18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ford wprowadza funkcje "przeskakiwania" nad dziura

TheColt • 2016-02-20, 19:06
Filmik demonstracyjny

Podobno wersje na Polske beda lewitowaly

mojo90

2016-02-21, 00:14
na polskich drogach te fordy beda jak wodoloty

Kislowy_wampir

2016-02-21, 00:49
Ford czy nie ford jak się dba tak się ma :) Ciekawy bajer tylko czasem zastanawiam się po co niektóre rzeczy są na siłe wpychane do aut chyba tylko po to by zwiększyć szanse na jakąś awarie :)

bimaczow

2016-02-21, 01:10
o k***a ! to w polce będą lewitowały !!

~PowerBoBass

2016-02-21, 01:28
No już, polataliście w komentarzach, fajnie. Prawda jest taka, że system zacznie się gubić na większej ilości dziur, i albo się wyłączy (jeśli programiści o tym pomyśleli), albo auto będzie pozbawione amortyzacji i wszystkie naprężenia przenosić będą opony, co nie skończy się dobrze ani dla przyczepności, ani dla opon i felg, ani w efekcie dla kierowcy. Ten system w skrajnych przypadkach zaprzecza amortyzatorom, które mają zapewniać ciągłość kontaktu opony z nawierzchnią. Ogółem - kiepsko.

tranzystor

2016-02-21, 01:49
PowerboBass napisał/a:

(jeśli programiści o tym pomyśleli)




Na pewno o tym nie pomyśleli. Sprzedaj im ten pomysł, bo wśród nich nie ma takiego geniusza jak Ty.


PowerboBass napisał/a:

Ogółem - kiepsko.




Tyle miesięcy prac, tyle kasy wydane, żeby jeden ekspert z Polski obalił teorią działąjący układ. Masz chociaż prawo jazdy?

Ma...........ke

2016-02-21, 01:54
Fordy to takie same auta jak wszystkie jak ktoś dba o auto to może sobie nawet tico jeździć tam wyżej napinacze na fordy chyba nigdy nie jeździli zadbanym fordem albo już się przyzwyczaili do swoich bmw że ignorancja jest dla nich wskaźnik wprost proporcjonalnym do popełnianych wykroczeń na drodze.

~PowerBoBass

2016-02-21, 02:01
tranzystor napisał/a:

Tyle miesięcy prac, tyle kasy wydane, żeby jeden ekspert z Polski obalił teorią działąjący układ. Masz chociaż prawo jazdy?



Tak samo jak Volvo i ich zajebisty układ czytający znaki ograniczenia prędkości. Szkoda, że wybiórczo. Znak niekompletny, nie do końca czytelny, wyblakły, cokolwiek z nim nie tak i już nie odgadnięty przez komputer. Mapy GPS też z czasem stają się nieaktualne. Nie trzeba być ekspertem, żeby wyłapać słabości systemów bezpieczeństwa. Zwykły ABS to cud techniki, a na lodowisku odcina prawie całkowicie możliwość hamowania, co z tego, że masz sterowność, jak i tak pęd pcha Cię po śliskim do przodu.
Ale co Ty możesz wiedzieć, dla Ciebie argumentem jest, czy mam prawo jazdy. Tak, mam, od 10 lat i zjeździłem pół Europy. Nie, nie jako kierowca zawodowy. Dziękuję dobranoc.

id...........an

2016-02-21, 02:19
dopiero co zdruzgotałem alusa, popieram takie inicjatywy

~PowerBoBass

2016-02-21, 02:21
idźpan napisał/a:

dopiero co zdruzgotałem alusa, popieram takie inicjatywy



Ty zwyczajnie jeździsz jak p*zda, w ogóle masz prawo jazdy? :trollencjusz:

id...........an

2016-02-21, 07:25
PowerboBass napisał/a:



Ty zwyczajnie jeździsz jak p*zda, w ogóle masz prawo jazdy? :trollencjusz:



dawaj na jerozolimskie w nocy kapucynie objadę Cię czym byś nie przejechał wieśniaku prostaku bałwanie Ty przez 5 minut trzymasz na jedynce swoje tico wiemy o co chodzi głaganie nawet short shifter Ci nie pomoże c**o z renault . czerwone pole to Ty widziałeś... na kartkówce z ortografii :amused: