18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

foo fighters vs slipknot wspólne nagrania

repowski • 2013-09-15, 02:14
from can to can't - kawałek stworzony do projektu "Sound City" przez Corey Taylor, Dave Grohl, Rick Nielsen, and Scott Reeder (nie będę odmieniał ang. nazwisk bo brzmi wieśniacko)
mało jest okazji żeby zobaczyć nagrywanie od "kuchni"
dla niecierpliwych na efekt od 15-tej minuty

dla gimbazy to:
Corey Taylor - wokalista Slipknota i Stone Sour
Dave Grohl - perkusista Nirvany, wokalista Foo Fighters



"Sound City" to dokument zrealizowany przez Dave'a Grohla - dawnego perkusistę zespołu Nirvana, a dziś lidera Foo Fighters. Osobisty związek Grohla z Sound City rozpoczął się w 1991 roku podczas nagrań do przełomowego albumu Nirvany, zatytułowanego "Nevermind". Film opowiada o nieistniejącym już studiu nagraniowym w Van Nuys w Californi, w którym powstawały płyty takich wykonawców, jak Neil Young, Fleetwood Mac, Tom Petty, Cheap Trick, Guns'n'Roses, Nirvana, Rage Against the Machine, Slipknot, Nine Inch Nails, czy Metallica.

Dla mnie potwierdzenie majstersztyku wykonawców, dla reszty oceńcie sami...


Masterof

2013-09-16, 00:36
Wow Wow takie gatunki Wow muzyka nie dla gminu Wow oryginalność Wow mocne brzmienia Wow Uszanowanko


Given

2013-09-16, 00:36
Ja pie**ole, muzyka to muzyka! Co za problem, nie podoba się produkcja Slipknota? To po ch*j słuchasz, nie podoba Ci się "From can to can't"? To scolluj dalej! Sam słucham Slipknota, Stone Sour, Mushroomhead, wielkiej 4ki Thrash metalu itp... Ale jak mi się coś nie podoba to nie pie**ole od rzeczy że jakiś gościu gdy miał tyle lat co Taylor był już legendą.. Dla mnie Taylor jest już legendą...

horod

2013-09-16, 00:57
Widzę,że omawiacie repertuar na przyszłoroczną paradę równości

Mom and Death

2013-09-16, 01:00
ja tam wolę slipknota w takich klimatach:


Cytat:


btw Slipknot jest dla ciot i małych dziewczynek



sam jesteś pie**olona ciota i mała dziewczynka.

DonKabul

2013-09-16, 01:47
ależ to jest epickie! już na fonie w najlepszej danej przez jewtuba jakości ;)

Ob...........el

2013-09-16, 01:57

Rusznic

2013-09-16, 02:09
Jak pie**olone dzieci, pokażcie kto lepszej i głębszej muzyki słucha!

A moja jest jeszcze lepsza a wasza jest głupia!

Zupełnie jakby to k***a wyścig był jakiś. Wstydźcie się.

Sniper6

2013-09-16, 04:20
Za materiał w ch*j wielkie piwo bo mi sprawił przyjemność.
A jak się nie podoba to sp***alać oglądać baby z ku*asami a nie hejtować!!!!!

avalanch

2013-09-16, 09:21
Jak zwykle kłócicie się o to jaka muzyka jest lepsza, k***a słuchajcie sobie czego tam chcecie i nie napędzajcie tego hejtu jeszcze bardziej. :/ k***a jak dzieci w piaskownicy "a mój tata jest lepszy od twojego"...

wolo1994

2013-09-16, 09:42
Napiszę jeszcze raz bo dalej nie rozumiecie. Slipknot to zespół dla pseudo metali, jest to największe tego typu ścierwo zaraz obok wszystkich -core.

Gienek2

2013-09-16, 09:54
lubie dźwięk gitary ale te mroczności dla mnie są śmieszne

chetek

2013-09-16, 10:11
Brzmi wieśniacko? Jak ci się nie podobają zasady języka polskiego to mówi i pisz po niemiecku.

specodhec341

2013-09-16, 10:31


[edit] nie wstrzeliłem się w klimat. To może być?


Wszyscy rżną z Bacha. Cała Toccata i Fuga, a zwłaszcza od 8:30 do końca jest tego dowodem

Czekajcie, jeszcze nie wszystko było powiedziane. Cofajmy się w czasie, może ktoś słucha koncertów na didgeridoo i belkę drewna

Virtuocity

2013-09-16, 11:08
To ja może powiem tak... Słucham tego wszystkiego co Koledzy zamieścili w swoich postach. Dorsów lubię od czasu do czasu, na Metalice się wychowawszy, Floydów płyty podrzucał mi nauczyciel historii, a Bacha miło jest w aucie posłuchać gdy się zdenerwuję na jakiegoś jelenia na drodze. Nie widzę sensu w prześciganiu się kto słucha zajebistszej muzyki. Jak w Dniu Świra "moja prawda jest mojsza niż twojsza". Podziwiam wokalistę Slipknota, bo potrafi się znaleźć w cięższych aranżacjach jak i w tych spokojniejszych, a co do samego Grohla, to pokłony do samej ziemi, że potrafił nagrać taki album jak In Your Honor, a dokładnie to tą spokojniejszą część, bo jak by nie patrzeć nigdy wcześniej niczego takiego nie robił. Zawsze uważałem, że użytkownicy sadola mają więcej oleju w głowie i że obejdzie się bez frazesów typu "ból dupy" ale nie... Niskie to trochę. Jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to napisz, że się nie zgadzasz, bo to że kiedyś zdjęcie tubki z powyższym napisem dostało dużo piw nie znaczy, że kolejna osoba dostanie.
Reasumując. Trochę pokory k*rwa.