18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Format18 - walka z ciapatymi w Moskwie

nemiroff • 2013-07-28, 14:33
Może ktoś pamięta pana Tasaka (tego od pedofilów).
Mało kto wie, że jest on założycielem neonazistowskiego ugrupowania pod nazwą FORMAT18. Niżej małe info z wiki:
Format18 (Russian: Формат18) was an extremely violent Russian neo-nazi group based in Moscow, that was suspected of being involved in the murder of almost 600 immigrants in less than a year. It was led by the skinhead Maxim Martsinkevich.
Niżej pyszna kompilacja :-D

Tupolew18

2013-07-28, 17:23
Od razu przypomina mi się film "Rosja 88", gorąco polecam :)

jazda123

2013-07-28, 17:35
Robią porządek zanim dojdzie do tego co w USA? gdzie czarni odpowiadają za 95% morderstw i gwałtów?

Jarrt

2013-07-28, 17:43
nemiroff napisał/a:


nikt nikogo nie promuje, bynajmniej ja nie miałem takiego zamiaru. to po prostu materiał z dołączonym opisem, to wszystko.


Akurat nie było to konkretnie do ciebie kolego, a do większości osób komentujących tutaj, które, jak to napisał novzONE, "jarają sie neonazistowskimi grupami" ;-)

da...........55

2013-07-28, 17:48
ch*j, że chodzą w grupie. Chodzi o to, żeby taki ciapak się obesrał i poczuł to co oni sami robią u siebie w kraju z niewiernymi, których dorwą. Niech chodzą i w 20, ważne, żeby kozojebca leżał.

Atreyu

2013-07-28, 18:24
@jazda123 - a w Polsce 99% gwałtów robią biali... a przestępczości nie jest jakoś strasznie dużo mniej niż tam.

mani3klodz

2013-07-28, 19:02
Brawo że nasi wschodni koledzy biorą sprawy w swoje ręce. Jak przyjdzie się bić o swoje to ... o swoje powalczymy. Bomba cyka jak widzę....

Marvhew

2013-07-28, 19:10
Ja tam nigdy nie jechałem po muzułmanach, bo są oni ofiarą czegoś strasznego tj. tego, że obraz grupy społecznej powstaje nie na podstawie większości, a na podstawi tych najgłośniejszych. Ta nagonka medialna na Islamistów napędza tę machinę nienawiści, którą kiedy raz się dobrze rozpędzi, to zaczyna napędzać się już sama... Smutne jest to, co robią ci mężczyźni i nie mam wobec nich szacunku. Nie będę się teraz rozwodził nad moją wizją zrobienia porządku z rozwrzeszczanymi Islamistami zamachowcami, ale to, co reprezentują sobą ci ludzie z wideo to dno dna. Takich ludzi prędzej powinno się tępić niż Islamistów, ponieważ są oni identyczni jak Islamscy radykałowie, reprezentują tylko drugą stronę konfliktu. A kiedy widzę, jak ludzie zamiast pomyśleć rozsądnie i mieć nadzieję na lepsze jutro, gdzie mężczyźni są dżentelmenami i stają w obronie niezasłużenie krzywdzonych, wolą pisać, że cała nadzieja w skinheadach to aż podupadam na duchu.

Nikczemny_Płód

2013-07-28, 20:30
Napisz do niego tak jeszcze raz a będziesz miał ze mną do czynienia, zrozumiano?

Póki co o telefon do rodziców proszę. 8-)

b00mba

2013-07-28, 20:33
k***a nie mogę na to patrzeć. Banda debil IQ<90 z wymyśloną ideologią (i czym oni się niby k***a różnią od islamistów zabijających za religię, hę?). Myśle, że ogólne złe nastoje społeczeństwa nie są ściśle ukierunkowane do islamistów, obcokrajowców itp.(oczywiście pewne niechęci się pojawiają- to zrozumiałe) a do osób które chcą narzucić swoją kulturę, swój punkt widzenia, wywyższanie się nad innego człowieka itd. A panowie przedstawieni na filmiku niczym się od takowych nie różnią. To po której stronie barykady stoją zależy wyłącznie od wyboru, przypadku, miejsca urodzenia...

fiase

2013-07-28, 21:15
Niby wszystko ładnie, pięknie. Ale mogę się założyć, że przynajmniej połowa z ich ofiar to nie byli faktycznie ciapaci, na których oni "polowali" tylko przypadkowe osoby, które im się po prostu nie spodobały, bo wyglądały inaczej niż oni :roll:
Poza tym, atakowanie jednej osoby w kilku to jest sk***ysyństwo i przejaw bezmózgowia. Rozumiem taką sytuację jeszcze gdyby taka osoba wyrządziła im szkodę bezpośrednio, ale wątpię, że w tej kompilacji się takie znalazły.

ch*j i tak miło się ogląda.

Bad_Motherfucker

2013-07-28, 21:27
Fakt, tzw rusizm jest specyficzną odmianą rasizmu, swoją drogą jest to ciekawe i zarazem przerażające zjawisko - oglądałem o tym kilka filmów.

Enkipata

2013-07-28, 21:32
Żeby to jeszcze atakowali samych ciapatych. Oni czepiają się każdego który im nie pasuje a ich ataki w kilku to przejaw braku pewności siebie. To samo właśnie pokazują ciapaci, gromadą zawsze łatwiej pokonać niż stanąć jeden na jeden. Rozumiem atakowanie czegoś co zakłóca porządek albo próbuje wtrącić swoje przekonania chociaż to gość, ale nie atakować swoich. Azjaci w Rosji to też Rosjanie, więc niech sami sobie podziękują albo oddzielą resztę Rosji od Uralu aż po Władywostok. Lać to i gnoić jak robi syf. Jeśli nie stwarza problemu to niech sobie będą wszelakiej rasy.

KMD

2013-07-28, 21:34
Powinno się ch*jów powywieszać! Robić takie straszne rzeczy...

Bez kamery HD k***a!

PigeoNLL

2013-07-28, 21:58
Gdyby ktoś szukał muzyki lecacej w tle podaję tytuł - "Крылатые качели"