18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ford Mustang GT500 Eleanor - 1967

Bembols • 2012-09-17, 09:32
W dodatku Polacy :) Jak widać jeszcze są ludzie z klasą.




Nie było, lub jestem ślepy.

zonk

2012-09-17, 18:30
M4rkOPL napisał/a:


Wlaśnie te samochody dla takiego trybu jazdy są stworzone, a nie jakieś pie**olone golfy II, III.


Chyba coś ci się delikatnie mówiąc : poj***ło.

ko...........er

2012-09-17, 18:39
Jedyna miłość mojego życia ;)

Stranuh

2012-09-17, 19:12
Saafa napisał/a:


i to własnie jest zajebiste, że auto które jest niepozorne, wyglądające na słabe goni mustangi i inne hamerykańskie wozidła :)



Ja tam wole ładny samochód z dobrym brzmieniem pod maską, niż brzydkie, pierdzące autko. Nawet jeśli ma być szybkie na prostej.

Saafa

2012-09-17, 19:43
sanjuro10 napisał/a:



Ja tam wole ładny samochód z dobrym brzmieniem pod maską, niż brzydkie, pierdzące autko. Nawet jeśli ma być szybkie na prostej.


powiem wam tak, wpiszcie "Civic hatch k20 vs supra 400 whp! "
na yt, na końcu k20 objeżdża v8 camaro, a co do zakrętów to japońce > amerykanie, wystarczy pooglądać filmy z tuskuby. wy chyba nie macie pojęcia o czym w ogóle piszecie.

qbak

2012-09-17, 20:33
A tutaj tez rownie pieknie brzmiace i wygladajace auto, europejski odpowiednik Mustanga - Ford Capri Cosworth


wojas30

2012-09-17, 23:24
Dlaczego mnie na takiego nie stać... :(

damianlegend

2012-09-17, 23:34
[quote="Bembols"]W dodatku Polacy :) Jak widać jeszcze są ludzie z klasą.


chyba z kasą ;)

or...........ek

2012-09-17, 23:50
nie ludzie z klasą tylko z pieniędzmi :) proste ? !

piochux

2012-09-17, 23:52
A Clarkson pie**oli że europejskie wyjce V8 z ferrari są o niebo lepsze. Co za zjeb

xblazex

2012-09-18, 00:26
Saafa napisał/a:

i tak wole ryk R4 hondowskiej B czy tam K serii niż te wszystkie v8mki. po co mi auto jak ktoś tam up napisał za 200k~ pln jak kupie k20 za 9 tyś, swapuje to do civica V gena , którego wartość wynosi 5 tys, doładuje, zakuje silnik i za 20~ tyś zjadam na śniadanie wszystkie mustangi, camaro itp :)

wiesz co Ci powiem..k***a no nie wiem jak to ująć,dobra mam. wiekszego trepa niż Ty nie spotkałem na tym bogatym w rózne poziomy niedorozwoju portalu. co ty k***a myslisz ze w takim aucie chodzi o predkość? boże takie cepy jak ty tylko ciśnienie podnosza, tu mustang jest i juz ch*j w to kto nim jedzie a ty mi tu z jakas handą wyjezdzasz. twoja pierdziawa nie potrafi i tak tego co taki mustang, po pierwsze, podniecasz sie handa ktora jak wiadomo ma przedni naped i polatasz sobie bokiem tylko w zime, jezeli ci ręczny nie zamarźnie,a widzisz a mustang potrafi nie w zime i bez recznego. po drugie to jakas obesrana handa (nie obrazajac ludzi lubiacych ta marke,tylko obrazajac ciebie) nie wydobedzie z siebie takiego dzwieku jak wlasnie taki mustang. psycha fani marek uwazajacy ze jego auto jest najlepsze do wora, tyle ci poEm

Hippo

2012-09-18, 01:20
Hondy też są super, tylko że kolega Saafa nie do końca łapie, że Mustang nie ma przeznaczenia ścigania na prostych i zapie**alania na zakrętach. Ciekawe jak epicki musi być ryk takiego V8 w parkingu podziemnym :mrgreen:

Kristoff

2012-09-18, 04:09
ksi3dzu napisał/a:

ma ktos moze linka do tego filmiku na yt? albo z autorem tego filmiki badz z wlascicielem tego mustanga?



najprawdopodobniej właścicielem tego auta jest współwłaściciel firmy "hotusacars" zajmującej się ściąganiem musclecarów.
tu masz link do jego filmików na yt
http://www.youtube.com/user/HotUsaCars1

Saafa

2012-09-18, 10:54
Hippo napisał/a:

Hondy też są super, tylko że kolega Saafa nie do końca łapie, że Mustang nie ma przeznaczenia ścigania na prostych i zapie**alania na zakrętach. Ciekawe jak epicki musi być ryk takiego V8 w parkingu podziemnym :mrgreen:


cóż, nie lubie amerykańskich aut, dla mnie to prymitywny naród i takie same zdanie mam o samochodach, po ch*j komu 7 litrowy silnik, który je 20 galonów beny a nie jeździ, tylko wygląda.. jestem miłośnikiem stylu JDM , co za tym idzie japońskich aut dlatego sie nie dogadamy. i tak wasz mustang to ch*j :D