Hitler nie był wysokim blondynem o niebieskich oczach, więc kim był? oczywiście żydem, badania DNA już to potwierdziły, zresztą od 70 lat wiadomo było że jest żydowskim psem.

Fakt 2
Bardzo wielu SS-manów, gestapowców, przywódców III rzeszy była pochodzenia żydowskiego.

Fakt 3
Całą machina niemiecka podczas II wojny światowej była finansowana przez żydowskie banki z USA

Fakt 4
W Auschwitz jeśli już jakiś żyd był, to na wieżyczkach strażniczych i strzelał do Polaków.

Dopiero pod koniec wojny gdy żydzi dostali czego chcą, zaj***li biedotę żydowską aby odwrócić uwagę świata od:
- tego kto naprawdę jest odpowiedzialny za II wojnę światową (numer stary jak świat, ale biedota umysłowa tego nie rozumie),
- aby odbudować izrael,
- aby do III wojny światowej, przy pomocy mitu o nazwie "holokaust" wyłudzić miliardy dolarów od narodów świata (Słowian zginęło kilkadziesiąt razy więcej od żydów)

Fakt 5
Samoloty, czołgi itp. niemieckie mogły zapie**alać po Europie tylko dlatego że dostały paliwo od kogo k***a? od Standard Oil, firmy żydowskiej, założonej przez żyda Johna D. Rockefellera.



I tak można w nieskończoność ale po co?

Goebbels sformułował zasadę, że „każde kłamstwo, powtórzone odpowiednio wiele razy, staje się prawdą”, co należy rozumieć oczywiście w taki sposób, że ludzie po prostu zaczynają w takie kłamstwo wierzyć i przyjmować je za prawdę. Oraz, co gorsza, zaczynają odrzucać wszystko to, co nie jest zgodne z tym kłamstwem – w szczególności nawet tę prawdę, którą próbuje się przed nimi ukryć.

żydzi opanowali do perfekcji, kłamstwo, powtarzane tyle razy, tak nachalnie, na każdym niemal kroku, że w końcu zaczęło być traktowane jako prawda, jako coś oczywistego i naturalnego.

kaloszer

2014-02-10, 14:13
1.Hitler nie miał korzeni żydowskich, ostatnio czytałem artykuł, że w trakcie tworzenia drzewa genealogicznego w którymś momencie była pomyłka, a zresztą co ty pierniczysz o badaniach DNA jak jego ciała nigdy nie znaleziono.
2."Honorary Aryan" czy jakoś tam
3.+
4.+
5.+

Jak ktoś chce więcej to: http://pastebin.com/y4kfYWQb
"Always do the opposite what the Jew says"

Lukasz_S

2014-02-10, 14:21
kaloszer napisał/a:

1.Hitler nie miał korzeni żydowskich, ostatnio czytałem artykuł, że w trakcie tworzenia drzewa genealogicznego w którymś momencie była pomyłka, a zresztą co ty pierniczysz o badaniach DNA jak jego ciała nigdy nie znaleziono.



Jak podaje portal telegraph.co.uk testy próbek DNA wskazują, że Adolf Hitler miał zarówno żydowskich, jak i afrykańskich przodków.

Próbki śliny pobrane od 39 krewnych przywódcy Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Pracy pozwoliły naukowcom stwierdzić, że był on biologicznie spokrewniony z „podludźmi”.


Belgijski dziennikarz Jean-Paul Mulders i historyk Marc Vermeeren na początku tego roku wytropili krewnych Adolfa Hitlera – w tym austriackiego rolnika, który był jego kuzynem.

Odmiana chromosomu Y (haplogrupa E1b1b1), którą odkryto w próbce DNA, występuje niezwykle rzadko w Niemczech i całej zachodniej Europie, ale często u Berberów z Maroka, Algierii i Tunezji oraz wśród Żydów sefardyjskich i aszkenazyjskich.

tutaj więcej na ten temat -> http://thepolandtimes.com/adolf-hitler-byl-zydem-zaskakujace-wyniki-badan-dna/

Co ciekawe, nawet znawcy przedmiotu są w tej materii nad wyraz wstrzemięźliwi i powstrzymują się przed ostatecznymi sądami, a sam Hitler wpadał niezmiennie w bliską apopleksji furię na wieść o zainteresowaniu dziennikarzy i innych zainteresowanych tą sprawą osób:

"Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem - tak podobno oznajmił, kiedy usłyszał o jednej z wczesnych prób zbadania dziejów jego rodziny. - Nie mogą wiedzieć, skąd pochodzę".

xts

2014-02-10, 15:36
gdyby nie hitler, każdy by miał końcówke w naziwsku -baum -blum i na imie shlomo

Lukasz_S

2014-02-10, 15:55
xts napisał/a:

gdyby nie hitler, każdy by miał końcówke w naziwsku -baum -blum i na imie shlomo



tępota ludzka nie zna granic.

Przykre że nasz gatunek (podobno najinteligentniejszy), a przynajmniej zdecydowana większość, straciła już umiejętność łączenia kilku pozornie nie związanych ze sobą elementów w jedną większa całość. Po komentarzach wnioskuje również, że utracili logikę, racjonalizm, spostrzegawczość ... i można wymieniać dalej.

Zarammoth

2014-02-10, 16:58
Wiert napisał/a:

Żydzi grają w naszym społeczeństwie ważną rolę. Całe szambo można na nich zwalić, jednocześnie się wybielając no i zyskując sławę prawdziwego Polaka, który walczy z żydostwem. Gdyby nie było żydów, całe odium spadłoby na Niemców lub Rosjan, ewentualnie inne państwo z które prowadziło z nami kiedyś wojnę.


Dokładnie

- Dlaczego murzyńskie plemiona obwiniają o wszystkie niepowodzenia złe duchy?
- Bo nie znają żydów
:D