18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flappy Smoleńsk

MRseqel • 2014-02-21, 09:10
Każdy kojarzy grę Flappy Bird (tę co ją skasował twórca bo się Nintendo przyj***ło, lekkie info: http://gry.onet.pl/wiadomosci/flappy-bird-zniknal-ze-sklepow-wiemy-dlaczego/h2srs), a więc powstała jej fajna kopia w sam raz dla sadistica :ok:






Internet to bardzo specyficzne miejsce. Codziennie stykamy się z memami wyśmiewającymi polityków, wydarzenia na świecie, głupotę przeciętnych ludzi itp. Anonimowość wykorzystują użytkownicy forów tematycznych, portali i także twórcy gier. Długo nie trzeba było czekać, by któryś z nich zabrał się za przeróbkę Flappy Bird.
Dzięki stronie Flappy Generator każdy internauta, nawet nie mający pojęcia o programowaniu może stworzyć własnego klona tej gry zręcznościowej. A skoro kontrowersyjność napędza popularność czemu nie wykorzystać np. jakiejś tragedii? Przecież to proste. Za ptaszka podstawiamy samolot, za rury brzozopodobne drzewka. I voila. Polskie portale rozpisują się już o nieprawdopodobnym skandalu, o braku empatii twórcy i jego niskiej inteligencji...
Tylko, że gra nawet nie jest podpisana, twórca na niej nie zarobi, a oburzeni redaktorzy zapominają o całej masie czarno-humorzastych filmów czy zdjęć , którymi napakowany jest internet i które jakoś nikogo specjalnie nie burzą. Prawda jest taka, że gdyby ten klon został zapisany pod inną nazwą kompletnie nikt nie zwróciłby na niego uwagi i nie domyślił się, że nawiązuje do jakiejkolwiek katastrofy...Zresztą, oceńcie sami. Tak wygląda owy "straszny" Flappy Smoleńsk.



GRA:
http://apps.apolinariopassos.com.br/flappygenerator/en/flappy-smolensk-0/



ŹRÓDŁO ARTYKUŁU:
http://www.chip.pl/news/rozrywka/rozrywka/2014/02/flappy-smolensk-lec-i-omijaj...brzozy



Wyniki wrzucajcie w komentarzach :idzwch*j:

Avalanger

2014-02-22, 12:08
Ja patriotyzmem srać nie zamierzam, ale moi rodzice wpoili mi pewną zasadę : Do zmarłych szacunek trzeba mieć.
Wiadomo, ze zaraz jakiś DEBIL któremu panna ostatnio nie dała zacznie pluć "Hitler! A co powiesz o Hitlerze?! Do niego też masz szacunek?! hehheheszki"

Ale takich ciołków najlepiej zignorować, ich nieudana prowokacja zaboli ich bardziej, niż 5 ton wrzut , argumentów i wyzwisk.

10.04 w do tej pory NIEJASNYCH okolicznościach zginęło 96 niewinnych ludzi, para prezydencka - bombardowana za życia propagandą nienawiści, z soczystym przyklaskiem lemingów - ostatni prezydent na uchodźstwie, cała elita WP, mnóstwo polityków, którzy realnie chcieli coś zmienić...


Zobaczcie, co od tego momentu dzieje się u nas w polityce, no zobaczcie, ciołki.
Niemal nieprzerwanie od tamtego momentu zniknęły ostatnie podrygi NORMALNOŚCI w polskim sejmie, Palikot, Tusk, Miller, Grodzkie, pedały pokroju Biedronia czy Niesiołowski, a przede wszystkim LEWICA, tak, LEWICA wzmocniły się ponad stan i co z tego mamy? Wieczne awantury, robienie ludzi w ch*ja (ACTA), podwyżki, coraz to nowe podatki, coraz to ciaśniej zaciskana lina na szyi przeciętnego Polaka.
Wszelkie ograniczenia zostały zniesione, teraz jest jedynie wolna amerykanka i to niestety w russian /KGB style.

No ale Wy dalej śmiejcie się z tej tragedii, dalej psioczcie na rzeczywistość i dalej czytajcie gówno wyborcze, gdzie michnik już otwarcie opluwa takich Żołnierzy Wyklętych.

Good luck.


Czasami zdaję sobie sprawę, że sp***olenie z tego kraju jest jedynym oczywistym rozwiązaniem wszelkich zawodowych oraz zarobkowych problemów. Bo jak w tym kraju ma być dobrze, skoro
zarobiona społeczność, po ciężkim dniu pracy nie ma siły myśleć nad czymkolwiek, odpala TVP czy TVN (to już jeden i ten sam syf) słucha Neo-Goebbels'owskiej propagandy prezentowanej przez Lisa, Michnika, Miecugowa czy Olejnik, przełącza na Ojca tadeusza (czy tam innego Janusza) , albo być może dowolny TVNowski serial czym ostatecznie zabija szare komórki?

Skoro lubimy siedzieć bezczynnie i dawać się r*chać w dupę, to co głos ludzi inteligentniejszych tutaj coś zmieni? Owszem, Ruch Narodowy stara się, ale to zawsze będzie pyrrusowe zwycięstwo.

Już jeden chciał rozpie**olić budynek sejmu, szkoda że mu się nie udało.


--
Ps. najbardziej przykre, że pod moim postem znajdą się wypowiedzi typu "jestem debilem, za długie" ; "hehe, jestem upośledzony, nie czytałem xDD" ; i takie tam.

Ashylen

2014-02-22, 17:18
Dobre, już się nie dziwie, że sie rozj***li o brzozy, w ch*j trudna gra :amused:

EdmundKemper

2014-02-22, 22:20
Gen. Potasiński z mojego miasta był. Szacunek za to kim był i co zrobił.

SinCorE

2014-02-23, 04:14
No i k***a w końcu jakieś wyzwanie dla polskich " Specóf"

bornipl

2014-02-26, 17:52
Ekspertem napisał/a:

A na deser prawdopodobnie najtrudniejsza wersja tej gry, stworzona tym razem przeze mnie - Magic Flappy:

TU BYŁ LINK

Spróbujcie przejść. Niczego nie widać. :trollencjusz: